Usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava za potrebe Ministarstva financija, Porezne uprave

Ministarstvo financija - Porezna uprava

Usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava za potrebe Ministarstva financija, Porezne uprave

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2022-04-14. Nabava je objavljena 2022-03-11.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2022-03-11 Obavijest o javnoj nabavi
2022-07-14 Obavijest o sklopljenim ugovorima
2026-07-03 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2022-03-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Održavanje opreme za informacijsku tehnologiju
Referentni broj: 3/22
Kratki opis:
Usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava za potrebe Ministarstva financija, Porezne uprave
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Održavanje opreme za informacijsku tehnologiju 📦
Dodatna CPV oznaka: Održavanje opreme za informacijsku tehnologiju 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️

Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda

Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Naziv tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo financija - Porezna uprava
Poštanska adresa: Boškovićeva 5
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.porezna-uprava.hr 🌏
E-pošta: javna.nabava@porezna-uprava.hr 📧
Telefon: +385 14809922 📞
Faks: +385 14809941 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0010121 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-03-11 📅
Rok za dostavu: 2022-04-14 📅
Datum objave: 2022-03-16 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 053-138507
Izdanje SL-S: 53

Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 10 000 000 HRK 💰
Naslov grupe: Sustav za pohranu podataka i pričuvne lokacije
Broj grupe: 1
Kratki opis:
Usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava za pohranu podataka i pričuvne lokacije
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 2 500 000 HRK 💰
Trajanje: 48 mjeseci
Naslov grupe: Korisnički i poslužiteljski dio informacijsko-komunikacijskog sustava
Broj grupe: 2
Kratki opis:
Usluga održavanja korisničkog i poslužiteljskog dijela informacijsko-komunikacijskog sustava
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 4 000 000 HRK 💰
Naslov grupe: Komunikacijski dio informacijsko-komunikacijskog sustava
Broj grupe: 3
Kratki opis: Usluga održavanja komunikacijskog dijela informacijsko-komunikacijskog sustava
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 500 000 HRK 💰
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Na lokacijama navedenim Prilogu br. 3. Dokumentacije o nabavi

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekt mora dokazati:
- Upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegova poslovnog nastana
Za potrebe utvrđivanja sposobnosti za obavljanje profesionalne djelatnosti, gospodarski subjekt u ponudi dostavlja:
- Ispunjeni ESPD obrazac – Dio IV. Kriteriji za odabir, Odjeljak A: Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti: Upis u strukovni registar ili upis u obrtni registar za sve gospodarske subjekte u ponudi
Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti dokazuje se sljedećim dokazima:
- Izvatkom iz sudskog, obrtnog, strukovnog ili drugog odgovarajućeg registra u državi poslovnog nastana gospodarskog subjekta
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: Detaljno navedeno u Dokumentaciji o nabavi

Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 11:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 3 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-04-14 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 11:00
Mjesto: Boškovićeva 5, 10 000 Zagreb
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Tehnički kriterij
Kriterij kvalitete (težina): Max. 16 bodova
Cijena (težina): Max. 84 boda
Kriterij kvalitete (težina): Max. 17 bodova
Cijena (težina): Max. 83 boda

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 18683136487
Kontakt
Kontaktna točka: Tihana Domenkuš
Internetska adresa: www.porezna-uprava.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.porezna-uprava.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0010121 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2022/S 053-138507 (2022-03-11)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2022-07-14)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 10310959.20 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima

Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-07-14 📅
Datum objave: 2022-07-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 137-392592
Odnosi se na obavijest: 2022/S 053-138507
Izdanje SL-S: 137

Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2022-07-12 📅
Naziv: CROZ d.o.o. za informatičku djelatnost
Nacionalni registracijski broj: 86132384544
Poštanska adresa: Lastovska 23
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 16184831 📞
E-pošta: sales.support@croz.net 📧
Naziv: Integra Group d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 74242216047
Poštanska adresa: Ede Murtića 4
E-pošta: mate.cavarovic@integragroup.hr 📧
Naziv: S&T Hrvatska d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 55648908488
Poštanska adresa: Borongajska cesta 81a
Telefon: +385 14603000 📞
E-pošta: info@snt.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 2823727.20 HRK 💰
Naziv: KING ICT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 67001695549
Poštanska adresa: Buzinski prilaz 10
Mjesto: Buzin (Grad Zagreb)
Poštanski broj: 10010
Telefon: +385 16690800 📞
E-pošta: king@king-ict.hr 📧
Naziv: COMBIS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 91678676896
Poštanska adresa: Radnička cesta 21
Telefon: +385 13651222 📞
E-pošta: racun@combis.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 3 998 400 HRK 💰
Naziv: SPAN d.d.
Nacionalni registracijski broj: 19680551758
Poštanska adresa: Koturaška 47
Naziv: Storm Computers d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 20142998436
Poštanska adresa: Savica I 127
Telefon: +385 12352200 📞
E-pošta: storm@storm.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 3 488 832 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Izvor: OJS 2022/S 137-392592 (2022-07-14)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-03)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava za potrebe Ministarstva financija, Porezne uprave
Referentni broj: 3/22
Kratki opis:
Usluge održavanja informatičkog i komunikacijskog sustava za potrebe Ministarstva financija, Porezne uprave
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Održavanje opreme za informacijsku tehnologiju 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1327228.09 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 132669.72 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka: 3/22-2
Naslov: Korisničkog i poslužiteljskog dijela informacijsko-komunikacijskog sustava
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 530891.24 EUR 💰
Opis nabave:
Usluge održavanja korisničkog i poslužiteljskog dijela informacijsko-komunikacijskog sustava
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Sukladno popisu lokacija iz Priloga br. 2.
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Cijena
Kriterij kvalitete (naziv): Zajamčeno vrijeme odziva i zajamčeno vrijeme uspostave servisa ili funkcionalnosti od odziva
Naslov
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002

Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Informacije o okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave
Okvirni sporazum s više operatora

Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena
Identifikacijski broj grupe: LOT-0002
Broj ugovora: KLASA: 406-01/22-01/12, URBROJ: 513-07-21-08/25-69 za grupu 2 CON-0001
Datum sklapanja ugovora: 2025-06-02 📅
Naslov: Korisničkog i poslužiteljskog dijela informacijsko-komunikacijskog sustava
Ugovor se dodjeljuje u sklopu okvirnog sporazuma
Informacije o ponudama
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 132669.72 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude: TEN-0001
Voditelj ponuditelja
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ: LOT-0002
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KING ICT d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 67001695549
Poštanska adresa: Buzinski prilaz 10
Poštanski broj: 10010
Mjesto: Buzin (Grad Zagreb)
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Igor Štajduhar, Voditelj odjela za nadmetanja
E-pošta: king@king-ict.eu 📧
Telefon: +385 6690800 📞
URL: https://king-ict.eu 🌏
Veličina gospodarskog subjekta: Veliko
Naziv: COMBIS d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 91678676896
Poštanska adresa: Radnička cesta 21
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Kontaktna točka: Tibor Detoni
E-pošta: combis@combis.hr 📧
Telefon: +385 13651222 📞
URL: https://www.combis.hr/ 🌏
Pobjednik je uvršten na uređeno tržište

Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Ministarstvo financija, porezna uprava
Nacionalni registracijski broj: 18683136487
Poštanska adresa: BOŠKOVIĆEVA 5
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad zagreb
Regija: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Silvije Tokić
E-pošta: javna.nabava@porezna-uprava.hr 📧
Telefon: +385 14809417 📞
URL: https://www.porezna-uprava.hr/ 🌏
Adresa profila naručitelja: https://www.porezna-uprava.hr/ 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Glavna djelatnost
Gospodarski i financijski poslovi
Komunikacija
Dodatno pokriće kupca: Naručitelji koji su navedeni u ovoj obavijesti

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj: 95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana: 1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi 2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka 3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije 4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu. Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Izvor: OJS 2026/S 127-463782 (2026-07-03)