Bolesnički kreveti i ormarići za potrebe KBC Sestre milosrdnice

Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice

Bolesnički kreveti i ormarići za potrebe KBC Sestre milosrdnice

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2026-02-12. Nabava je objavljena 2025-12-31.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2025-12-31 Obavijest o javnoj nabavi
2026-01-30 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-28 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2025-12-31)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Bolesnički kreveti i ormarići za potrebe KBC Sestre milosrdnice
Referentni broj: 51-4/2025
Kratki opis: Bolesnički kreveti i ormarići za potrebe KBC Sestre milosrdnice
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Bolnički kreveti 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 639 340 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 5
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 5

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 51-4/2025-1
Naslov: 1. grupa
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 347 983 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: 1. grupa
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
1. KBCSM, Zagreb, Vinogradska cesta 29, 2. KBCSM, Klinika za traumatologiju, Zagreb, Draškovićeva 19, 3. KBCSM, Klinika za tumore, Zagreb, Ilica 197
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 150 dana
Trajanje
Datum početka: 2026-04-30 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 80
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 20
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 51-4/2025-2
Naslov: 2. grupa
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 137 806 EUR 💰
Opis nabave: 2. grupa
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 51-4/2025-3
Naslov: 3. grupa
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 50 466 EUR 💰
Opis nabave: 3. grupa
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 51-4/2025-4
Naslov: 4. grupa
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 30 000 EUR 💰
Opis nabave: 4. grupa
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 51-4/2025-5
Naslov: 5. grupa
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 73 085 EUR 💰
Opis nabave: 5. grupa
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-12 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-12 10:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2026-02-12 10:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Tehničari ili tehnička tijela za kontrolu kvalitete
Uzorci, opisi ili fotografije s certifikatom autentičnosti za ugovore o opskrbi
Certifikati instituta za kontrolu kvalitete
Certifikati neovisnih tijela o standardima osiguranja kvalitete
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Plaćanje će se izvršiti u roku od 60 (šezdeset) dana od potpisa kvalitativnog primopredajnog zapisnika. Plaćanje se obavlja na žiro-račun odabranog ponuditelja, odnosno isporučitelja. Predujam i traženje sredstava osiguranja plaćanja isključeni su. Nema avansnog plaćanja. Od 01. prosinca 2018. godine naručitelj zaprima i obrađuje te izvršava plaćanje e-računa
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice
Nacionalni registracijski broj: 84924656517
Poštanska adresa: Vinogradska Cesta 29
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Lidija Kanić, dipl.oec.
E-pošta: nabava@kbcsm.hr 📧
Telefon: +385 13787294 📞
URL: https://kbcsm.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/70213 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/70213 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2026/S 002-002898 (2025-12-31)
Obavijest o javnoj nabavi (2026-01-30)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 639 340 EUR 💰
Opis
347 983 EUR 💰
137 806 EUR 💰
50 466 EUR 💰
30 000 EUR 💰
73 085 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2026-02-16 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2026-02-16 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2026-02-16 10:00:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Temeljem upita zainteresiranog gospodarskog subjekta Naručitelj je izmijenio kolonu K Troškovnika na način da je omogućio upis za svaku stavku pojedinačno, te će troškovnike staviti na raspolaganje zainteresiranim gospodarskim subjektima. Izmjene se odnose na GRUPE 1. i 2. budući da je isto u preostalim grupama već omogućeno. Ujedno, produžava se rok otvaranja na 16.02.2026. u 10:00 h
Prikaži više
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2026-02-01 📅
Druge dodatne informacije
Temeljem upita zainteresiranog gospodarskog subjekta Naručitelj je izmijenio kolonu K Troškovnika na način da je omogućio upis za svaku stavku pojedinačno, te će troškovnike staviti na raspolaganje zainteresiranim gospodarskim subjektima. Izmjene se odnose na GRUPE 1. i 2. budući da je isto u preostalim grupama već omogućeno. Ujedno, produžava se rok otvaranja na 16.02.2026. u 10:00 h
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 3edc3e2d-486c-420e-b7b4-f6500060d298-01
Izvor: OJS 2026/S 023-076771 (2026-01-30)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-28)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 639 340 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 618 081 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 347 983 EUR 💰
137 806 EUR 💰
50 466 EUR 💰
30 000 EUR 💰
73 085 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: N-314/2026 za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-27 📅
Naslov: 1. grupa
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 6
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 6
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 6
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 332 693 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: M-7/2026-1-ZP
Voditelj ponuditelja
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata
Naziv i adresa izvođača
Naziv: M.T.F. d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 76309717125
Poštanska adresa: Hondlova 2/2
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Branka Rupčić
E-pošta: medicina@mtf.hr 📧
Telefon: +385 2396760 📞
URL: https://mtf.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Naziv: MEDICOM d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 35239633369
Poštanska adresa: Ulica Aleksandra Hondla 2
E-pošta: nabava@medicom.hr 📧
Telefon: +385 12396666 📞
URL: https://www.medicom.hr 🌏

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 4
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 4
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 133 257 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: M-7/2026-2
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 49 961 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: M-7/2026-3
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 33 300 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: KDK/02
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0004
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KARL DIETZ KIJEVO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 87198948864
Poštanska adresa: Sinjska Cesta 6a
Poštanski broj: 22300
Mjesto: Knin
Regija: Šibensko-kninska županija 🏙️
Kontaktna točka: Kristina Bralić
E-pošta: info@kdk.hr 📧
Telefon: +385 22356-005 📞
URL: https://kdk.hr/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 5
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 5
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 5
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 68 870 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: M-7/2025-5
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0005
Izvor: OJS 2026/S 145-527025 (2026-07-28)