Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze

Klinički bolnički centar Zagreb

Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2025-07-15. Nabava je objavljena 2025-06-05.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2025-06-05 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-14 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-08-24 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2025-06-05)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze
Referentni broj: 1.1.2.A.59
Kratki opis: Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Medicinski potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 972 252 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.59-1
Naslov: Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze - grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 132 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Grupa predmeta nabave 1
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-08-04 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.59-2
Naslov: Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze - grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 840 252 EUR 💰
Opis nabave: Grupa predmeta nabave 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-07-15 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-07-15 10:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 180 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2025-07-15 10:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule. Ponuditelj je dužan ispostaviti e-Račune, a Naručitelj je obvezan zaprimati e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18). Plaćanje najkasnije u roku od najviše 60 dana od izvršene isporuke, odnosno potpisivanja primopredajnog zapisnika, sukladno odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15, 78/15, 114/22). Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi u podugovor tada će naručitelj za onaj dio sustava koji isporuči podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju. Plaćanje će biti izvršeno uplatom ugovorene cijene na račun Isporučitelja.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj: 46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Maja Perkunić
E-pošta: maja.perkunicb@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368782 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/48710 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/48710 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
U skladu sa člankom 405. ZJN 2016 postupak pravne zaštite započinje izjavljivanjem žalbe Državnoj komisiji u pisanom obliku roku od 10 dana od dana: 1. objave obavijesti o nadmetanju u odnosu na sadržaj obavijesti ili dokumentacije o nabavi, 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka, 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije, 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjena ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda, 5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja. Žalba mora biti sačinjena na način propisan člankom 420. ZJN 2016. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016, žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH (e-Žalba).
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 109-372638 (2025-06-05)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 972 252 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 66 000 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 132 000 EUR 💰

Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: 2.1.1.-26/1297-1 za grupu 1 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-24 📅
Naslov: Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze - grupa predmeta nabave 1
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 66 000 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: JASIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 62815184072
Poštanska adresa: Dolenica 55
Poštanski broj: 10250
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Natali Sipina Matoš, Voditeljica odjela tendera
E-pošta: tenderi@jasika.hr 📧
Telefon: +385 912254474 📞
URL: https://jasika.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Izvor: OJS 2026/S 157-568057 (2026-08-14)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-24)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 972 252 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 420 126 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 840 252 EUR 💰

Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Broj ugovora: 2.1.1.-26/1294-1 za grupu 2 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-28 📅
Naslov: Nabava potrošnog materijala za potrebe ekstrakorporalne fotofereze - grupa predmeta nabave 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 420 126 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Medilog Advance d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 11940168652
Poštanska adresa: KUNIŠČAK 1A
Poštanski broj: 10109
Mjesto: Grad zagreb
Kontaktna točka: Fran Ivanković
E-pošta: info@medilog-advance.hr 📧
Telefon: +385 914876216 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Izvor: OJS 2026/S 163-584513 (2026-08-24)