REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA, po grupama
Grad Zagreb
REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA CPV oznaka i naziv: 71631000 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2024-05-06. Nabava je objavljena 2024-04-05.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
- • Agram TIS d.o.o.
- • AK SIGET
- • AUTO-REMETINEC d.d.
- • Autocentar Agram d.d.
- • Automehanika d.d.
- • Baotić d.d.
- • CENTAR ZA VOZILA HRVATSKE, dioničko društvo
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2024-04-05 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2024-04-22 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-12 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-14 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-19 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2024-04-05)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA, po grupama
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Usluge tehničkog nadzora 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 3
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 3
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u zapadnom dijelu grada Zagreba
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 130 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Obrazloženje:
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-07-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Vrijeme čekanja od trenutka dolaska do zaprimanja na tehnički pregled
Udaljenost *STP vozila od lokacije naručitelja (UL)
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u istočnom dijelu grada Zagreba
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacije u Velikoj Gorici
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-05-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-05-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2024-05-06 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta:
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir:
Uvjeti za sudjelovanje
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/6010 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/6010 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 070-207978 (2024-04-05)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA, po grupama
Referentni broj:
026-6-2024-EVV
Kratki opis:
REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA
CPV oznaka i naziv: 71631000
Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge tehničkog nadzora 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 3
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 3
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-6-2024-EVV-1
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u zapadnom dijelu grada Zagreba
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 130 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Tehnički pregled vozila sa lokacija u zapadnom dijelu grada Zagreba
CPV oznaka i naziv: 71631000
Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje:
Pri izradi tehničkih specifikacija nisu uzeti u obzir kriteriji dostupnosti za osobe s invaliditetom.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja ugovora: stanice za tehnički pregled vozila na području grada Zagreba i grada Velike Gorice.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-07-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Vrijeme čekanja od trenutka dolaska do zaprimanja na tehnički pregled
Udaljenost *STP vozila od lokacije naručitelja (UL)
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-6-2024-EVV-2
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u istočnom dijelu grada Zagreba
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 EUR 💰
Opis nabave:
Tehnički pregled vozila sa lokacija u istočnom dijelu grada Zagreba
CPV oznaka i naziv: 71631000
Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
026-6-2024-EVV-3
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacije u Velikoj Gorici
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Opis nabave:
Tehnički pregled vozila sa lokacije u Velikoj Gorici
CPV oznaka i naziv: 71631000
Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-05-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-05-06 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️ Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2024-05-06 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 101
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta:
Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Ovlaštenje ili članstvo: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Popis i kratki opis kriterija za odabir:
Popis glavnih usluga: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Alati, postrojenje ili tehnička oprema: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je dužan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude za grupe 1 i 2 predmeta nabave za koju podnosi ponudu, i to za:
GRUPU 1 - u iznosu od 2.600,00 € (dvijetisućešestoeura),
GRUPU 2 - u iznosu od 3.000,00 € (tritisućeeura),
U slučaju zajednice gospodarskih subjekata jamstvo:
- ili mora glasiti na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana zajednice gospodarskih subjekata (svi članovi zajednice gospodarskih subjekata su nalogodavci na bankarskoj garanciji)
- ili jedan član ili više članova zajednice može/mogu biti nalogodavac, a jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata (moraju biti navedeni svi preostali članovi zajednice)
- ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio garancije (zbroj svih iznosa garancija mora odgovarati iznosu jamstva navedenom u dokumentaciji o nabavi).
Jamstvo za ozbiljnost ponude je jamstvo za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, neprihvaćanja ispravka računske greške, odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma.
Jamstvo za ozbiljnost ponude treba biti izdano u korist središnjeg tijela za nabavu (Grad Zagreb, Zagreb, Trg Stjepana Radića 1, OIB: 61817894937).
Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u obliku bankarske garancije na poziv ili uplatom novčanog pologa u korist računa središnjeg tijela za nabavu. Jamstvo mora biti bezuvjetno i s rokom valjanosti sukladnim roku valjanosti ponude. Gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude.
Napomena:
U tekstu bankarske garancije OBAVEZNO JE taksativno navesti SVIH prethodno naznačenih 4 SLUČAJEVA za koja se izdaje jamstvo:
1. odustajanje ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti,
2. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi,
3. neprihvaćanja ispravka računske greške,
4. odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma,
Jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku, u zatvorenoj omotnici na kojoj su navedeni podaci o ponuditelju, s dodatkom: „Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 105, Predmet nabave REDOVNI TEHNIČKI PREGLED VOZILA, grupa __, evidencijski broj nabave: 026-6-2024-EVV - Dio ponude koji se dostavlja odvojeno, NE OTVARAJ“, odnosno u skladu s točkom 6.2.2. dokumentacije o nabavi.
Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra zaprimljenom u trenutku zaprimanja ponude elektroničkim sredstvima komunikacije.
Umjesto jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije, ponuditelj može dati novčani polog u traženom iznosu u korist računa, kako slijedi:
Primatelj uplate: Grad Zagreb
IBAN: HR3423600001813300007
Model: HR68
Poziv na broj: 9016-OIB uplatioca-01
Opis plaćanja pristojbe: obavezno navesti evidencijski broj postupka, grupa __
Ukoliko gospodarski subjekt nema poslovni nastan u RH, odnosno nema dodijeljen OIB, može dati novčani polog u traženom iznosu u korist računa, kako slijedi:
Primatelj uplate: Grad Zagreb
IBAN: HR3423600001813300007
SWIFT CODE: ZABAHR2X
Model: HR68
Poziv na broj: 9016-61817894937-01
Opis plaćanja pristojbe: obavezno navesti evidencijski broj postupka, grupa __
Potvrdu o uplati novčanog pologa ponuditelji dostavljaju u sklopu e-ponude
Prikaži više
Naručitelj prihvaća e-račun.
Ponuditelj je obvezan prema naručitelju poslati isključivo eRačun.
Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 8
Kriv za pogrešno prikazivanje, uskraćene informacije, nemogućnost dostavljanja traženih dokumenata i dobivanje povjerljivih informacija za taj postupak
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/6010 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/6010 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku. Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH.
Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana:
-objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
- objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
-objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
- otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
- primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Podaci žalbenog tijela
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Adresa: Ulica grada Vukovara 23, 10000 Zagreb
Telefon: +385 14559930
Telefaks: +385 14559933
Adresa elektroničke pošte: dkom@dkom.hr
Internet stranica: https://www.dkom.hr/
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 070-207978 (2024-04-05)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-04-22)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Opis
130 000 EUR 💰
150 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-24 📅
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: acbd0b5b-fffb-43b3-8a0e-cfb626f40c82-01
Izvor: OJS 2024/S 081-243692 (2024-04-22)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Opis
130 000 EUR 💰
150 000 EUR 💰
10 000 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Obavještavaju se svi zainteresirani gospodarski subjekti da je naručitelj uvidio potrebu usklađenja troškovnika predmeta nabave za grupu 1 te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima novi troškovnik.
Prikaži više
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-24 📅
Druge dodatne informacije
Dana 11. travnja 2024. godine primili smo zahtjev u svezi dodatnog objašnjenja dokumentacije o nabavi u predmetnom nadmetanju
Obavještavaju se svi zainteresirani gospodarski subjekti da je naručitelj uvidio potrebu usklađenja troškovnika predmeta nabave za grupu 1 te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima novi troškovnik.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: acbd0b5b-fffb-43b3-8a0e-cfb626f40c82-01
Izvor: OJS 2024/S 081-243692 (2024-04-22)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-12)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 32699.36 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 130 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-03 📅
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u zapadnom dijelu grada Zagreba
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 0
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 32699.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: CENTAR ZA VOZILA HRVATSKE, dioničko društvo
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Capraška ulica 6
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Katarina Crnković
E-pošta: katarina.crnkovic@cvh.hr 📧
Telefon: +38598822151 📞
URL: https://www.cvh.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Naziv: Ak siget
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Siget 17
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Ana relota šimić
E-pošta: tajnistvo@aksiget.hr 📧
Telefon: 38516502200 📞
URL: HTTP://www.aksiget.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: AUTO-REMETINEC d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Karlovačka cesta 5
Kontaktna točka: Igor Gradišar
E-pošta: igor.gradisar@autoremetinec.hr 📧
Telefon: +385 98620377 📞
URL: https://www.auto-remetinec.hr/ 🌏
Naziv: AUTOMEHANIKA d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Kovinska ulica 4
Kontaktna točka: Ivana Volf Matejak
E-pošta: ivolf@automehanika.hr 📧
Telefon: +385 913480718 📞
URL: https://www.automehanika.hr/ 🌏
Naziv: BAOTIĆ d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Maksimirska Cesta 282
Kontaktna točka: Darko Brozović
E-pošta: darko.brozovic@baotic.hr 📧
Telefon: +385 912900055 📞
Naziv: AGRAM TIS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 282
Kontaktna točka: Perica Topić
E-pošta: uprava@agramtis.hr 📧
Telefon: +385 16135800 📞
Naziv: AUTOCENTAR AGRAM d.d.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Radoslava Lopašića 12
Kontaktna točka: Tajnica društva
E-pošta: uprava@acagram.hr 📧
Telefon: +385 4611622 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Izvor: OJS 2026/S 155-561405 (2026-08-12)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 32699.36 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 130 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
1-26/NOS-6-A-ZET/24 za grupu 1 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-03 📅
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u zapadnom dijelu grada Zagreba
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 0
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 32699.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: CENTAR ZA VOZILA HRVATSKE, dioničko društvo
Nacionalni registracijski broj:
73294314024
Poštanska adresa: Capraška ulica 6
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Katarina Crnković
E-pošta: katarina.crnkovic@cvh.hr 📧
Telefon: +38598822151 📞
URL: https://www.cvh.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Naziv: Ak siget
Nacionalni registracijski broj:
30716520726
Poštanska adresa: Siget 17
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Ana relota šimić
E-pošta: tajnistvo@aksiget.hr 📧
Telefon: 38516502200 📞
URL: HTTP://www.aksiget.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: AUTO-REMETINEC d.d.
Nacionalni registracijski broj:
12933687795
Poštanska adresa: Karlovačka cesta 5
Kontaktna točka: Igor Gradišar
E-pošta: igor.gradisar@autoremetinec.hr 📧
Telefon: +385 98620377 📞
URL: https://www.auto-remetinec.hr/ 🌏
Naziv: AUTOMEHANIKA d.d.
Nacionalni registracijski broj:
52233171260
Poštanska adresa: Kovinska ulica 4
Kontaktna točka: Ivana Volf Matejak
E-pošta: ivolf@automehanika.hr 📧
Telefon: +385 913480718 📞
URL: https://www.automehanika.hr/ 🌏
Naziv: BAOTIĆ d.d.
Nacionalni registracijski broj:
64453957424
Poštanska adresa: Maksimirska Cesta 282
Kontaktna točka: Darko Brozović
E-pošta: darko.brozovic@baotic.hr 📧
Telefon: +385 912900055 📞
Naziv: AGRAM TIS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
99681708224
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 282
Kontaktna točka: Perica Topić
E-pošta: uprava@agramtis.hr 📧
Telefon: +385 16135800 📞
Naziv: AUTOCENTAR AGRAM d.d.
Nacionalni registracijski broj:
03785720358
Poštanska adresa: Ulica Radoslava Lopašića 12
Kontaktna točka: Tajnica društva
E-pošta: uprava@acagram.hr 📧
Telefon: +385 4611622 📞
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište ✅
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Izvor: OJS 2026/S 155-561405 (2026-08-12)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 32380.2 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u istočnom dijelu grada Zagreba
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 32380.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Izvor: OJS 2026/S 157-569219 (2026-08-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 32380.2 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Broj ugovora:
1-26/NOS-6-B-ZET/24 za grupu 2 CON-0001
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacija u istočnom dijelu grada Zagreba
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 32380.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Izvor: OJS 2026/S 157-569219 (2026-08-14)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2929.96 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacije u Velikoj Gorici
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2929.96 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Izvor: OJS 2026/S 160-577403 (2026-08-19)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 290 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2929.96 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 10 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Broj ugovora:
1-26/NOS-6-C-ZET/24 za grupu 3 CON-0001
Naslov: Tehnički pregled vozila sa lokacije u Velikoj Gorici
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2929.96 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Izvor: OJS 2026/S 160-577403 (2026-08-19)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge (>20 nove nabave)