Betonski željeznički pragovi

HŽ Infrastruktura d.o.o.

Betonski željeznički pragovi

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2023-02-23. Nabava je objavljena 2023-01-17.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2023-01-17 Obavijest o javnoj nabavi
2023-01-20 Dodatni podaci
2023-02-21 Dodatni podaci
2023-10-24 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-07-03 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2023-01-17)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Pragovi
Referentni broj: 13-3/23/PM
Kratki opis: Betonski željeznički pragovi
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Roba
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Pragovi 📦
Dodatna CPV oznaka: Pragovi 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️

Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda

Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Pružatelj komunalnih usluga
Naziv tijela koje dodjeljuje: HŽ Infrastruktura d.o.o.
Poštanska adresa: Mihanovićeva 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.hzinfra.hr 🌏
E-pošta: petra.milinkovic@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 14534568 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F5-0002057 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-17 📅
Rok za dostavu: 2023-02-23 📅
Datum objave: 2023-01-20 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 015-039261
Izdanje SL-S: 15

Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 18054349.46 EUR 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 18054349.46 EUR 💰
Trajanje: 48 mjeseci

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti
8.1. Svaki gospodarski subjekt mora u postupku javne nabave dokazati svoj upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegova poslovnog nastana.
Izvršenje ugovora
Tražene depozite i jamstva: sukladno točki 9. Dokumentacije o nabavi
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: sukladno točki 17. Dokumentacije o nabavi
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor: sukladno točki 11. Dokumentacije o nabavi

Postupak
Pravna osnova: 32014L0025
Vrijeme za primanje ponuda: 09:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2023-02-23 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 09:00
Mjesto: HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o. Sarajevska cesta 43 10 000 Zagreb Sektor nabave
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): ekonomski najpovoljnija ponuda
Kriterij kvalitete (težina): Enp
Kriterij troška (naziv): ekonomski najpovoljnija ponuda
Kriterij troška (težina): Enp

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 39901919995
Kontakt
Internetska adresa: www.hzinfra.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.hzinfra.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2023/S+0F5-0002057 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2023/S 015-039261 (2023-01-17)
Dodatni podaci (2023-01-20)
Predmet
Opseg nabave
Referentni broj: 13/23/PM
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-20 📅
Datum objave: 2023-01-25 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 018-048371
Odnosi se na obavijest: 2023/S 015-039261
Izdanje SL-S: 18
Izvor: OJS 2023/S 018-048371 (2023-01-20)
Dodatni podaci (2023-02-21)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-02-21 📅
Rok za dostavu: 2023-03-09 📅
Datum objave: 2023-02-24 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 040-114665
Izdanje SL-S: 40
Izvor: OJS 2023/S 040-114665 (2023-02-21)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2023-10-24)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 17 491 072 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima

Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-10-24 📅
Datum objave: 2023-10-27 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 208-657082
Izdanje SL-S: 208

Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-07-31 📅
Naziv: DIV GRUPA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 33890755814
Poštanska adresa: Bobovica 10/A
Mjesto: Samobor
Poštanski broj: 10430
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 13377000 📞
E-pošta: tenderi@divgroup.eu 📧
Država: Zagrebačka županija 🏙️
Internetska adresa: www.divgroup.eu 🌏
Naziv: Leonhard Moll d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 35566620409
Poštanska adresa: Alojzija Stepinca 4
Mjesto: Vinkovci
Poštanski broj: 32100
Telefon: +385 914255835 📞
E-pošta: ivan.medic@moll-betonwerke.de 📧
Ukupna vrijednost nabave: 17 491 072 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Izvor: OJS 2023/S 208-657082 (2023-10-24)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-03)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Betonski željeznički pragovi
Referentni broj: 13/23/PM
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Pragovi 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 18054349.46 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 113086.8 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 13/23/PM
Opis nabave: Betonski željeznički pragovi
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Roba se isporučuje u kolodvore na željezničkoj mreži Republike Hrvatske.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zagrebačka županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Kriterij kvalitete (naziv): Jamstveni rok
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora

Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0000
Broj ugovora: 42/26 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2026-05-25 📅
Naslov: Betonski željeznički pragovi
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 113086.8 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0001
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: DIV GRUPA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 33890755814
Poštanska adresa: Bobovica 10
Poštanski broj: 10430
Mjesto: Samobor
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Tenderi Divgroup
E-pošta: tenderi@divgroup.eu 📧
Telefon: +385 13377000 📞
URL: https://www.divgroup.eu/ 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 39901919995
Poštanska adresa: Mihanovićeva ulica 12
Poštanski broj: 10 000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Petra Vertlberg
E-pošta: petra.vertlberg@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 01 453 4600 📞
URL: https://hzinfra.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Željezničke usluge
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava. Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo. Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave, Koturaška cesta 43/IV, 10000 Zagreb. Žalba se izjavljuje u pisanom obliku. Žalba se dostavlja neposredno, putem ovlaštenog davatelja poštanskih usluga ili elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH. Žalitelj je obvezan primjerak žalbe dostaviti Naručitelju u roku za žalbu. Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana: - objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi - objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka - objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije - otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje Naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda - primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja. Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno gore navedenim opcijama nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u članku 420. Zakona o javnoj nabavi.
Prikaži više
Izvor: OJS 2026/S 127-462253 (2026-07-03)