Projekt poboljšanja vodno - komunalne infrastrukture Aglomeracije Sinj radovi na vodoopskrbnom sustavu, sustavu odvodnje i rekonstrukcija državne ceste kroz naselje Brnaze Grupa 2
Predmet nabave je: ? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi), ? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m ? Izgradnja 6 crpnih stanica, ? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl) ? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja ? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Rok
Rok za zaprimanje ponuda bio je 2023-02-16.
Nabava je objavljena 2023-01-16.
Dobavljači
Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Obavijest o javnoj nabavi (2023-01-16) Predmet Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
Referentni broj: 9/2022 n.v.v.
Kratki opis:
Predmet nabave je:
? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi),
? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m
? Izgradnja 6 crpnih stanica,
? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl)
? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja
? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi),
? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m
? Izgradnja 6 crpnih stanica,
? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl)
? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja
? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Referenca Datumi
Datum slanja: 2023-01-16 📅
Rok za dostavu: 2023-02-16 📅
Datum objave: 2023-01-20 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 015-036246
Izdanje SL-S: 15
Predmet Opseg nabave
Kratki opis:
Predmet nabave je:
? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi),
? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m
? Izgradnja 6 crpnih stanica,
? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl)
? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja
? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Predmet nabave je:? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi),? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m? Izgradnja 6 crpnih stanica,? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl) ? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja ? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Predmet nabave je:? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi),? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m? Izgradnja 6 crpnih stanica,? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl) ? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja ? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 17864162.87 EUR 💰
Trajanje: 24 mjeseci
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Sredstva za financiranje realizacije cijelog Projekta osiguravaju se temeljem sporazuma o financiranju zaključenim između Europske unije i Republike Hrvatske, U
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja radova je područje aglomeracije Sinj u Splitsko-dalmatinskoj županiji, odnosno uslužno područje naručitelja.
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekti u ovom postupku javne nabave moraju dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegova poslovnog nastana.
Izvršenje ugovora
Tražene depozite i jamstva:
7.8.1 JAMSTVO ZA OZBILJNOST PONUDE
7.8.2 JAMSTVO ZA UREDNO IZVRŠENJE UGOVORA
7.8.3 JAMSTVO ZA POVRAT PREDUJMA
7.8.4 JAMSTVO ZA OTKLANJANJE NEDOSTATAKA U JAMSTVENOM ROKU
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Naručitelj prihvaća e-račun.
Sredstva za financiranje
Plaćanje se vrši temeljem ovjerenih privremenih i okončane situacije od strane Naručitelja doznakom na račun Izvođača, Podugovaratelja i članova zajednice Izvođača, kako je primjenjivo.
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor:
Naručitelj će zahtijevati da zajednica gospodarskih subjekata ima određeni pravni oblik nakon sklapanja ugovora u mjeri u kojoj je to nužno za uredno izvršenje tog ugovora (npr. Međusobni sporazum, ugovor o poslovnoj suradnji ili slično).
Uvjeti izvršenja ugovora: Ugovor je prilog ove objave
Postupak
Pravna osnova: 32014L0025
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 3 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2023-02-16 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: Vodovod i odvodnja Cetinske krajine d.o.o. 126. brigade Hrvatske vojske 13, 21230 Sinj, Hrvatska
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Trajanje odgovornosti za nedostatke
Kriterij kvalitete (težina): 10 bodova
Cijena (težina): 90 bodova
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930📞
E-pošta: dkom@dkom.hr📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Žalba se izjavljuje, sukladno čl. 406. ZJN 120/2016 i 114/22, u roku 10 dana od dana:
- objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi,
- objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka,
- objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije,
- otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda,
- primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno prethodno navedenim odredbama nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu
Izvor: OJS 2023/S 015-036246 (2023-01-16)
Dodatni podaci (2023-02-14) Predmet Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca Datumi
Datum slanja: 2023-02-14 📅
Rok za dostavu: 2023-03-06 📅
Datum objave: 2023-02-17 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 035-099682
Odnosi se na obavijest: 2023/S 015-036246
Izdanje SL-S: 35
Izvor: OJS 2023/S 035-099682 (2023-02-14)
Dodatni podaci (2023-03-06) Referenca Datumi
Datum slanja: 2023-03-06 📅
Rok za dostavu: 2023-03-20 📅
Datum objave: 2023-03-10 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 050-143968
Izdanje SL-S: 50
Izvor: OJS 2023/S 050-143968 (2023-03-06)
Dodatni podaci (2023-03-16) Referenca Datumi
Datum slanja: 2023-03-16 📅
Rok za dostavu: 2023-03-30 📅
Datum objave: 2023-03-21 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 057-168965
Izdanje SL-S: 57
Izvor: OJS 2023/S 057-168965 (2023-03-16)
Dodatni podaci (2023-03-27) Referenca Datumi
Datum slanja: 2023-03-27 📅
Rok za dostavu: 2023-04-07 📅
Datum objave: 2023-03-31 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 065-194112
Izdanje SL-S: 65
Izvor: OJS 2023/S 065-194112 (2023-03-27)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2023-09-21) Predmet Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 15040210.14 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca Datumi
Datum slanja: 2023-09-21 📅
Datum objave: 2023-09-26 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 185-578925
Izdanje SL-S: 185
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-09-08 📅
Naziv: Inero d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 66690397116
Poštanska adresa: Solinska 80
Mjesto: Split
Poštanski broj: 21000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 21572160📞
E-pošta: ante.pasalic@inero.hr📧
Ukupna vrijednost nabave: 15040210.14 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 6
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Izvor: OJS 2023/S 185-578925 (2023-09-21)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2024-07-25) Predmet Opseg nabave
Naslov: Projekt poboljšanja vodno - komunalne infrastrukture Aglomeracije Sinj radovi na vodoopskrbnom sustavu, sustavu odvodnje i rekonstrukcija državne ceste kroz naselje Brnaze Grupa 2
Referentni broj: 9/2022 n.v.v.
Kratki opis:
Predmet nabave je:
? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi),
? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m
? Izgradnja 6 crpnih stanica,
? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl)
? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja
? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Predmet nabave je:
? Izgradnja 30.161 m sustava odvodnje (gravitacijski i tlačni vodovi),
? Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda uslijed izgradnje sustava odvodnje u duljini od 5.408 m
? Izgradnja 6 crpnih stanica,
? Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze (od raskrižja sa DC60 do priključka za TC Lidl)
? Izrada izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja
? provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 15495142.08 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 1 Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Postupak Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe: LOT-0001
Broj ugovora: 836/2-2023
Datum sklapanja ugovora: 2023-09-08 📅
Naslov: Projekt poboljšanja vodno - komunalne infrastrukture Aglomeracije Sinj radovi na vodoopskrbnom sustavu, sustavu odvodnje i rekonstrukcija državne ceste kroz naselje Brnaze Grupa 2
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 454931.94 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: 9/2022 n.v.v.
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0001 Naziv i adresa izvođača
Naziv: Inero d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 66690397116
Poštanska adresa: Solinska 80
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija
🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: ante.pasalic@inero.hr📧
Telefon: +385 21572160📞
Javni naručitelj Naziv i adrese
Naziv: VODOVOD I ODVODNJA CETINSKE KRAJINE d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 81685682389
Poštanska adresa: Ulica 126.Brigade Hrvatske vojske 13
Poštanski broj: 21230
Mjesto: Sinj
Regija: Splitsko-dalmatinska županija
🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Ivan Zorica, dipl.iur
E-pošta: ivan.zorica@viock.hr📧
Telefon: +385 21668154📞
URL: http://www.viock.hr/🌏
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb
🏙️
URL: http://www.dkom.hr🌏
Izmjene Druge dodatne informacije
Povećanje količina troškovničkih stavki definirane kroz naloge za izmjenu br. 1 i br. 2.
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Tekst koji se ispravlja u izvornoj obavijesti
Broj odjeljka: CON-0001
Nova vrijednost
Tekst: Priroda i opseg izmjena: Povećanje količina troškovničkih stavki
Izvor: OJS 2024/S 145-450473 (2024-07-25)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-06-29) Predmet Opseg nabave
Naslov: Projekt poboljšanja vodno-komunalne infrastrukture Aglomeracije Sinj radovi na vodoopskrbnom sustavu, sustavu odvodnje i rekonstrukcija državne ceste kroz naselje Brnaze Grupa 2
Kratki opis:
Izgradnja 27.492 m gravitacijskih kanalizacijskih cjevovoda, 2.669 m tlačnih kanalizacijskih cjevovoda, izgradnja 6 novih crpnih stanica s izvedbom priprema za kućne priključke na sustav odvodnje.
Uslijed izgradnje kolektora kroz ovaj projekt sanirat će se i vodoopskrbni cjevovodi u duljini od 6.971 m
Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze u duljini od 1.750 m te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Izgradnja 27.492 m gravitacijskih kanalizacijskih cjevovoda, 2.669 m tlačnih kanalizacijskih cjevovoda, izgradnja 6 novih crpnih stanica s izvedbom priprema za kućne priključke na sustav odvodnje.
Uslijed izgradnje kolektora kroz ovaj projekt sanirat će se i vodoopskrbni cjevovodi u duljini od 6.971 m
Rekonstrukcija državne ceste DC1 kroz naselje Brnaze u duljini od 1.750 m te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 15495142.08 EUR 💰
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Doprinos programu CEF iz Kohezijskog fonda (2014/2020)
Dodatne pojedinosti o financijskim sredstvima EU-a: PROJEKT POBOLJŠANJA VODNO - KOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE SINJ
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 9/2022 n.v.v.
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto izvršenja radova je područje aglomeracije Sinj u Splitsko-dalmatinskoj županiji, odnosno uslužno područje naručitelja.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija
🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Dodjela ugovora LOT-0000
Broj ugovora: 4
Datum sklapanja ugovora: 2024-07-05 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 15495142.08 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude: Ponuda 1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0000 Naziv i adresa izvođača
Naziv: INERO d.o.o.
Kontaktna točka: Ante Pašalić
Telefon: +38521 540721📞
Javni naručitelj Naziv i adrese
Naziv: VODOVOD I ODVODNJA CETINSKE KRAJINE, d.o.o.
Poštanska adresa: Ulica 126. brigade Hrvatske vojske 13
Mjesto: Sinj
Kontaktna točka: Ivan Zorica
E-pošta: tajnica@viock.hr📧
Telefon: +385 668154📞
URL: https://www.viock.hr/🌏
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930📞
URL: https://www.dkom.hr/🌏 Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite Isto kao: Naziv i adrese Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava.
Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo.
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku.
Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH. Smatra se da je dostava Državnoj komisiji odnosno stranki žalbenog postupka obavljena na dan kada je žalba zaprimljena na poslužitelju EOJN RH.
Žalba se izjavljuje u roku od 10 (deset) dana, i to od dana:
- objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili Dokumentacije o nabavi
- objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
- objave izmjene Dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene Dokumentacije
- otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje Naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene Dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda,
- primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno gore navedenim opcijama nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u članku 420. Zakon o javnoj nabavi (NN 120/2016 i 114/2022).
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava.
Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo.
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave u pisanom obliku.
Žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH. Smatra se da je dostava Državnoj komisiji odnosno stranki žalbenog postupka obavljena na dan kada je žalba zaprimljena na poslužitelju EOJN RH.
Žalba se izjavljuje u roku od 10 (deset) dana, i to od dana:
- objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili Dokumentacije o nabavi
- objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
- objave izmjene Dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene Dokumentacije
- otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje Naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene Dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda,
- primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno gore navedenim opcijama nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u članku 420. Zakon o javnoj nabavi (NN 120/2016 i 114/2022).
Izmjene Druge dodatne informacije
Promjena ugovaratelja nije moguća zbog tehničkih i ekonomskih razloga te bi takva zamjena prouzročila značajne poteškoće kao i značajno povećanje troškova za naručitelja. Vrijednost izmjene je manja od 30% prvotne vrijednosti Ugovora te izmjena ne mijenja cjelokupnu prirodu ugovora.
Promjena ugovaratelja nije moguća zbog tehničkih i ekonomskih razloga te bi takva zamjena prouzročila značajne poteškoće kao i značajno povećanje troškova za naručitelja. Vrijednost izmjene je manja od 30% prvotne vrijednosti Ugovora te izmjena ne mijenja cjelokupnu prirodu ugovora.
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst:
Nalog za izmjenu br. 1 i br. 2 usljed čega je došlo do povećanja ugovornog iznosa.
Izvor: OJS 2026/S 124-452652 (2026-06-29)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-01) Predmet Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 15705587.37 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora: 7.
Datum sklapanja ugovora: 2025-12-23 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 15705587.37 EUR 💰
Izmjene Druge dodatne informacije
Nabava dodatnih radova sukladno čl. 316. ZJN. Vrijednost izmjena je manja od 30 % protne vrijednosti ugovora te izmjena ne mijenja cjelokupnu prirodu ugovora.
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst:
Nabava dodatnih radova zbog izmjena br. 3, 4., 5., 8., 9., 11. i 12. slijedom čega je došlo do povećanja ugovorne cijene.
Izvor: OJS 2026/S 126-459006 (2026-07-01)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-04) Predmet Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 17149920.41 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora: 8.
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-20 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 17149920.41 EUR 💰
Izmjene Druge dodatne informacije
Zbog naloga za izmjenu br.6., br.7, br.13., br.14., br. 15., br. 17, br. 18., br.20., br. 21. te dopune naloga za izmjenu br. 2.
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst:
Zbog naloga za izmjenu došlo je potrebe za korekcijom ugovorene cijene te su ispunjeni kumulativni uvjeti iz čl.316. ZJN.