Reagensi i medicinski potrošni materijal za sveobuhvatno gensko profiliranje tumora
Klinički bolnički centar Zagreb
Reagensi i medicinski potrošni materijal za sveobuhvatno gensko profiliranje tumora
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2024-04-29. Nabava je objavljena 2024-03-22.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge › Laboratorijske usluge
- • Reagensi i kontrastna sredstva › Laboratorijski reagensi
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2024-03-22 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2024-04-02 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2024-04-04 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2024-04-18 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-08-21 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2024-03-22)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Reagensi i medicinski potrošni materijal za sveobuhvatno gensko profiliranje tumora
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Laboratorijski reagensi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 9
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 9
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 645 450 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Zagreb, Kišpatićeva 12, Bolnička ljekarna.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 48 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-06-24 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 70.00
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10.00
Kriterij kvalitete (naziv): Kvaliteta proizvoda 1
Kvaliteta proizvoda 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 850 320 EUR 💰
Opis nabave:
Cijena (težina): 90.00
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 757 496 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA SEKVENCIRANJE I OPREMA ZA AUTOMATIZIRANO PROCESIRANJE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 389 010 EUR 💰
Opis nabave: VANJSKA USLUGA GENOMSKOG PROFILIRANJA
Dodatni proizvodi/usluge: Laboratorijske usluge 📦
Trajanje: 24 mjeseci
Kriteriji za dodjelu
Cijena (težina): 60.00
Kriterij kvalitete (naziv): Kvaliteta 1
Kvaliteta 2
Kvaliteta 3
Kvaliteta 4
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 22 800 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA CJELOGENOMSKO PROFILIRANJE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 29 450 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA GENSKO PROFILIRANJE SARKOMA
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 897 950 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA KLONALNOST I GENSKO PROFILIRANJE LIMFOMA
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 93 570 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI I POTROŠNI MATERIJAL ZA PRIPREMU UZORAKA ZA TUMORSKO PROFILIRANJE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 290 EUR 💰
Opis nabave: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIJAL 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-04-29 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-04-29 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2024-04-29 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/5195 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/5195 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 061-178768 (2024-03-22)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Reagensi i medicinski potrošni materijal za sveobuhvatno gensko profiliranje tumora
Referentni broj:
1.1.2.A.90
Kratki opis:
Reagensi i medicinski potrošni materijal za sveobuhvatno gensko profiliranje tumora
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Laboratorijski reagensi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 9
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 9
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-1
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 645 450 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
SVEOBUHVATNO GENSKO PROFILIRANJE TUMORSKE DNA METODOM SEKVENCIRANJA SLJEDEĆE GENERACIJE
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Zagreb, Kišpatićeva 12, Bolnička ljekarna.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 48 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-06-24 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 70.00
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10.00
Kriterij kvalitete (naziv): Kvaliteta proizvoda 1
Kvaliteta proizvoda 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-2
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 850 320 EUR 💰
Opis nabave:
SVEOBUHVATNO GENSKO PROFILIRANJE TUMORSKE DNA i RNA METODOM SEKVENCIRANJA SLJEDEĆE GENERACIJE
Kriteriji za dodjelu
Cijena (težina): 90.00
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-3
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 757 496 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA SEKVENCIRANJE I OPREMA ZA AUTOMATIZIRANO PROCESIRANJE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-4
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 389 010 EUR 💰
Opis nabave: VANJSKA USLUGA GENOMSKOG PROFILIRANJA
Dodatni proizvodi/usluge: Laboratorijske usluge 📦
Trajanje: 24 mjeseci
Kriteriji za dodjelu
Cijena (težina): 60.00
Kriterij kvalitete (naziv): Kvaliteta 1
Kvaliteta 2
Kvaliteta 3
Kvaliteta 4
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-5
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 22 800 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA CJELOGENOMSKO PROFILIRANJE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-6
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 29 450 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA GENSKO PROFILIRANJE SARKOMA
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-7
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 897 950 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI ZA KLONALNOST I GENSKO PROFILIRANJE LIMFOMA
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-8
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 93 570 EUR 💰
Opis nabave: REAGENSI I POTROŠNI MATERIJAL ZA PRIPREMU UZORAKA ZA TUMORSKO PROFILIRANJE
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.90-9
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 290 EUR 💰
Opis nabave: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIJAL 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-04-29 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-04-29 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 90 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2024-04-29 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule.
Ponuditelj je dužan ispostaviti e-Račune, a Naručitelj je obvezan zaprimati e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18).
Plaćanje najkasnije u roku od najviše 60 dana od izvršene isporuke, odnosno potpisivanja primopredajnog zapisnika, sukladno odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15, 78/15, 114/22).
Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi u podugovor tada će naručitelj za onaj dio sustava koji isporuči podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju.
Plaćanje će biti izvršeno uplatom ugovorene cijene na račun Isporučitelja.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/5195 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/5195 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 061-178768 (2024-03-22)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-04-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Opis
2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
2 389 010 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
897 950 EUR 💰
93 570 EUR 💰
17 290 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-04 📅
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 97eacb54-9146-4172-9ba3-ac9cc167d679-01
Izvor: OJS 2024/S 067-199899 (2024-04-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Opis
2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
2 389 010 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
897 950 EUR 💰
93 570 EUR 💰
17 290 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Djelomično se mijenja jezik ponude tako da je dozvoljena dostava dokumenata (dokaza) u svrhu i evaluacije necjenovnog kriterija (kvaliteta proizvoda) za grupe predmeta nabave 1 i 4 te dokaza (dokumenata) u svrhu dokazivanja tehničke i stručne sposobnosti (katalog, izvod iz kataloga, prospekt ili tehnička specifikacija) osim na hrvatskom jeziku i latiničnom pismu i na engleskom jeziku.
Prikaži više
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-04 📅
Druge dodatne informacije
Djelomično se mijenja jezik ponude tako da je dozvoljena dostava dokumenata (dokaza) u svrhu i evaluacije necjenovnog kriterija (kvaliteta proizvoda) za grupe predmeta nabave 1 i 4 te dokaza (dokumenata) u svrhu dokazivanja tehničke i stručne sposobnosti (katalog, izvod iz kataloga, prospekt ili tehnička specifikacija) osim na hrvatskom jeziku i latiničnom pismu i na engleskom jeziku.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 97eacb54-9146-4172-9ba3-ac9cc167d679-01
Izvor: OJS 2024/S 067-199899 (2024-04-02)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-04-04)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Opis
2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
2 389 010 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
897 950 EUR 💰
93 570 EUR 💰
17 290 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-06 📅
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 0adbbf22-4bf5-4b79-af84-482184426f8e-01
Izvor: OJS 2024/S 069-203062 (2024-04-04)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Opis
2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
2 389 010 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
897 950 EUR 💰
93 570 EUR 💰
17 290 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Mijenja se troškovnik u stavci 2 u grupi predmeta nabave 5.
Umjesto:
"Indeksi za označavanje uzoraka za sekvenciranje duljine 10 bp kako bi se omogućilo multipleksiranje".
Sada glasi:
"Indeksi za označavanje uzoraka za sekvenciranje duljine 8-10 bp kako bi se omogućilo multipleksiranje".
Nadalje:
Mijenja se troškovnik za grupu predmeta nabave 1, na način da se u stavci 1 briše slijedeće:
„Ponuditelj mora zadovoljiti/osigurati tehničke uvjete za spajanje i razmjenu podataka sa BIS-om - preduvjeti za unos podataka u COD“.
Mijenja se troškovnik za grupu predmeta nabave 2, na način da se u stavci 6 briše slijedeće:
„Ponuditelj mora zadovoljiti/osigurati tehničke uvjete za spajanje i razmjenu podataka sa BIS-om - preduvjeti za unos podataka u COD“.
Prikaži više
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-06 📅
Druge dodatne informacije
Mijenja se troškovnik u stavci 2 u grupi predmeta nabave 5.
Umjesto:
"Indeksi za označavanje uzoraka za sekvenciranje duljine 10 bp kako bi se omogućilo multipleksiranje".
Sada glasi:
"Indeksi za označavanje uzoraka za sekvenciranje duljine 8-10 bp kako bi se omogućilo multipleksiranje".
Nadalje:
Mijenja se troškovnik za grupu predmeta nabave 1, na način da se u stavci 1 briše slijedeće:
„Ponuditelj mora zadovoljiti/osigurati tehničke uvjete za spajanje i razmjenu podataka sa BIS-om - preduvjeti za unos podataka u COD“.
Mijenja se troškovnik za grupu predmeta nabave 2, na način da se u stavci 6 briše slijedeće:
„Ponuditelj mora zadovoljiti/osigurati tehničke uvjete za spajanje i razmjenu podataka sa BIS-om - preduvjeti za unos podataka u COD“.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 0adbbf22-4bf5-4b79-af84-482184426f8e-01
Izvor: OJS 2024/S 069-203062 (2024-04-04)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-04-18)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Opis
2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
2 389 010 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
897 950 EUR 💰
93 570 EUR 💰
17 290 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-20 📅
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4ff07aff-2d91-4ab7-9988-6fd7c921638e-01
Izvor: OJS 2024/S 079-238145 (2024-04-18)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Opis
2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
2 389 010 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
897 950 EUR 💰
93 570 EUR 💰
17 290 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Mijenja se točka 2. Sadržaj i način izrade ponude za grupu predmeta nabave 4, u dijelu II Upute za ponuditelje dokumentacije o nabavi.
Kao traženi dokaz koji se odnosi na potvrdu tehničkog opisa za stavke 3.1. do 3.4. troškovnika - tehničke specifikacije umjesto validacijske studije nuđene usluge, sada glasi analitička i klinička Validacijska studija nuđene usluge.
Prikaži više
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-04-20 📅
Druge dodatne informacije
Mijenja se točka 2. Sadržaj i način izrade ponude za grupu predmeta nabave 4, u dijelu II Upute za ponuditelje dokumentacije o nabavi.
Kao traženi dokaz koji se odnosi na potvrdu tehničkog opisa za stavke 3.1. do 3.4. troškovnika - tehničke specifikacije umjesto validacijske studije nuđene usluge, sada glasi analitička i klinička Validacijska studija nuđene usluge.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4ff07aff-2d91-4ab7-9988-6fd7c921638e-01
Izvor: OJS 2024/S 079-238145 (2024-04-18)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-21)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2033126.78 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
93 570 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-05-28 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 661362.5 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ROCHE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 269A
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Loreta Kalauz
E-pošta: loreta.kalauz@roche.com 📧
Telefon: +385 0911319179 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 647 330 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KEFO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Nikole Tesle 10
Poštanski broj: 44000
Mjesto: Sisak
Regija: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana Franić
E-pošta: info@kefo.hr 📧
Telefon: +385 44544915 📞
URL: http://www.kefo.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 689 374 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 550 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7 120 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 23390.28 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: INEL - MEDICINSKA TEHNIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Orehovečki Brijeg 2
Kontaktna točka: Danijela Sever
E-pošta: info@inel-mt.hr 📧
Telefon: +385 16175150 📞
URL: https://www.inel-mt.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Izvor: OJS 2026/S 162-583286 (2026-08-21)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 11 703 336 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2033126.78 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 645 450 EUR 💰
2 850 320 EUR 💰
2 757 496 EUR 💰
22 800 EUR 💰
29 450 EUR 💰
93 570 EUR 💰
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
2.1.1.-26/0853-1 za grupu 1 CON-0006
Datum sklapanja ugovora: 2026-05-28 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 661362.5 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0006
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ROCHE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
18787746778
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 269A
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Loreta Kalauz
E-pošta: loreta.kalauz@roche.com 📧
Telefon: +385 0911319179 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 647 330 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0004
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KEFO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
09371680761
Poštanska adresa: Ulica Nikole Tesle 10
Poštanski broj: 44000
Mjesto: Sisak
Regija: Sisačko-moslavačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivana Franić
E-pošta: info@kefo.hr 📧
Telefon: +385 44544915 📞
URL: http://www.kefo.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 689 374 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0003
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
4️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4 550 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0002
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0005
5️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 7 120 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0006
6️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 23390.28 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0005
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0008
Naziv i adresa izvođača
Naziv: INEL - MEDICINSKA TEHNIKA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
56895477602
Poštanska adresa: Orehovečki Brijeg 2
Kontaktna točka: Danijela Sever
E-pošta: info@inel-mt.hr 📧
Telefon: +385 16175150 📞
URL: https://www.inel-mt.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Izvor: OJS 2026/S 162-583286 (2026-08-21)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu (>20 nove nabave)