Nabava epruveta s podtlakom i medicinski potrošni materijal za potrebe laboratorijske dijagnostike 1 i 2
Klinički bolnički centar Zagreb
Nabava epruveta s podtlakom i medicinski potrošni materijal za potrebe laboratorijske dijagnostike 1 i 2
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2024-07-17. Nabava je objavljena 2024-06-11.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Medicinski potrošni materijal › Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2024-06-11 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2024-06-25 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2024-07-08 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2024-07-16 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2026-07-28 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-28 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-09-01 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2024-06-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava epruveta s podtlakom i medicinski potrošni materijal za potrebe laboratorijske dijagnostike 1 i 2
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 11
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 11
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 67 930 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: Osnovni medicinski potrošni materijal za laboratorijski dijagnostiku 1
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-08-26 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90.00
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10.00
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 134 308 EUR 💰
Opis nabave: Osnovni medicinski potrošni materijal za laboratorijski dijagnostiku 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 106 056 EUR 💰
Opis nabave:
Identifikacijski broj grupe:
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 144 EUR 💰
Opis nabave: Papirnate vrećice
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 97 431 EUR 💰
Opis nabave: Posude za infektivni otpad
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 892 EUR 💰
Opis nabave: Šprica za oralnu aplikaciju i poklopci
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 112 564 EUR 💰
Opis nabave: Urinski kontejner
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 876 EUR 💰
Opis nabave: Kapsule
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 670 EUR 💰
Opis nabave: Mikrokivete
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 46 035 EUR 💰
Opis nabave: Posude za infektivni otpad 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa predmeta nabave 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 26 440 EUR 💰
Opis nabave: Ostali potrošni materijal
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-07-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-07-17 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2024-07-17 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Opis razloga za isključenje:
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/12531 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/12531 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 114-350152 (2024-06-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Nabava epruveta s podtlakom i medicinski potrošni materijal za potrebe laboratorijske dijagnostike 1 i 2
Referentni broj:
1.1.2.A.40
Kratki opis:
Nabava epruveta s podtlakom i medicinski potrošni materijal za potrebe laboratorijske dijagnostike 1 i 2
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 11
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 11
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-1
Naslov: Grupa predmeta nabave 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 67 930 EUR 💰
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi) ✅
Opis nabave: Osnovni medicinski potrošni materijal za laboratorijski dijagnostiku 1
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Klinički bolnički centar Zagreb, Ljekarna Rebro, Kišpatićeva 12.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-08-26 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena ✅
Cijena (težina): 90.00
Kriterij kvalitete (naziv): Rok isporuke
Kriterij kvalitete (težina): 10.00
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-2
Naslov: Grupa predmeta nabave 2
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 134 308 EUR 💰
Opis nabave: Osnovni medicinski potrošni materijal za laboratorijski dijagnostiku 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-3
Naslov: Grupa predmeta nabave 3
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 106 056 EUR 💰
Opis nabave:
Stakla predmetna i pokrovna, boce kapalice, kutije za transport organa i papirnate kapsule
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
4️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-4
Naslov: Grupa predmeta nabave 4
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 144 EUR 💰
Opis nabave: Papirnate vrećice
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0004
5️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-5
Naslov: Grupa predmeta nabave 5
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 97 431 EUR 💰
Opis nabave: Posude za infektivni otpad
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0005
6️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-6
Naslov: Grupa predmeta nabave 6
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 892 EUR 💰
Opis nabave: Šprica za oralnu aplikaciju i poklopci
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0006
7️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-7
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 112 564 EUR 💰
Opis nabave: Urinski kontejner
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
8️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-8
Naslov: Grupa predmeta nabave 8
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 876 EUR 💰
Opis nabave: Kapsule
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0008
9️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-9
Naslov: Grupa predmeta nabave 9
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 670 EUR 💰
Opis nabave: Mikrokivete
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-10
Naslov: Grupa predmeta nabave 10
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 46 035 EUR 💰
Opis nabave: Posude za infektivni otpad 2
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1.1.2.A.40-11
Naslov: Grupa predmeta nabave 11
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 26 440 EUR 💰
Opis nabave: Ostali potrošni materijal
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0011
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-07-17 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-07-17 12:00:00.0000000 📅
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora ✅
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Datum otvaranja: 2024-07-17 12:00:00.0000000 📅
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Koristit će se elektroničko plaćanje ✅
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir: Uzorci, opisi ili fotografije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Nema predujma niti primjene valutne klauzule.
Ponuditelj je dužan ispostaviti e-Račune, a Naručitelj je obvezan zaprimati e-Račune sukladno Zakonu o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN 94/18).
Plaćanje najkasnije u roku od najviše 60 dana od izvršene isporuke, odnosno potpisivanja primopredajnog zapisnika, sukladno odredbama Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (NN 108/12, 144/12, 81/13, 112/13, 71/15, 78/15, 114/22).
Ukoliko ponuditelj daje dio ugovora o javnoj nabavi u podugovor tada će naručitelj za onaj dio sustava koji isporuči podugovaratelj neposredno platiti podugovaratelju.
Plaćanje će biti izvršeno uplatom ugovorene cijene na račun Isporučitelja.
Prikaži više
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Zdravstvo
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/12531 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/12531 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 114-350152 (2024-06-11)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-06-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Opis
67 930 EUR 💰
134 308 EUR 💰
106 056 EUR 💰
4 144 EUR 💰
97 431 EUR 💰
3 892 EUR 💰
112 564 EUR 💰
1 876 EUR 💰
2 670 EUR 💰
46 035 EUR 💰
26 440 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-06-27 📅
Druge dodatne informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 52b8b63d-2484-4629-bb0b-f85b3d89205f-01
Izvor: OJS 2024/S 124-380751 (2024-06-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Opis
67 930 EUR 💰
134 308 EUR 💰
106 056 EUR 💰
4 144 EUR 💰
97 431 EUR 💰
3 892 EUR 💰
112 564 EUR 💰
1 876 EUR 💰
2 670 EUR 💰
46 035 EUR 💰
26 440 EUR 💰
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Mijenja se opis stavki 57 i 58 u troškovniku- tehničkoj specifikaciji za grupu predmeta nabave 1.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-06-27 📅
Druge dodatne informacije
Na prijedlog zainteresiranog gospodarskog subjekta mijenja se troškovnik grupe predmeta nabave 1
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 52b8b63d-2484-4629-bb0b-f85b3d89205f-01
Izvor: OJS 2024/S 124-380751 (2024-06-25)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-07-08)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Opis
67 930 EUR 💰
134 308 EUR 💰
106 056 EUR 💰
4 144 EUR 💰
97 431 EUR 💰
3 892 EUR 💰
112 564 EUR 💰
1 876 EUR 💰
2 670 EUR 💰
46 035 EUR 💰
26 440 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-07-10 📅
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 108c1b3d-94cf-454f-b348-3a4f990ec1e9-01
Izvor: OJS 2024/S 133-411126 (2024-07-08)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Opis
67 930 EUR 💰
134 308 EUR 💰
106 056 EUR 💰
4 144 EUR 💰
97 431 EUR 💰
3 892 EUR 💰
112 564 EUR 💰
1 876 EUR 💰
2 670 EUR 💰
46 035 EUR 💰
26 440 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Mijenja se rok za dostavu ponuda. Umjesto 17.7.2024. godine u 12 sati, sada glasi 19.7.2024. godine u 12 sati.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-07-10 📅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjena troškovnika - Mijenja se troškovnik za grupu predmeta nabave 2 sukladno prihvaćenim prijedlozima za izmjenom upućenih od strane gospodarskog subjekta. Ponudu je potrebno sačiniti sukladno izmjeni.
Ostalo - Dodaje se u grupe predmeta nabave 1, 2, 3, 7 i 10 obrazac izjava ponuditelja - specifičnosti. Ponuditelj uz svoju ponudu mora dostaviti potpisane obrasce specifičnosti za grupe predmeta nabave 1, 2, 3, 7 i 10. Ponudu je potrebno sačiniti sukladno izmjeni.
Prikaži više
Sukladno prihvaćenim prijedlozima za izmjenom upućenih od strane gospodarskog subjekta mijenja se troškovnik za grupu predmeta nabave 2.
Također se pomiče rok za dostavu ponuda na 19.7.2024. godine.
Naručitelj dodaje u grupe predmeta nabave 1, 2, 3, 7 i 10 obrasce za specifičnosti koje ponuditelji dostavljaju uz svoju ponudu.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 108c1b3d-94cf-454f-b348-3a4f990ec1e9-01
Izvor: OJS 2024/S 133-411126 (2024-07-08)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-07-16)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Opis
67 930 EUR 💰
134 308 EUR 💰
106 056 EUR 💰
4 144 EUR 💰
97 431 EUR 💰
3 892 EUR 💰
112 564 EUR 💰
1 876 EUR 💰
2 670 EUR 💰
46 035 EUR 💰
26 440 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-07-29 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-07-29 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2024-07-29 12:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
Nova vrijednost
Tekst:
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-07-18 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Glavni razlog promjene: Ispravak pogreške kupca
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: c5c84e85-fb39-44ae-af05-dc5e38a53cb5-01
Izvor: OJS 2024/S 139-432583 (2024-07-16)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Opis
67 930 EUR 💰
134 308 EUR 💰
106 056 EUR 💰
4 144 EUR 💰
97 431 EUR 💰
3 892 EUR 💰
112 564 EUR 💰
1 876 EUR 💰
2 670 EUR 💰
46 035 EUR 💰
26 440 EUR 💰
Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-07-29 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-07-29 12:00:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2024-07-29 12:00:00.0000000 📅
Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Mijenja se rok za dostavu ponuda. Umjesto 19.7.2024. godine, sada glasi 29.7.2024. godine.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi ✅
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-07-18 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Mijenjaju se obrasci izjava ponuditelja - specifičnosti za GPN1 i GPN2 sukladno traženom zahtjevu za usklađivanje istih od zainteresiranog gospodarskog subjekta.
Druge dodatne informacije
Mijenjaju se obrasci izjava ponuditelja - specifičnosti za GPN1 i GPN2 sukladno traženom zahtjevu za usklađivanje istih od zainteresiranog gospodarskog subjekta.
Također se mijenja rok za dostavu ponuda. Umjesto 19.7.2024. godine, sada glasi 29.7.2024. godine.
Prikaži više
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: c5c84e85-fb39-44ae-af05-dc5e38a53cb5-01
Izvor: OJS 2024/S 139-432583 (2024-07-16)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-28)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 167720.36 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-15 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 167720.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: H.K.O. d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Ivana Banjavčića 13
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Šoštarić
E-pošta: hko@hko.hr 📧
Telefon: +3851 2441755 📞
URL: http://www.hko.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
Nova vrijednost
Tekst: Ugovorne strane suglasno mijenjaju ugovoreni iznos i rok
Izvor: OJS 2026/S 144-525287 (2026-07-28)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 167720.36 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0007
Broj ugovora:
2.1.1.-24/1560-3 za grupu 7
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-15 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 167720.36 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
2024/S 0F2-0005737 G7
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0007
Naziv i adresa izvođača
Naziv: H.K.O. d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
36754161329
Poštanska adresa: Ulica Ivana Banjavčića 13
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivana Šoštarić
E-pošta: hko@hko.hr 📧
Telefon: +3851 2441755 📞
URL: http://www.hko.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Klinički bolnički centar Zagreb
Nacionalni registracijski broj:
46377257342
Poštanska adresa: Ulica Mije Kišpatića 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vedrana Benšak
E-pošta: vedrana.bensak@kbc-zagreb.hr 📧
Telefon: +385 12368804 📞
URL: https://www.kbc-zagreb.hr/ 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
Za vrijeme trajanja ugovora došlo je do potrebe za dodatnom nabavom predmetne robe
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst: Ugovorne strane suglasno mijenjaju ugovoreni iznos i rok
Izvor: OJS 2026/S 144-525287 (2026-07-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-28)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 145216.20 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 145216.20 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
Nova vrijednost
Tekst: Ugovorne strane suglasno mijenjaju ugovoreni iznos i rok
Izvor: OJS 2026/S 144-525419 (2026-07-28)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 145216.20 EUR 💰
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Broj ugovora:
2.1.1.-24/1554-3 za grupu 3
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 145216.20 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
2536/24
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv i adresa izvođača
Naziv: MEDICAL INTERTRADE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
04492664153
Poštanska adresa: Dr. Franje Tuđmana 3
Poštanski broj: 10431
Mjesto: Sveta Nedelja
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Kontaktna točka: Sanja Bulić
E-pošta: javna.nabava@medical-intertrade.hr 📧
Telefon: +385 13374842 📞
URL: https://medical-intertrade.hr/ 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
Za vrijeme trajanja ugovora došlo je do potrebe za dodatnom nabavom predmetne robe
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst: Ugovorne strane suglasno mijenjaju ugovoreni iznos i rok
Izvor: OJS 2026/S 144-525419 (2026-07-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 55 136 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 112 564 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-12 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 55 136 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Naziv i adresa izvođača
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Izvor: OJS 2026/S 170-609146 (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 603 346 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 55 136 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 112 564 EUR 💰
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Broj ugovora:
2.1.1.-26/1446-1 za grupu 7 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-08-12 📅
Naslov: Grupa predmeta nabave 7
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma ✅
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 3
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 55 136 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
TEN-0001
Naziv i adresa izvođača
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Izvor: OJS 2026/S 170-609146 (2026-09-01)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕