Gorivo
6. MAJ d. o. o.
Grupa I. Dizel gorivo Grupa II. Motorni benzin
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2025-05-02. Nabava je objavljena 2025-03-27.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-03-27 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2025-04-14 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-29 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-30 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2025-03-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Gorivo
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Dizelsko gorivo 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Dizel gorivo
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 420 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: Predmet nabave je nabava i isporuka goriva - dizelsko gorivo
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja: Istarska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-05-30 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Udaljenost benzinske postaje od adrese Bujska 6, Umag
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Motorni benzin
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 30 000 EUR 💰
Opis nabave: Predmet nabave je nabava i isporuka goriva - motorni benzin.
Trajanje: 12 mjeseci
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-05-02 09:15:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-05-02 09:15:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Prostorije naručitelja.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2025-05-02 09:15:00.0000000 📅
Mjesto: Prostorije naručitelja.
Dodatne informacije:
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: 6. MAJ d. o. o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Tribje - Via Tribie 2
Poštanski broj: 52470
Mjesto: Umag - Umago
Regija: Istarska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dajana Finderle Beke
E-pošta: dajana.finderle.beke@6maj.hr 📧
Telefon: +385 52741585 📞
URL: http://6maj.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: http://6maj.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Okoliš
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/42141 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/42141 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 063-206328 (2025-03-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Gorivo
Referentni broj:
E-VV-05/25
Kratki opis:
Grupa I. Dizel gorivo
Grupa II. Motorni benzin
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Dizelsko gorivo 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 2
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
E-VV-05/25-1
Naslov: Dizel gorivo
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 420 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: Predmet nabave je nabava i isporuka goriva - dizelsko gorivo
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja ugovora su uslužna područja naručitelja, a prema potrebi i šire.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Istarska županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-05-30 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Udaljenost benzinske postaje od adrese Bujska 6, Umag
Kriterij kvalitete (težina): 10
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
E-VV-05/25-2
Naslov: Motorni benzin
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 30 000 EUR 💰
Opis nabave: Predmet nabave je nabava i isporuka goriva - motorni benzin.
Trajanje: 12 mjeseci
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-05-02 09:15:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-05-02 09:15:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Prostorije naručitelja.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe, dok pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️ Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2025-05-02 09:15:00.0000000 📅
Mjesto: Prostorije naručitelja.
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe, dok pravo aktivnog sudjelovanja u postupku javnog otvaranja ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva za nabavu i ovlašteni predstavnici ponuditelja.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Jamstvo se može dostaviti u obliku:
- bjanko zadužnice ovjerene kod javnog bilježnika ili
- Novčanog pologa na račun Naručitelja.
Ponuditelji dostavljaju jamstvo za ozbiljnost ponude za slučajeve:
- Odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
- Nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. ZJN 2016,
- Neprihvaćanja ispravka računske greške,
- Odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi.
Kao jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se bjanko zadužnica ovjerena kod javnog bilježnika.
Jamstvo za ozbiljnost ponude mora trajati minimalno sukladno roku valjanosti ponude, odnosno 3 (tri) mjeseca od isteka roka za dostavu ponuda. Gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, Naručitelj će prije odabira zatražiti produženje roka valjanosti ponude i jamstva od ponuditelja koji je podnio ekonomski najpovoljniju ponudu u primjerenom roku ne kraćem od
5 dana.
Prikaži više
Plaćanje za isporučenu robu vrši se na žiro račun odabranog ponuditelja, u roku od 30 dana od ispostavljenog valjanog računa za isporučenu robu.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: 6. MAJ d. o. o.
Nacionalni registracijski broj:
56396370038
Poštanska adresa: Ulica Tribje - Via Tribie 2
Poštanski broj: 52470
Mjesto: Umag - Umago
Regija: Istarska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dajana Finderle Beke
E-pošta: dajana.finderle.beke@6maj.hr 📧
Telefon: +385 52741585 📞
URL: http://6maj.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: http://6maj.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Okoliš
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/42141 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/42141 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 063-206328 (2025-03-27)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-04-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Opis
420 000 EUR 💰
30 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-04-16 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 928e0e89-88bb-44b2-a25d-c9ca3f1d9c43-01
Izvor: OJS 2025/S 075-250043 (2025-04-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Opis
420 000 EUR 💰
30 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Priloženi su ispravljeni troškovnici:
ISPRAVAK 14.04. -TROŠKOVNIK - Gorivo - Grupa I. dizelsko gorivo 2025
ISPRAVAK 14.04.TROŠKOVNIK - Gorivo - Grupa II. - motorni benzin 2025
U navedenim troškovnicima izmijenjena je valuta iz KUNE u EURE.
Prikaži više
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-04-16 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Podaci o trajanju ugovora /O.S./DSN - U grupi II. - motorni benzin 2025. ispravljeno je trajanje Okvirnog sporazuma 12 mjeseci u 24 mjeseca.
Druge dodatne informacije
Priloženi su ispravljeni troškovnici:
ISPRAVAK 14.04. -TROŠKOVNIK - Gorivo - Grupa I. dizelsko gorivo 2025
ISPRAVAK 14.04.TROŠKOVNIK - Gorivo - Grupa II. - motorni benzin 2025
U navedenim troškovnicima izmijenjena je valuta iz KUNE u EURE.
U grupi II. - motorni benzin 2025. ispravljeno je trajanje Okvirnog sporazuma 12 mjeseci u 24 mjeseca.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 928e0e89-88bb-44b2-a25d-c9ca3f1d9c43-01
Izvor: OJS 2025/S 075-250043 (2025-04-14)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 13 950 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 30 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-16 📅
Naslov: Motorni benzin
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 13 950 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PETROL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Savska Opatovina 36
Poštanski broj: 10090
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marta gabre
E-pošta: natjecaji@petrol.hr 📧
Telefon: +385 016680070 📞
URL: https://www.petrol.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Izvor: OJS 2026/S 145-529040 (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 13 950 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 30 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Broj ugovora:
61/2026-E-VV-05/26 za grupu 2 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-16 📅
Naslov: Motorni benzin
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 13 950 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: PETROL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
75550985023
Poštanska adresa: Savska Opatovina 36
Poštanski broj: 10090
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Marta gabre
E-pošta: natjecaji@petrol.hr 📧
Telefon: +385 016680070 📞
URL: https://www.petrol.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Izvor: OJS 2026/S 145-529040 (2026-07-29)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-30)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 193 140 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 420 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Naslov: Dizel gorivo
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 193 140 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Izvor: OJS 2026/S 146-530846 (2026-07-30)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 450 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 193 140 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 420 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
60/2026-E-VV-05/25 za grupu 1 CON-0001
Naslov: Dizel gorivo
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 193 140 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Izvor: OJS 2026/S 146-530846 (2026-07-30)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije (10 nove nabave)
- Goriva (6)