Održavanje, unapređenje i prilagodba HES (Head End System) sustava za brojila električne energije

HEP d.d.

Predmet nabave su usluge održavanja, unapređenja i prilagodbe HES (Head End System) sustava za brojila električne energije HEP-Operatora distribucijskog sustava d.o.o. u skladu s DON.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2023-11-21. Nabava je objavljena 2023-10-12.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2023-10-12 Obavijest o javnoj nabavi
2025-09-23 Obavijest o javnoj nabavi
2026-07-14 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2023-10-12)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Održavanje, unapređenje i prilagodba HES (Head End System) sustava za brojila električne energije
Referentni broj: DD-V-47/23-D2
Kratki opis:
Predmet nabave su usluge održavanja, unapređenja i prilagodbe HES (Head End System) sustava za brojila električne energije HEP-Operatora distribucijskog sustava d.o.o. u skladu s DON.
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge održavanja sustava 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 400 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: DD-V-47/23-D2
Ova javna nabava prikladna je i za mala i srednja poduzeća (MSP-ovi)
Dodatni proizvodi/usluge: Usluge održavanja sustava 📦
Primjena kriterija pristupačnosti za osobe s invaliditetom u tehničkim specifikacijama: Uvjeti pristupačnosti za osobe s invaliditetom nisu uzeti u obzir jer javna nabava nije namijenjena fizičkim osobama
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – dioničko društvo, Ulica grada Vukovara 37,10000 Zagreb
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Trajanje: 12 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2023-12-29 📅
Opis
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Cijena (težina): 90.00
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično radno iskustvo stručnjaka(T)
Kriterij kvalitete (težina): 10.00
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2023-11-21 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2023-11-21 09:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Istekom roka za dostavu ponuda održat će se javno otvaranje ponuda na adresi HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – dioničko društvo, Ulica grada Vukovara 37, 10000 Zagreb. Podatak o broju sobe u kojoj će se održati javno otvaranje ponuda bit će naznačen na recepciji Naručitelja na dan otvaranja ponuda.
Uvjeti za otvaranje ponuda (Podaci o ovlaštenim osobama i postupku otvaranja):
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. U skladu s člankom 282. stavkom 8. ZJN 2016, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva Naručitelja koji provode javno otvaranje ponuda neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ako je predstavnik ponuditelja na javnom otvaranju osoba po zakonu ovlaštena za zastupanje ili vlasnik obrta, dovoljno je donijeti na uvid izvadak iz sudskog registra ili obrtnicu.
Prikaži više
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Najkraće razdoblje tijekom kojega ponuditelj mora održati ponudu: 120 dana
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora
Uvjeti natječaja
Ponuditelji mogu podnijeti više od jedne ponude
Potreban je napredan ili kvalificirani elektronički potpis ili pečat (kako je definirano u Uredbi (EU) br. 910/2014)
Jamstvo je potrebno
Datum otvaranja: 2023-11-21 09:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Istekom roka za dostavu ponuda održat će se javno otvaranje ponuda na adresi HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – dioničko društvo, Ulica grada Vukovara 37, 10000 Zagreb. Podatak o broju sobe u kojoj će se održati javno otvaranje ponuda bit će naznačen na recepciji Naručitelja na dan otvaranja ponuda.
Prikaži više
Dodatne informacije:
Javnom otvaranju ponuda mogu prisustvovati ovlašteni predstavnici ponuditelja i druge osobe. U skladu s člankom 282. stavkom 8. ZJN 2016, pravo aktivnog sudjelovanja na javnom otvaranju ponuda imaju samo članovi stručnog povjerenstva i ovlašteni predstavnici ponuditelja. Ovlašteni predstavnici ponuditelja moraju svoje pisano ovlaštenje predati članovima stručnog povjerenstva Naručitelja koji provode javno otvaranje ponuda neposredno prije javnog otvaranja ponuda. Ako je predstavnik ponuditelja na javnom otvaranju osoba po zakonu ovlaštena za zastupanje ili vlasnik obrta, dovoljno je donijeti na uvid izvadak iz sudskog registra ili obrtnicu.
Prikaži više
Elektroničko izdavanje računa: Obvezno
Kriteriji za dodjelu
Vrsta težine: Ponder (točke, točan)
Uvjeti natječaja
Ugovor sadrži uvjete izvedbe

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Popis i kratki opis uvjeta: Upis u registar: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnička i stručna sposobnost
Popis i kratki opis kriterija za odabir:
Podaci o ugovorima za pružene usluge: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Obrazovne i stručne kvalifikacije: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Tehnički stručnjaci ili tijela - kontrola kvalitete: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Uvjeti za sudjelovanje
Tražene depozite i jamstva:
Kao jamstvo za ozbiljnosti ponude ponuditelj može dostaviti bankarsku garanciju neopozivu, plativu na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta) i bezuvjetnu ili u skladu s člankom 214. stavak 4. ZJN 2016 može dati novčani polog. NAPOMENA: U slučaju dostave ponude zajednice gospodarskih subjekata, prihvatljivo jamstvo za ozbiljnost ponude može za ponuditelja dati bilo koji član zajednice na ukupno traženi iznos ili neki ili svi članovi zajednice sveukupno do ukupno traženog iznosa. Jamstvo za ozbiljnost ponude mora glasiti na Naručitelja (HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – dioničko društvo, Ulica grada Vukovara 37, 10000 Zagreb, OIB: 28921978587) Bankarska garancija mora biti neopoziva, plativa na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta) i bezuvjetna. U slučaju podnošenja zajedničke ponude jamstvo za ozbiljnost ponude treba sadržavati jasan i nedvosmislen navod o tome tko je ponuditelj. U jamstvu za ozbiljnost ponude trebaju se nalaziti podaci o svim članovima zajednice gospodarskih subjekata bez obzira na to koji od članova zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo u sklopu ponude. Traženo jamstvo za ozbiljnost ponude koje u ovom trenutku nije moguće slati i primati kao elektronički dokument, zainteresirani gospodarski subjekt u roku za dostavu ponuda, dostavlja Naručitelju u zatvorenoj poštanskoj omotnici na adresu za dostavu ponuda u skladu s uvjetima ove dokumentacije o nabavi. Kao dokaz o uplati novčanog pologa dostavlja se u obliku potvrde banke o obavljenom prijenosu traženog iznosa na račun Naručitelja i prilaže ponudi kao e - potvrda o obavljenoj transakciji. Trajanje jamstva ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude. Ako se ponuditelj usuglasi sa zahtjevom Naručitelja za produženje valjanosti ponude, jamstvo za ozbiljnost ponude mora se produžiti u skladu s produženjem roka valjanosti ponude. U tu će se svrhu ponuditelju dati primjereni rok Naručitelj može polagati pravo na iznos jamstva za ozbiljnost ponude u slučaju: a) ako ponuditelj odustane od svoje ponude u roku njezine valjanosti b) nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata u skladu s člankom 263. ZJN 2016 c) neprihvaćanja ispravka računske greške d) odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma i/ili nedostavljanja jamstva za uredno ispunjenje okvirnog sporazuma. U tekstu jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije treba taksativno navesti sve prethodno naznačene slučajeve za koje se izdaje jamstvo za ozbiljnost ponude. Naručitelj će ponuditeljima čija ponuda nije odabrana jamstvo za ozbiljnost ponude vratiti najkasnije u roku od 10 (deset) dana od dana stupanja okvirnog sporazuma na snagu, odnosno od dostave jamstva za uredno ispunjenje okvirnog sporazuma.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: Detaljno opisano u prilogu B - Prijedlog Okvirnog sporazuma
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora:
<p>Postupak javne nabave uključuje sklapanje okvirnog sporazuma s 1 (jednim) gospodarskim subjektom i u njemu su određeni svi uvjeti za sklapanje ugovora o javnoj nabavi.</p> <p>Okvirni sporazum sklopit će se u pisanom obliku u skladu s uvjetima određenima u DON-u i odabranom ponudom.</p> <p>Sklopljeni okvirni sporazum obvezuje na izvršenje okvirnog sporazuma.</p> <p>Ugovor na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se u pisanom obliku na temelju uvjeta iz okvirnog sporazuma. Učinak ugovora na temelju okvirnog sporazuma imaju narudžbenice koje sadrže sve bitne sastojke ugovora te će se okvirni sporazum realizirati izdavanjem narudžbenica.</p> <p>Naručitelj može u pisanom obliku od gospodarskog subjekta koji je stranka okvirnog sporazuma zatražiti da dopuni svoju ponudu, ako je to nužno.</p> <p>Okvirni sporazum stupa na snagu kada ga potpišu obje sporazumne strane, i to datumom posljednjeg potpisa, a sklapa se na razdoblje od 12 (dvanaest) mjeseci.</p>
Prikaži više
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Plaćanje doprinosa za socijalno osiguranje
Plaćanje poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Opis razloga za isključenje:
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji
Korupcija
Prijevara
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Pranje novca ili financiranje terorizma
Rad djece i drugi oblici trgovanja ljudima
Plaćanje poreza
Plaćanje obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HEP d.d.
Nacionalni registracijski broj: 28921978587
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 37
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Sektor za nabavu
E-pošta: info_nabava@hep.hr 📧
Telefon: +385 6322111 📞
URL: https://www.hep.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.hep.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Električna energija
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/17 🌏
Naziv: https://novieojn.nn.hr/
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti
Jezik dokumenta o nabavi: hrvatski 🗣️
Elektroničko podnošenje: Obvezno

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Kontakt
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Informacije o elektroničkim radnim tokovima
Elektroničko izdavanje računa bit će prihvaćeno
Izvor: OJS 2023/S 199-626219 (2023-10-12)
Obavijest o javnoj nabavi (2025-09-23)
Predmet
Opseg nabave
Referentni broj: DD-V-27/25-D2
Kratki opis:
Predmet nabave je održavanje, unapređenje i prilagodba HES (Head End System) sustava (drugi naziv: AMR - Automated Meter Reading) za automatizirano očitavanje brojila, što uključuje proizvođačko održavanje sustava koje sadrži pravo na implementaciju novih verzija korištenog sustava, usluge preventivnog i korektivnog održavanja i prilagodbe aplikacijskog programskog dijela postojećih sustava za daljinsko očitavanje i upravljanje brojilima, implementacije novih tipova brojila i ostalih uređaja, nadogradnje, unaprjeđenja i testiranja rada te obuku zaposlenika Naručitelja za rad na sustavima.
Prikaži više
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 800 000 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: DD-V-27/25-D2
Trajanje: 24 mjeseci
Trajanje
Datum početka: 2025-12-15 📅
Kriteriji za dodjelu
Cijena (težina): 90
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično radno iskustvo stručnjaka (T)
Kriterij kvalitete (težina): 10

Postupak
Administrativne informacije
Rok za zaprimanje ponuda ili zahtjeva za sudjelovanje: 2025-10-28 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda: 2025-10-28 10:00:00.0000000 📅
Uvjeti otvaranja ponuda (mjesto): Istekom roka za dostavu ponuda održat će se javno otvaranje ponuda na adresi HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – dioničko društvo, Ulica grada Vukovara 37, 10000 Zagreb. Podatak o broju sobe u kojoj će se održati javno otvaranje ponuda bit će naznačen na recepciji Naručitelja na dan otvaranja ponuda.
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Maksimalan broj sudionika: 999
Uvjeti natječaja
Skupina ponuditelja kojoj je dodijeljen ugovor mora imati određeni pravni oblik
Datum otvaranja: 2025-10-28 10:00:00.0000000 📅
Mjesto:
Istekom roka za dostavu ponuda održat će se javno otvaranje ponuda na adresi HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – dioničko društvo, Ulica grada Vukovara 37, 10000 Zagreb. Podatak o broju sobe u kojoj će se održati javno otvaranje ponuda bit će naznačen na recepciji Naručitelja na dan otvaranja ponuda.
Prikaži više

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Kriterij za odabir: Upis u trgovački registar
Popis i kratki opis pravila i kriterija: Detalji opisani u dokumentaciji o nabavi
Kriterij za odabir: Reference na određene usluge
Relevantne obrazovne i profesionalne kvalifikacije
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor:
Naručitelj ne zahtijeva od zajednice gospodarskih subjekata određeni pravni oblik u trenutku dostave ponude, ali može zahtijevati da ima određeni pravni oblik nakon sklapanja ugovora u mjeri u kojoj je to nužno za uredno izvršenje tog ugovora.
Tražene depozite i jamstva:
Kao jamstvo za ozbiljnosti ponude ponuditelj dostavlja bankarsku garanciju ili u skladu s člankom 214. stavak 4. ZJN 2016 može dati novčani polog. NAPOMENA: U slučaju dostave ponude zajednice gospodarskih subjekata, prihvatljivo jamstvo za ozbiljnost ponude može za ponuditelja dati bilo koji član zajednice na ukupno traženi iznos ili neki ili svi članovi zajednice sveukupno do ukupno traženog iznosa. Jamstvo za ozbiljnost ponude mora glasiti na Naručitelja (HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – dioničko društvo, Ulica grada Vukovara 37, 10000 Zagreb, OIB: 28921978587). Bankarska garancija mora biti neopoziva, plativa na prvi poziv, bez prava prigovora (protesta) i bezuvjetna. U slučaju podnošenja zajedničke ponude jamstvo za ozbiljnost ponude treba sadržavati jasan i nedvosmislen navod o tome tko je ponuditelj. U jamstvu za ozbiljnost ponude trebaju se nalaziti podaci o svim članovima zajednice gospodarskih subjekata bez obzira na to koji od članova zajednice gospodarskih subjekata dostavlja jamstvo u sklopu ponude. Traženo jamstvo za ozbiljnost ponude koje u ovom trenutku nije moguće slati i primati kao elektronički dokument, zainteresirani gospodarski subjekt u roku za dostavu ponuda, dostavlja Naručitelju u zatvorenoj poštanskoj omotnici na adresu za dostavu ponuda u skladu s DON. Trajanje jamstva ne smije bit kraće od roka valjanosti ponude. Ako se ponuditelj usuglasi sa zahtjevom Naručitelja za produženje valjanosti ponude, jamstvo za ozbiljnost ponude mora se produžiti u skladu s produženjem roka valjanosti ponude. U tu će se svrhu ponuditelju dati primjereni rok. Naručitelj može polagati pravo na iznos jamstva za ozbiljnost ponude u slučaju: a) ako ponuditelj odustane od svoje ponude u roku njezine valjanosti b) nedostavljanja ažuriranih popratnih dokumenata u skladu s člankom 263. ZJN 2016 c) neprihvaćanja ispravka računske greške d) odbijanja potpisivanja okvirnog sporazuma i/ili nedostavljana jamstva za uredno ispunjenje okvirnog sporazuma. U tekstu jamstva za ozbiljnost ponude u obliku bankarske garancije treba taksativno navesti sve prethodno naznačene slučajeve za koje se izdaje jamstvo za ozbiljnost ponude. Naručitelj će ponuditeljima čija ponuda nije odabrana jamstvo za ozbiljnost ponude vratiti najkasnije u roku od 10 (deset) dana od dana stupanja okvirnog sporazuma na snagu, odnosno od dostave jamstva za uredno ispunjenje okvirnog sporazuma.
Prikaži više
Uvjeti vezani uz ugovor
Uvjeti izvršenja ugovora: <p>Detaljno opisano u prilogu B - Prijedlog Okvirnog sporazuma</p>
Uvjeti za sudjelovanje
Osnova za isključenje:
Dječji rad i drugi oblici trgovanja ljudima
Kaznena djela terorizma ili kaznena djela povezana s terorističkim aktivnostima
Korupcija
+ još 5
Kršenje obveze plaćanja doprinosa za socijalno osiguranje
Kršenje obveze plaćanja poreza
Pranje novca ili financiranje terorizma
Prijevara
Sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji

Javni naručitelj
Komunikacija
URL dokumenata: https://eojn.hr/tender-eo/58837 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.hr/tender-eo/58837 🌏

Dopunske informacije
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: HEP d.d.
Nacionalni registracijski broj: 28921978587
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 37
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Sektor za nabavu
E-pošta: info_nabava@hep.hr 📧
Telefon: +385 6322111 📞
URL: https://www.hep.hr/ 🌏
Izvor: OJS 2025/S 184-628995 (2025-09-23)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-14)
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 800 000 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 1 248 000 EUR 💰

Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Broj ugovora: S8-4/26-U1 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-01 📅
Naslov: Održavanje, unapređenje i prilagodba HES (Head End System) sustava za brojila električne energije
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 1 248 000 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0001
Voditelj ponuditelja
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0000
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata
Naziv i adresa izvođača
Naziv: AMR sustavi d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 15914740754
Poštanska adresa: Radnička cesta 45
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Leo Prelec
E-pošta: info@amrsustavi.hr 📧
Telefon: +385 014400020 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Srednje
Naziv: ISKRAEMECO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 10280169243
Poštanska adresa: Slavonska avenija 26/3
Mjesto: Zagreb
Kontaktna točka: Ante Bračić
E-pošta: info@iskraemeco.hr 📧
Telefon: +385 2498991 📞

Dopunske informacije
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Izvor: OJS 2026/S 134-487823 (2026-07-14)