ORGANIZIRANI PRIJEVOZ UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA - 5 GRUPA

Grad Zagreb

ORGANIZIRANI PRIJEVOZ UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA po grupama: GRUPA 1. Osnovna škola BREZOVICA GRUPA 2 .Osnovna škola GRANEŠINA GRUPA 3. Osnovna škola SESVETE GRUPA 4. Osnovna škola FRAN GALOVIĆ i I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE GRUPA 5. Osnovna škola ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA Predmet nabave je najam autobusa za prijevoz osnovnoškolske djece na području grada Zagreba. Najam autobusa uključuje i trošak vozača. CPV oznaka i naziv: 60170000-0 CPV je isti za sve grupe predmeta nabave Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2024-05-27. Nabava je objavljena 2024-04-24.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2024-04-24 Obavijest o javnoj nabavi
2024-04-29 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-17 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2024-04-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: ORGANIZIRANI PRIJEVOZ UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA - 5 GRUPA
Referentni broj: 026-21-2024-EVV
Kratki opis:
ORGANIZIRANI PRIJEVOZ UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA po grupama: GRUPA 1. Osnovna škola BREZOVICA GRUPA 2 .Osnovna škola GRANEŠINA GRUPA 3. Osnovna škola SESVETE GRUPA 4. Osnovna škola FRAN GALOVIĆ i I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE GRUPA 5. Osnovna škola ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA Predmet nabave je najam autobusa za prijevoz osnovnoškolske djece na području grada Zagreba. Najam autobusa uključuje i trošak vozača. CPV oznaka i naziv: 60170000-0 CPV je isti za sve grupe predmeta nabave Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Prikaži više
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Najam vozila za prijevoz putnika s vozačem 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 121 000 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 5
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 5

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 026-21-2024-EVV-1
Naslov: Osnovna škola BREZOVICA
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 342 000 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir zbog sljedećeg obrazloženja
Obrazloženje:
Pri izradi tehničkih specifikacija nisu uzeti u obzir kriteriji dostupnosti za osobe s invaliditetom, jer isto nije primjenjivo na predmet nabave.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Grad Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-07-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90.00
Kriterij kvalitete (naziv): Prosječna starost vozila
Kriterij kvalitete (težina): 10.00
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 026-21-2024-EVV-2
Naslov: Osnovna škola GRANEŠINA
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 026-21-2024-EVV-3
Naslov: Osnovna škola SESVETE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 114 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 026-21-2024-EVV-4
Naslov: Osnovna škola FRAN GALOVIĆ i I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 228 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 026-21-2024-EVV-5
Naslov: Osnovna škola ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 95 000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-05-27 09:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-05-27 09:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, 10000 Zagreb, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Maksimalan broj sudionika: 3
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2024-05-27 09:30:00.0000000 📅
Mjesto:
Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, 10000 Zagreb, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe
Javna nabava obuhvaćena je područjem primjene Direktive 2009/33/EZ Europskog parlamenta i Vijeća (Direktiva o čistim vozilima)

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta:
Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Ovlaštenje ili članstvo: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir:
Popis glavnih usluga: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Alati, postrojenje ili tehnička oprema: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je dužan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude za svaku grupu predmeta nabave za koju podnosi ponudu, i to za: GRUPU 1 - u iznosu od 10.000,00 € (desettisuća eura), GRUPU 2 - u iznosu od 10.000,00 € (desettisuća eura), GRUPU 3 - u iznosu od 3.000,00 € (tritisuće eura), GRUPU 4 - u iznosu od 6.000,00 € (šesttisuća eura), GRUPU 5 - u iznosu od 2.000,00 € (dvijetisuće eura), U slučaju zajednice gospodarskih subjekata jamstvo: - ili mora glasiti na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana zajednice gospodarskih subjekata (svi članovi zajednice gospodarskih subjekata su nalogodavci na bankarskoj garanciji) - ili jedan član ili više članova zajednice može/mogu biti nalogodavac, a jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata (moraju biti navedeni svi preostali članovi zajednice) - ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio garancije (zbroj svih iznosa garancija mora odgovarati iznosu jamstva navedenom u dokumentaciji o nabavi). Jamstvo za ozbiljnost ponude je jamstvo za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, neprihvaćanja ispravka računske greške ili odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma. Jamstvo za ozbiljnost ponude treba biti izdano u korist središnjeg tijela za nabavu (Grad Zagreb, Zagreb, Trg Stjepana Radića 1, OIB: 61817894937). Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u obliku bankarske garancije na poziv ili uplatom novčanog pologa u korist računa središnjeg tijela za nabavu. Jamstvo mora biti bezuvjetno i s rokom valjanosti sukladnim roku valjanosti ponude. Gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude. Napomena: U tekstu bankarske garancije OBAVEZNO JE taksativno navesti SVIH prethodno naznačenih 4 SLUČAJEVA za koja se izdaje jamstvo: 1. odustajanje ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, 2. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, 3. neprihvaćanja ispravka računske greške, 4. odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma. Jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku, u zatvorenoj omotnici na kojoj su navedeni podaci o ponuditelju, s dodatkom: „Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 105, Predmet nabave ORGANIZIRANI PRIJEVOZ UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA, grupa __, evidencijski broj nabave: 026-21-2024-EVV - Dio ponude koji se dostavlja odvojeno, NE OTVARAJ“, odnosno u skladu s točkom 6.2.2. dokumentacije o nabavi. Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra zaprimljenom u trenutku zaprimanja ponude elektroničkim sredstvima komunikacije.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Naručitelj prihvaća e-račun. Ponuditelj je obvezan prema naručitelju poslati isključivo eRačun. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 8
Kriv za pogrešno prikazivanje, uskraćene informacije, nemogućnost dostavljanja traženih dokumenata i dobivanje povjerljivih informacija za taj postupak
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj: 61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Informacije o zajedničkoj nabavi
Ugovor uključuje zajedničku nabavu
Ugovor dodjeljuje središnje tijelo za nabavu
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/7642 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/7642 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku. Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH. Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana: -objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi - objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka -objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda - primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 083-251482 (2024-04-24)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-04-29)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 121 000 EUR 💰
Opis
342 000 EUR 💰
114 000 EUR 💰
228 000 EUR 💰
95 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Izmijena točke 4.1.6. Obavijesti o nadmetanju – OPĆI PODACI O PREDMETU NABAVE / GRUPE u dijelu koji se odnosi na Vrstu ugovora (čista vozila) naznakom da vozilo: nije čisto.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-05-01 📅
Druge dodatne informacije
Obavještavaju se svi zainteresirani gospodarski subjekti da je naručitelj, uvažavajući činjenicu, da predmetna nabava spada u djelokrug Europskog parlamenta i Vijeća 2009/33 EC (Direktiva o čistim vozilima – CVD) izmijenio točku 4.1.6. Obavijesti o nadmetanju – OPĆI PODACI O PREDMETU NABAVE / GRUPE u dijelu koji se odnosi na Vrstu ugovora (čista vozila) naznakom da vozilo: nije čisto.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: b178a082-d9cc-4636-99ff-95c25f5fe178-01
Izvor: OJS 2024/S 086-261269 (2024-04-29)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 121 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 188945.28 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 342 000 EUR 💰
114 000 EUR 💰
228 000 EUR 💰
95 000 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: 3-26/NOS-7-A-ZET/24 za grupu 1 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-10 📅
Naslov: Osnovna škola BREZOVICA
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 47504.16 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: SLAVONIJA BUS d. o. o.
Nacionalni registracijski broj: 84931084664
Poštanska adresa: 35000
Poštanski broj: 35000
Mjesto: Slavonski brod
Regija: Brodsko-posavska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Franjo Matijašević
E-pošta: slavonia@inet.hr 📧
Telefon: +38598263009 35 📞
URL: http://slavonija-bus.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 71241.12 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0002
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 5
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 5
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 4
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17 640 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0003
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Srećko tours d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 74454217661
Poštanska adresa: Luka 36
Poštanski broj: 10340
Mjesto: Vrbovec
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Srećko Jaković
E-pošta: sreckotours@gmail.com 📧
Telefon: 098651385 📞

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 7
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 7
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 5
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 37 440 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0004
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0004

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 15 120 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0005
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0005

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Vođa skupine

Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj: 61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Izvor: OJS 2026/S 137-498906 (2026-07-17)