POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU - 5 GRUPA
Grad Zagreb
POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU po grupama: Grupa 1 POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJI ZAGREB-SAVUDRIJA-ZAGREB Grupa 2 POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJI ZAGREB-VELI LOŠINJ-ZAGREB Grupa 3 POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU NA RELACIJAMA ZAGREB-CRIKVENICA-ZAGREB Grupa 4POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA I ZAGREBAČKE ŽUPANIJE ZA GRAD MLADIH Grupa 5 POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU ZA RELACIJE IZVAN PREDVIĐENIH RUTA Ponude se mogu dostaviti za jednu, nekoliko ili za sve grupe predmeta nabave. CPV oznaka i naziv: 60172000-4 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2024-08-02. Nabava je objavljena 2024-07-02.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2024-07-02 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-06-16 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-06-24 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-06-30 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-12 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Predmet
Opseg nabave
Naslov: POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA U UNUTARNJEM CESTOVNOM PROMETU - 5 GRUPA
Referentni broj:
2024-1249
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Najam autobusa i međugradskih autobusa s vozačem 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 5
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 5
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2024-1249-1
Naslov: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relaciji zagreb-savudrija-zagreb
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave:
Obrazloženje:
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-11-06 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Kriterij kvalitete (naziv): Prosječna starost vozila
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2024-1249-2
Naslov: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relaciji zagreb-veli lošinj-zagreb
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 95 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2024-1249-3
Naslov: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relacijama zagreb-crikvenica-zagreb
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 43 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2024-1249-4
Naslov: Povremeni prijevoz putnika osnovnih škola grada zagreba i zagrebačke županije za grad mladih
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 180 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2024-1249-5
Naslov: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu za relacije izvan predviđenih ruta
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 40 000 EUR 💰
Opis nabave:
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-08-02 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-08-02 10:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, 10000 Zagreb, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s jednim operatorom ✅
Maksimalan broj sudionika: 5
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno ✅
Datum otvaranja: 2024-08-02 10:30:00.0000000 📅
Mjesto:
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Javna nabava obuhvaćena je područjem primjene Direktive 2009/33/EZ Europskog parlamenta i Vijeća (Direktiva o čistim vozilima) ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta:
Popis i kratki opis kriterija za odabir: Popis glavnih usluga: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Tražene depozite i jamstva:
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
+ još 8
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu ✅
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu ✅
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/14353 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/14353 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 129-397849 (2024-07-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 42 700 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 95 000 EUR 💰
Postupak
Uvjeti natječaja
Pravna osnova iz Direktive o čistim vozilima za utvrđivanje kategorije postupka nabave koja se primjenjuje: Usluge cestovnog prijevoza putnika
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Broj ugovora:
1-26/NOS-40-2/24 za grupu 2 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-10 📅
Naslov: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relaciji zagreb-veli lošinj-zagreb
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 42 700 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: AUTOTRANS d. d.
Nacionalni registracijski broj:
19819724166
Poštanska adresa: Šetalište 20. travnja 18
Poštanski broj: 51557
Mjesto: Cres
Regija: Primorsko-goranska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Roberta Rokić Križanović
E-pošta: roberta.rokic@arriva.com.hr 📧
Telefon: +385 51660300 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine ✅
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj:
61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Izvor: OJS 2026/S 115-414530 (2026-06-16)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 17 342 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 43 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Broj ugovora:
1-25/NOS-40-3/24 za grupu 3 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-06-17 📅
Naslov: Povremeni prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu na relacijama zagreb-crikvenica-zagreb
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17 342 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: VINCEK d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
96055453244
Poštanska adresa: Varaždinska ulica, odvojak II, broj 2
Poštanski broj: 42000
Mjesto: Varaždin
Regija: Varaždinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Martina Grudiček
E-pošta: eojn@autobusi-vincek.com 📧
Telefon: 00385994845188 📞
URL: https://www.autobusi-vincek.com/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Izvor: OJS 2026/S 120-434623 (2026-06-24)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 17 342 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 43 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
1-26/NOS-40-3/24 za grupu 3 CON-0001
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17 342 EUR 💰
Izvor: OJS 2026/S 124-452647 (2026-06-30)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 379 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 43 850 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 180 000 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
Broj ugovora:
2-26/NOS-40-4/24 za grupu 4 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-10 📅
Naslov: Povremeni prijevoz putnika osnovnih škola grada zagreba i zagrebačke županije za grad mladih
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 43 850 EUR 💰
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0004
Izvor: OJS 2026/S 155-560650 (2026-08-12)