Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije

Klinički bolnički centar Zagreb

Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2024-12-04. Nabava je objavljena 2024-10-28.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2024-10-28 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-02 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2024-10-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije
Referentni broj: 1.1.2.A.13
Kratki opis: Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 654 321 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 17
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 17

1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-1
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 614 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Opis nabave: Medicinski potrošni za kiruški aspirator s nastavkom za liposukciju
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-12-20 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90.00
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10.00
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001

2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-2
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 34 138 EUR 💰
Opis nabave: Medicinski potrošni za ostomiju
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-3
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 9 202 EUR 💰
Opis nabave: Sterilni viskozni gel i igla za aplikaciju hijaluronske kiseline
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0003

4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-4
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 987 EUR 💰
Opis nabave: Potrošni materijal za boranje, narezivanje kostiju
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0004

5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-5
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 562 EUR 💰
Opis nabave: Potrošni materijal za operacije na krvnim žilama
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0005

6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-6
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 300 EUR 💰
Opis nabave: Okluzijski kateteri
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006

7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-7
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 156 816 EUR 💰
Opis nabave: Kateter za radiofrekventnu ablaciju i potrošni materijal za „HIPEC“
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007

8️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-8
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 819 EUR 💰
Opis nabave: Sterilne neadherente trakice za označavanje
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008

9️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-9
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 9 110 EUR 💰
Opis nabave: Silikonski abdominalni dren
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-10
Naslov: Grupa predmeta nabave 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17 734 EUR 💰
Opis nabave: Potrošni materijal za potrebe plastike i abdomena
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-11
Naslov: Grupa predmeta nabave 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 66 086 EUR 💰
Opis nabave: Potrošni materijal za kirurške zahvate
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-12
Naslov: Grupa predmeta nabave 12
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 74 615 EUR 💰
Opis nabave: Potrošni materijal za vaskularnu i abdominalnu kirurgiju
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-13
Naslov: Grupa predmeta nabave 13
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 24 615 EUR 💰
Opis nabave: Antiseptička otopina za ispiranje rana
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-14
Naslov: Grupa predmeta nabave 14
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 203 600 EUR 💰
Opis nabave: Medicinski potrošni materijal za endovaskularnu lasersku ablaciju vena
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-15
Naslov: Grupa predmeta nabave 15
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 29 740 EUR 💰
Opis nabave: Medicinski potrošni materijal za liposuktor
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-16
Naslov: Grupa predmeta nabave 16
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 400 EUR 💰
Opis nabave: Ventralne vrećice
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Interna identifikacijska oznaka: 1.1.2.A.13-17
Naslov: Grupa predmeta nabave 17
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 983 EUR 💰
Opis nabave: Otopina za ispiranje rana
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0017

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-12-04 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-12-04 10:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 180 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2024-12-04 10:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule. Ponuditelj je obvezan ispostaviti eRačune, a naručitelj je obvezan zaprimati eRačune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18). Plaćanje najkasnije u roku od 60 dana od isporučene robe, sukladno odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15 i 78/15, 114/22). Način plaćanja bit će utvrđen u zaključenom Okvirnom sporazumu. Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi sklopljenog na temelju Okvirnog sporazuma u podugovor tada će naručitelj za onaj dio robe koju isporuči podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju. Plaćanje će biti izvršeno uplatom ugovorene cijene na račun Isporučitelja.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj: 46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Drago Berić
E-pošta: drago.beric@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12388411 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/24703 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/24703 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 212-661893 (2024-10-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-02)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 654 321 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 242277.53 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 300 EUR 💰
156 816 EUR 💰
2 819 EUR 💰
9 110 EUR 💰
17 734 EUR 💰
66 086 EUR 💰
24 615 EUR 💰
203 600 EUR 💰
2 400 EUR 💰

Dodjela ugovora

1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0006
Broj ugovora: 2.1.1.-26/0446-1 za grupu 6 CON-0009
Datum sklapanja ugovora: 2026-03-03 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1 150 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0009
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0006
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MARK MEDICAL d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 70612360737
Poštanska adresa: Budmanijeva 5
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dora Gamilec
E-pošta: jn-hr@mark-medical.com 📧
Telefon: +385 991627274 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje

2️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0007
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 78 408 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0008
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0007
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDIC d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 36228944903
Poštanska adresa: Trg Dražena Petrovića 3
Kontaktna točka: Iva kranjec
E-pošta: medic@medic.hr 📧
Telefon: +385 14800111 📞
URL: https://www.medic.hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Malo

3️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0008
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1409.11 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0002
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0008
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MA-CO PLAST d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 20765781286
Poštanska adresa: Majcenov Put 38
Kontaktna točka: Sandra Bedeniković
E-pošta: info@macoplast.hr 📧
Telefon: +385 16535643 📞
URL: https://www.macoplast.hr 🌏

4️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0009
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 4193.2 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0009

5️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0010
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 8866.6 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0007
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0010
Naziv i adresa izvođača
Naziv: B. Braun Adria d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 52275049572
Poštanska adresa: Ulica Aleksandra Hondla 2
Kontaktna točka: Nikolina Lalić (091 2789 458), Barbara Smolković (091 2789 456)
E-pošta: javna-nabava@bbraun.com 📧
Telefon: +385 912789458 📞
URL: https://www.bbraun.hr 🌏

6️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0011
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 33042.62 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0004
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0011
Naziv i adresa izvođača
Naziv: SANYKO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 64425174612
Poštanska adresa: Ulica Ivana Banjavčića 11
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Blaženka Larva
E-pošta: sanyko@sanyko.hr 📧
Telefon: +385 12331041 📞

7️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0013
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12 208 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0006
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0013
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 04492664153
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko

8️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0014
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 101 800 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0003
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0014
Naziv i adresa izvođača
Naziv: STELLA PROJEKT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 44317454813
Poštanska adresa: Lopatinečka 17
Kontaktna točka: Franjo Kalem
E-pošta: franjo.kalem@zg.t-com.hr 📧
Telefon: +385138 87 836 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro

9️⃣
Identifikacijski broj grupe: LOT-0016
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1 200 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0005
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0016
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ROZI STEP d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 49802235217
Poštanska adresa: Jurkovićeva ulica 21
Kontaktna točka: Sanja Radaković
E-pošta: regulatory@rozi-step.hr 📧
Telefon: +385 12442051 📞
URL: https://www.rozi-step.hr/ 🌏

Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj: 46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Drago Berić
E-pošta: drago.beric@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12388411 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Izvor: OJS 2026/S 126-458245 (2026-07-02)