IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA REKONSTRUKCIJU I DOGRADNJU OSNOVNE ŠKOLE ANTUNA GUSTAVA MATOŠA
Grad Zagreb
IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA REKONSTRUKCIJU I DOGRADNJU OSNOVNE ŠKOLE ANTUNA GUSTAVA MATOŠA. Predmetni projekt se planira prijaviti na sufinanciranje provedbe projekata financiranih iz EU fondova, na Poziv „Izgradnja, rekonstrukcija i opremanje osnovnih škola za potrebe jednosmjenskog rada i cjelodnevne škole“ u okviru Nacionalnog plana oporavka i otpornosti 2021.-2026.(NPOO), referentni broj NPOO C3.1. R1-I2.01. U kontekstu navedenog, sva projektna dokumentacija treba biti usklađena sa zahtjevima NPOO poziva, sukladno uputama Investitora i Uputama za prijavitelje na predmetni NPOO Poziv. CPV oznaka i naziv: 71220000-6 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2025-10-08. Nabava je objavljena 2025-09-02.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-09-02 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-09-25 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-02 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izrada projektne dokumentacije za rekonstrukciju i dogradnju osnovne škole antuna gustava matoša
Referentni broj:
2212-2025-EVV
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Usluge projektiranja u arhitekturi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
2212-2025-EVV
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje:
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 8 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-10-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Iskustvo stručnjaka
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-10-08 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-10-08 09:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2025-10-08 09:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 8
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/57163 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/57163 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 169-576412 (2025-09-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-09-27 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 32a8c441-1834-45a4-b07d-091770d0129f-01
Izvor: OJS 2025/S 186-633938 (2025-09-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 400 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 194 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
492/2026
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-25 📅
Naslov: Izrada projektne dokumentacije za rekonstrukciju i dogradnju osnovne škole antuna gustava matoša
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 7
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 7
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 7
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 194 000 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
JN-07/25
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: artefakt arhitekti d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
41758611631
Poštanska adresa: Kaptol 11
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivor Pučar
E-pošta: info@artefakt.hr 📧
Telefon: 098 9677577 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Izvor: OJS 2026/S 126-460499 (2026-07-02)