Forenzička oprema za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta

Ministarstvo unutarnjih poslova

Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Forenzičke opreme za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji. Predmet nabave nije podijeljen u grupe i čini funkcionalnu cjelinu.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2025-06-23. Nabava je objavljena 2025-05-19.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2025-05-19 Obavijest o javnoj nabavi
2025-06-17 Obavijest o javnoj nabavi
2025-06-23 Obavijest o javnoj nabavi
2025-06-27 Obavijest o javnoj nabavi
2025-07-10 Obavijest o javnoj nabavi
2025-07-23 Obavijest o javnoj nabavi
2025-07-29 Obavijest o javnoj nabavi
2025-08-04 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-17 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2025-05-19)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Forenzička oprema za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta
Referentni broj: ISF21-20/23
Kratki opis:
Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Forenzičke opreme za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji. Predmet nabave nije podijeljen u grupe i čini funkcionalnu cjelinu.
Prikaži više
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Računarska oprema i potrepštine 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: ISF21-20/23
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje: Nije propisano dokumentacijom o nabavi.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Ministarstvo unutarnjih poslova, Ilica 335, Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 180 dana
Trajanje
Datum početka: 2025-09-30 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Funkcionalna svojstva
Kriterij kvalitete (težina): 5
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 15
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-06-23 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-06-23 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Ministarstvo unutarnjih poslova, Sektor za nabavu, Objekt 1, sala za sastanke 218, Ilica 335, Zagreb
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ponude otvaraju članovi stručnog povjerenstva naručitelja. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati članovi stručnog povjerenstva naručitelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje (obrazac u prilogu dokumentacije o nabavi) predati članovima stručnog povjerenstva naručitelja neposredno prije otvaranja ponuda, a koje je potpisano od strane odgovorne osobe ponuditelja. Ukoliko je osoba koja je nazočna javnom otvaranju ponuda ujedno i ovlaštena osoba ponuditelja za zastupanje upisana u sudski ili obrtni registar, tada ista naručitelju mora dati na uvid Rješenje o registraciji ili obrtnici.
Prikaži više
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2025-06-23 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Ministarstvo unutarnjih poslova, Sektor za nabavu, Objekt 1, sala za sastanke 218, Ilica 335, Zagreb
Dodatne informacije:
Ponude otvaraju članovi stručnog povjerenstva naručitelja. Javnom otvaranju ponuda smiju prisustvovati članovi stručnog povjerenstva naručitelja i druge osobe. Pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva naručitelja i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje (obrazac u prilogu dokumentacije o nabavi) predati članovima stručnog povjerenstva naručitelja neposredno prije otvaranja ponuda, a koje je potpisano od strane odgovorne osobe ponuditelja. Ukoliko je osoba koja je nazočna javnom otvaranju ponuda ujedno i ovlaštena osoba ponuditelja za zastupanje upisana u sudski ili obrtni registar, tada ista naručitelju mora dati na uvid Rješenje o registraciji ili obrtnici.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je obvezan uz ponudu predati bankovno jamstvo za ozbiljnost ponude u iznosu od 22.200,00 eura. Jamstvo banke za ozbiljnost ponude u slučaju zajednice gospodarskih subjekata: 1.Jamstvo mora glasiti na sve članove zajednice(svi članovi zajednice GS su nalogodavci na bankarskoj garanciji) 2.Jedan član zajednice može biti nalogodavac, međutim jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici GS i navedeni članovi zajednice GS. 3. Svaki član zajednice GS dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio garancije (zbroj svih garancija mora odgovarati iznosu jamstva navedeno u dokumentaciji o nabavi) Jamstvo banke za ozbiljnost ponude mora sadržavati evidencijski broj nabave naručitelja i naziv nadmetanja za koje se izdaje. Jamstvo banke mora važiti najmanje do isteka roka valjanosti ponude i mora sadržavati obvezu da će banka na prvi poziv i bez prigovora isplatiti iznos jamstva u slučaju: a. odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti b. nedostavljanja ažurnih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona c. neprihvaćanja ispravka računske greške d. odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma e. nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi Način dostave jamstva: Jamstvo banke za ozbiljnost ponude, koje u ovom trenutku nije moguće slati i primati kao elektronički dokument, ponuditelj dostavlja naručitelju u roku za dostavu ponuda u zatvorenoj poštanskoj omotnici na način i adresu kako slijedi. Dijelovi ponude koji ne mogu biti dostavljeni u elektroničkoj ponudi (jamstvo, uzorci i sl.) predaju se neposredno na urudžbeni zapisnik naručitelja u Glavno tajništvo ili preporučenom poštanskom pošiljkom na adresu naručitelja, u zatvorenoj omotnici na kojoj mora biti naznačen naziv i adresa ponuditelja radi evidencije ponuda ili kako bi se u slučaju da je ponuda zakašnjela ista mogla neotvorena vratiti ponuditelju, te adresa i oznaka sljedećeg sadržaja: MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA SEKTOR ZA NABAVU ILICA 335 10000 ZAGREB FORENZIČNA OPREMA ZA SUZBIJANJE I BORBU PROTIV KIBERNETIČKOG KRIMINALITETA EV.BR. isf21-20/23 Dijelovi ponude koji se dostavljaju odvojeno NE OTVARAJ Ponuditelj samostalno određuje način dostave dijelova ponude koje nije moguće dostaviti u elektroničkoj ponudi i sam snosi rizik eventualnog gubitka odnosno nepravovremene dostave dijelova ponude. Izmjena i/ili dopuna ponude dostavlja se na isti način kao i osnovna ponuda, putem Elektroničkog oglasnika. Odustajanje od ponude aktivira se u elektroničkom obliku, putem Elektroničkog oglasnika. Ponudu nakon isteka roka za dostavu ponuda nije moguće mijenjati ili povući Naručitelj je obvezan vratiti ponuditeljima jamstvo za ozbiljnost ponude u roku od deset dana od dana potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma, odnosno dostave jamstva za uredno izvršenje ugovora o javnoj nabavi. Ako tijekom postupka javne nabave istekne rok valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude, javni naručitelj obvezan je prije odabira zatražiti od ponuditelja produženje roka valjanosti ponude i jamstva za ozbiljnost ponude. Ponuditelj kao jamčevinu za ozbiljnost ponude, umjesto bankovnog jamstva, može dati novčani polog u iznosu 22.200,00 eura kako je propisano Dokumentacijom o nabavi i to na način da navedeni iznos uplati na račun Državnog proračuna RH kako slijedi: Primatelj: DRŽAVNI PRORAČUN RH IBAN: HR12 1001 0051 8630 0016 0 Model + poziv na broj primatelja: HR63 9725-713-23221 Opis plaćanja: Jamstvo za ozbiljnost ponude –FORENZIČNA OPREMA ZA SUZBIJANJE I BORBU PROTIV KIBERNETIČKOG KRIMINALITETA, EV.BROJ ISF21-20/23 Kao dokaz o izvršenoj uplati gospodarski subjekt će u okviru svoje ponude dostaviti i izvješće o izvršenoj uplati jamstva za ozbiljnost ponude na gore opisani način.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Rok plaćanja je 30 (trideset) dana od svake sukcesivne isporuke. Isporučitelj je po urednom ispunjenju ugovorne obveze dužan ispostaviti Naručitelju svoj elektronički račun.
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo unutarnjih poslova
Nacionalni registracijski broj: 36162371878
Poštanska adresa: ULICA GRADA VUKOVARA 33
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Antonija Zovko
E-pošta: azovko4@mup.hr 📧
Telefon: +385 13788867 📞
URL: https://mup.gov.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Javni red i sigurnost
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/47118 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/47118 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Identifikator fondova EU-a: SPORAZUM: KLASA.018-08/24-04/6, URBROJ:511-01-136-24-5 OD 19.6.2024
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a: Forenzička oprema za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta
Program financijskih sredstava EU-a: Fond za unutarnju sigurnost (FUS) (2014/2020)
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2025/S 097-325601 (2025-05-19)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-06-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-06-30 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-06-30 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-06-30 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj nema odgovor na postavljeno pitanje, te produžuje rok za dostavu ponude.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-06-19 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj nema odgovor na postavljeno pitanje, te produžuje rok za dostavu ponude.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: ada4d1f4-23bd-4f3d-ae6c-e7fe01632e28-01
Izvor: OJS 2025/S 116-397577 (2025-06-17)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-06-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-07-08 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-07-08 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-07-08 09:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj nema odgovore na postavljena pitanja, te produžuje rok za dostavu ponuda. Novi rok je 8.7.2025 godine
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-06-25 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj nema odgovore na postavljena pitanja, te produžuje rok za dostavu ponuda. Novi rok je 8.7.2025 godine
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: ae290c20-37ec-4e7a-87da-f292fcc29f38-01
Izvor: OJS 2025/S 119-406586 (2025-06-23)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-06-27)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-07-16 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-07-16 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-07-16 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - S obzirom da je Naručitelj zaprimio upit gospodarskog subjekta te je u tijeku priprema odgovora mijenja se rok za dostavu/otvaranje ponuda. Novi rok za dostavu/otvaranje ponuda je 16.07.2025. u 10:00 sati.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-06-29 📅
Druge dodatne informacije
S obzirom da je Naručitelj zaprimio upit gospodarskog subjekta te je u tijeku priprema odgovora mijenja se rok za dostavu/otvaranje ponuda. Novi rok za dostavu/otvaranje ponuda je 16.07.2025. u 10:00 sati.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 89ab043f-4258-495d-8ea6-eb485803ca83-01
Izvor: OJS 2025/S 123-423812 (2025-06-27)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-07-10)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-07-29 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-07-29 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-07-29 09:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda jer nema sve potrebno za odgovor na postavljeno pitanje.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-07-12 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj produžuje rok za dostavu ponuda jer nema sve potrebno za odgovor na postavljeno pitanje.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 89ab043f-4258-495d-8ea6-eb485803ca83-01
Izvor: OJS 2025/S 132-456789 (2025-07-10)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-07-23)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-08-11 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-08-11 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-08-11 12:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj produžuje rok dostave ponuda, iz razloga jer nema sve potrebno za odgovor na postavljeno pitanje.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-07-25 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj produžuje rok dostave ponuda, iz razloga jer nema sve potrebno za odgovor na postavljeno pitanje.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 89ab043f-4258-495d-8ea6-eb485803ca83-01
Izvor: OJS 2025/S 141-486818 (2025-07-23)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Ostalo - Naručitelj sukladno odgovoru mijenja tehničku specifikaciju.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-07-31 📅
Nova vrijednost
Tekst: Ostalo - Naručitelj je obrisao omaškom učitanu tehničku specifikaciju.
Druge dodatne informacije
Naručitelj je obrisao omaškom učitanu tehničku specifikaciju.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 89ab043f-4258-495d-8ea6-eb485803ca83-01
Izvor: OJS 2025/S 145-500851 (2025-07-29)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-08-04)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-08-19 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-08-19 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2025-08-19 09:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Naručitelj sukladno odgovoru na postavljeno pitanje produžuje rok dostave ponuda.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2025-08-06 📅
Druge dodatne informacije
Naručitelj sukladno odgovoru na postavljeno pitanje produžuje rok dostave ponuda.
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 89ab043f-4258-495d-8ea6-eb485803ca83-01
Izvor: OJS 2025/S 149-514565 (2025-08-04)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 740 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 573064.45 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Fond za unutarnju sigurnost (FUS) (2014/2020)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a: Forenzička oprema za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta

Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Broj ugovora: KLASA:406-09/24-04/293, URBROJ:511-01-168-26-53
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-16 📅
Naslov: Forenzička oprema za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 573064.45 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 1045
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: SMARTPLAY d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 61753086625
Poštanska adresa: Trsatska ulica 4
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Branko Gradiški
E-pošta: projekti@smartplay.hr 📧
Telefon: +385 992253535 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro
Izvor: OJS 2026/S 137-501208 (2026-07-17)