IZRADA PLANA ODRŽIVE URBANE MOBILNOSTI GRADA ZAGREBA

Grad Zagreb

Opis: Predmet nabave je izrada plana održive urbane mobilnosti Grada Zagreba. Dokument se izrađuje na studijskoj razini. CPV oznaka i naziv: 71320000-7

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2024-10-07. Nabava je objavljena 2024-09-05.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2024-09-05 Obavijest o javnoj nabavi
2024-09-17 Obavijest o javnoj nabavi
2024-09-20 Obavijest o javnoj nabavi
2024-09-25 Obavijest o javnoj nabavi
2024-10-01 Obavijest o javnoj nabavi
2026-08-03 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2024-09-05)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izrada plana održive urbane mobilnosti grada zagreba
Referentni broj: 215-2024-EVV
Kratki opis:
Opis: Predmet nabave je izrada plana održive urbane mobilnosti Grada Zagreba. Dokument se izrađuje na studijskoj razini. CPV oznaka i naziv: 71320000-7
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge tehničkog projektiranja 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 215-2024-EVV
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: U obzir su uzeti uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Grad Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 14 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2024-10-01 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Kriterij kvalitete (naziv): Iks
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-10-07 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-10-07 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2024-10-07 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, dvorana 101
Dodatne informacije:
Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati prije otvaranja ponuda.
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir:
Popis glavnih usluga: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Obrazovne i stručne kvalifikacije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Tražene depozite i jamstva:
Ponuditelj je dužan dostaviti jamstvo za ozbiljnost ponude u iznosu od 10.000,00 € (desettisućaeura). U slučaju zajednice gospodarskih subjekata jamstvo: - ili mora glasiti na sve članove zajednice, a ne samo na jednog člana zajednice gospodarskih subjekata (svi članovi zajednice gospodarskih subjekata su nalogodavci na bankarskoj garanciji) - ili jedan član ili više članova zajednice može/mogu biti nalogodavac, a jamstvo mora sadržavati navod o tome da je riječ o zajednici gospodarskih subjekata (moraju biti navedeni svi preostali članovi zajednice) - ili svaki član zajednice gospodarskih subjekata dostavlja zasebno jamstvo za svoj dio garancije (zbroj svih iznosa garancija mora odgovarati iznosu jamstva navedenom u dokumentaciji o nabavi). Jamstvo za ozbiljnost ponude je jamstvo za slučaj odustajanja ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, neprihvaćanja ispravka računske greške, odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi. Jamstvo za ozbiljnost ponude dostavlja se u obliku bankarske garancije na poziv ili uplatom novčanog pologa u korist računa naručitelja. Jamstvo mora biti bezuvjetno i s rokom valjanosti sukladnim roku valjanosti ponude. Gospodarski subjekt može dostaviti jamstvo koje je duže od roka valjanosti ponude. Napomena: U tekstu bankarske garancije OBAVEZNO JE taksativno navesti SVIH prethodno naznačenih 5 SLUČAJEVA za koja se izdaje jamstvo: 1. odustajanje ponuditelja od svoje ponude u roku njezine valjanosti, 2. nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata sukladno članku 263. Zakona o javnoj nabavi, 3. neprihvaćanja ispravka računske greške, 4. odbijanja potpisivanja ugovora o javnoj nabavi, 5. nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi Jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije dostavlja se u izvorniku, odvojeno od elektroničke dostave ponude, u papirnatom obliku, u zatvorenoj omotnici na kojoj su navedeni podaci o ponuditelju, s dodatkom: „Grad Zagreb, Gradski ured za financije i javnu nabavu, Avenija Dubrovnik 15, I. kat, soba 105, Predmet nabave IZRADA PLANA ODRŽIVE URBANE MOBILNOSTI GRADA ZAGREBA, evidencijski broj nabave: 215-2024-EVV - Dio ponude koji se dostavlja odvojeno, NE OTVARAJ“. Jamstvo za ozbiljnost ponude mora biti dostavljeno prije isteka roka za dostavu ponuda te se u tom slučaju ponuda smatra zaprimljenom u trenutku zaprimanja ponude elektroničkim sredstvima komunikacije. Umjesto jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije, ponuditelj može dati novčani polog u traženom iznosu. Potvrdu o uplati novčanog pologa ponuditelji dostavljaju u sklopu e-ponude
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Naručitelj prihvaća e-račun. Ponuditelj je obvezan prema naručitelju poslati isključivo eRačun. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: Nije definirano
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 8
Kriv za pogrešno prikazivanje, uskraćene informacije, nemogućnost dostavljanja traženih dokumenata i dobivanje povjerljivih informacija za taj postupak
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku javne nabave
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Sukob interesa koji proizlazi iz sudjelovanja u postupku nabave
Prijevremeni raskid, naknada štete ili druge usporedive sankcije
Lažno prikazivanje, prikrivanje informacija, nemogućnost podnošenja traženih dokumenata i prikupljanje povjerljivih informacija o ovom postupku

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj: 61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.zagreb.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Jedinice lokalne ili regionalne samouprave
Glavna djelatnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/19337 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/19337 🌏
Naziv: https://eojn.hr/
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku. Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH. Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana: -objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi - objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka -objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda - primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2024/S 175-540307 (2024-09-05)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-09-17)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena kriterija za odabir najpovoljnije ponude - Naručitelj je izmjenio podatke iz osnovne objave i objavio novi dokument KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-09-19 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena kriterija za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta - Naručitelj je izmjenio podatke iz osnovne objave (KRITERIJI KVALITATIVNOG ODABIRA GOSPODARSKOG SUBJEKTA S UPUTAMA - izmjena točke 5.2.2.3.)
Druge dodatne informacije
Naručitelj je uvidio potrebu usklađenja podataka iz osnovne objave (DIO II – Upute za ponuditelje - izmjena točke 3.4.) i dokumenta KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE predmeta nabave te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima izmijenjene podatke iz osnovne objave i novi dokument KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE. Naručitelj je uvidio potrebu usklađenja podataka iz osnovne objave (KRITERIJI KVALITATIVNOG ODABIRA GOSPODARSKOG SUBJEKTA S UPUTAMA - izmjena točke 5.2.2.3.) predmeta nabave te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima izmijenjene podatke iz osnovne objave (KRITERIJI KVALITATIVNOG ODABIRA GOSPODARSKOG SUBJEKTA S UPUTAMA - izmjena točke 5.2.2.3.)
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: c0434137-1715-4bc4-99f5-24eb2a796e39-01
Izvor: OJS 2024/S 183-562829 (2024-09-17)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-09-20)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena troškovnika - Naručitelj je objavio novi troškovnik
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-09-22 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj je objavio novi dokument OPĆI PODACI O PREDMETU NABAVE I UPUTE ZA PONUDITELJE-DODATNO
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Isto kao: Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Nova vrijednost
Ostalo - Naručitelj je objavio novi dokument projektni zadatak
Ostalo - Naručitelj je izmjenio podatke iz osnovne objave (DIO II – Upute za ponuditelje – izbrisana je točka 4.1.3)
Druge dodatne informacije
Naručitelj je uvidio potrebu usklađenja podataka iz osnovne objave (DIO II – Upute za ponuditelje – izbrisana je točka 4.1.3), usklađenja troškovnika, projektnog zadatka, dokumenta OPĆI PODACI O PREDMETU NABAVE I UPUTE ZA PONUDITELJE-DODATNO predmeta nabave te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima izmijenjene podatke iz osnovne objave, novi troškovnik, projektni zadatak i dokument OPĆI PODACI O PREDMETU NABAVE I UPUTE ZA PONUDITELJE-DODATNO.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 4ea63b27-8e24-462f-b611-0e9575591f65-01
Izvor: OJS 2024/S 186-571799 (2024-09-20)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-09-25)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena kriterija za odabir najpovoljnije ponude - Naručitelj je objavio novi dokument KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-09-27 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Ostalo - Naručitelj je uskladio podatke iz osnovne objave (DIO II – Upute za ponuditelje – izmijenjena je točka 3.4.)
Druge dodatne informacije
Naručitelj je uvidio potrebu usklađenja podataka iz osnovne objave (DIO II – Upute za ponuditelje – izmijenjena je točka 3.4.) i usklađenja dokumenta KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE predmeta nabave te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima izmijenjene podatke iz osnovne objave (DIO II – Upute za ponuditelje – izmijenjena je točka 3.4.) i novi dokument KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: f1b468a0-9f13-4116-970c-585e0b067efa-01
Izvor: OJS 2024/S 189-583063 (2024-09-25)
Obavijest o javnoj nabavi (2024-10-01)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2024-10-15 12:30:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2024-10-15 12:30:00.0000000 📅
Uvjeti natječaja
Datum otvaranja: 2024-10-15 12:30:00.0000000 📅

Izmjene
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Nova vrijednost
Tekst:
Rok za dostavu - Novi rok za dostavu i otvaranje ponuda je: 15. listopada 2024. u 12,30 sati.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Datum izmjene dokumentacije o nabavi
Datum promjene dokumentacije javne nabave: 2024-10-03 📅
Nova vrijednost
Tekst:
Promjena kriterija za odabir najpovoljnije ponude - Naručitelj je objavio novi dokument KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE
Druge dodatne informacije
Slijedom zakonskih odredbi iz članka 240. st.1. točka 2. i st. 2. Zakona o javnoj nabavi, naručitelj je produljio rok za dostavu i otvaranje ponuda Ispravkom - Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama u Elektroničkom oglasniku javne nabave RH. Ispravak - Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama bit će objavljen tek nakon njegove objave u „Tenders Electronic Daily-u“ (TED) – dodatku Službenom listu Europske unije, odnosno poslije 48 sati nakon primitka potvrde primitka o obavijesti ako se naručitelja nije izvijestilo o objavi. Naručitelj je uvidio potrebu usklađenja dokumenta KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE predmeta nabave te je sukladno čl. 200. st. 6. i čl. 240. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016, 114/2022) putem internetskih stranica Elektroničkog oglasnika javne nabave Republike Hrvatske objavio i stavio na raspolaganje svim zainteresiranim gospodarskim subjektima novi dokument KRITERIJI ZA ODABIR PONUDE.
Prikaži više
Glavni razlog promjene: Ažurirane informacije
Informacije o izmjenama
Verzija prethodne obavijesti koja se mijenja: 8f45952d-c98c-4170-b9d7-1a8a5fbf173b-01
Izvor: OJS 2024/S 193-594529 (2024-10-01)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-03)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 288 000 EUR 💰
Opis
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 350 000 EUR 💰

Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Broj ugovora: 693/2026
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-22 📅
Naslov: Izrada plana održive urbane mobilnosti grada zagreba
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 2
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 288 000 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 59-2024
Voditelj ponuditelja
Informacije o podizvođenju
Vrijednost podugovaranja poznata
Postotak podugovaranja poznat
Opis:
• podrška u pripremi Plana i same organizacije studijskog putovanja; • provedba Plana o sudjelovanju i uključenosti javnosti i dionika; • provedba Plana komunikacije i vidljivosti, • podrška u provedbi aktivnosti šest radionica o mjerama, te u odgovarajućim modulima izgradnje kapaciteta Naručitelja u fazi 4. ugovora o uslugama. ; Aktivnosti ključnog stručnjaka 4 (1 izvršitelj)
Prikaži više
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0000
Vrijednost bez PDV-a koja će vjerojatno biti podugovorena trećim stranama: 66 194 EUR 💰
Udio (%): 22.98
Kratki opis dijela ugovora koji se daje u podizvođenje:
• podrška u pripremi Plana i same organizacije studijskog putovanja; • provedba Plana o sudjelovanju i uključenosti javnosti i dionika; • provedba Plana komunikacije i vidljivosti, • podrška u provedbi aktivnosti šest radionica o mjerama, te u odgovarajućim modulima izgradnje kapaciteta Naručitelja u fazi 4. ugovora o uslugama. ; Aktivnosti ključnog stručnjaka 4 (1 izvršitelj)
Prikaži više
Ugovor će se vjerojatno povjeriti podizvođaču
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ERNST & YOUNG SAVJETOVANJE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 82067332481
Poštanska adresa: Radnička cesta 50
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Vlatka Lipošćak
E-pošta: ey@hr.ey.com 📧
Telefon: +385 15800800 📞
URL: https://www.ey.com/hr 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: Sveučilište u Zagrebu Fakultet prometnih znanosti
Nacionalni registracijski broj: 25410051374
Poštanska adresa: Ulica Lavoslava Vukelića 4
Kontaktna točka: Mario Klisura
E-pošta: fpz@fpz.unizg.hr 📧
Telefon: +385 12380295 📞
URL: https://www.fpz.unizg.hr/web/naslovna/novosti 🌏

Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Grad zagreb
Nacionalni registracijski broj: 61817894937
Poštanska adresa: Trg Stjepana Radića 1
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Javna nabava
E-pošta: javna.nabava@zagreb.hr 📧
Telefon: +385 16506578 📞
URL: https://www.zagreb.hr 🌏
Izvor: OJS 2026/S 148-539062 (2026-08-03)