UREĐAJ ZA OSIGURANJE ŽCP-A S KONTROLNIM SIGNALIMA
HŽ Infrastruktura d.o.o.
UREĐAJ ZA OSIGURANJE ŽCP-A S KONTROLNIM SIGNALIMA
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2022-08-31. Nabava je objavljena 2022-07-25.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?- • Hrvatska
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2022-07-25 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2022-09-21 | Dodatni podaci |
| 2022-10-14 | Dodatni podaci |
| 2024-02-15 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-29 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2022-07-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Električna signalizacijska oprema za željeznice
Referentni broj: 381/22/AM
Kratki opis: UREĐAJ ZA OSIGURANJE ŽCP-A S KONTROLNIM SIGNALIMA
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Roba
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Dodatna CPV oznaka: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Pružatelj komunalnih usluga
Naziv tijela koje dodjeljuje: HŽ Infrastruktura d.o.o.
Poštanska adresa: Mihanovićeva 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.hzinfra.hr 🌏
E-pošta: antonija.matovina@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 14534535 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0030067 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-07-25 📅
Rok za dostavu: 2022-08-31 📅
Datum objave: 2022-07-29 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 145-416079
Izdanje SL-S: 145
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 21592534.70 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21592534.70 HRK 💰
Trajanje: 28 mjeseci
Postupak
Pravna osnova: 32014L0025
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Datum otvaranja ponuda: 2022-08-31 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: SEKTOR NABAVE, Sarajevska cesta 43, Zagreb, Ranžirni kolodvor, soba 13
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10 bodova
Cijena (težina): 90 bodova
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 39901919995
Kontakt
Kontaktna točka: Antonija matovina
Internetska adresa: www.hzinfra.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0030067 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2022/S 145-416079 (2022-07-25)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Električna signalizacijska oprema za željeznice
Referentni broj: 381/22/AM
Kratki opis: UREĐAJ ZA OSIGURANJE ŽCP-A S KONTROLNIM SIGNALIMA
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Roba
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Dodatna CPV oznaka: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Pružatelj komunalnih usluga
Naziv tijela koje dodjeljuje: HŽ Infrastruktura d.o.o.
Poštanska adresa: Mihanovićeva 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.hzinfra.hr 🌏
E-pošta: antonija.matovina@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 14534535 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0030067 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-07-25 📅
Rok za dostavu: 2022-08-31 📅
Datum objave: 2022-07-29 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 145-416079
Izdanje SL-S: 145
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 21592534.70 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21592534.70 HRK 💰
Trajanje: 28 mjeseci
Postupak
Pravna osnova: 32014L0025
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Datum otvaranja ponuda: 2022-08-31 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: SEKTOR NABAVE, Sarajevska cesta 43, Zagreb, Ranžirni kolodvor, soba 13
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10 bodova
Cijena (težina): 90 bodova
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 39901919995
Kontakt
Kontaktna točka: Antonija matovina
Internetska adresa: www.hzinfra.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0030067 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2022/S 145-416079 (2022-07-25)
Dodatni podaci (2022-09-21)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-09-21 📅
Rok za dostavu: 2022-10-17 📅
Datum objave: 2022-09-26 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 185-525207
Odnosi se na obavijest: 2022/S 145-416079
Izdanje SL-S: 185
Izvor: OJS 2022/S 185-525207 (2022-09-21)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-09-21 📅
Rok za dostavu: 2022-10-17 📅
Datum objave: 2022-09-26 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 185-525207
Odnosi se na obavijest: 2022/S 145-416079
Izdanje SL-S: 185
Izvor: OJS 2022/S 185-525207 (2022-09-21)
Dodatni podaci (2022-10-14)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-14 📅
Rok za dostavu: 2022-10-26 📅
Datum objave: 2022-10-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 202-576446
Izdanje SL-S: 202
Izvor: OJS 2022/S 202-576446 (2022-10-14)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-14 📅
Rok za dostavu: 2022-10-26 📅
Datum objave: 2022-10-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 202-576446
Izdanje SL-S: 202
Izvor: OJS 2022/S 202-576446 (2022-10-14)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2024-02-15)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Uređaj za osiguranje žcp-a s kontrolnim signalima
Referentni broj:
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21592534.70 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2320101.15 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Opis nabave: UREĐAJ ZA OSIGURANJE ŽCP-A S KONTROLNIM SIGNALIMA
Dodatni proizvodi/usluge: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:jamstveni rok; Ponder (iznos ili opis):10 bodova
Cijena ✅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2023-02-28 📅
Naslov: 21592534.70
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ALTPRO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: ORAHOVAC 4
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: antonija.matovina@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 16011701 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro, malo ili srednje poduzeće
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HŽ Infrastruktura d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Mihanovićeva 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Antonija matovina
E-pošta: antonija.matovina@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 14534535 📞
URL: http://www.hzinfra.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Željezničke usluge
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2024/S 035-100982 (2024-02-15)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Uređaj za osiguranje žcp-a s kontrolnim signalima
Referentni broj:
381/22/AM
Vrsta ugovora: Roba
Proizvodi/usluge: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 21592534.70 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2320101.15 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
1
Opis nabave: UREĐAJ ZA OSIGURANJE ŽCP-A S KONTROLNIM SIGNALIMA
Dodatni proizvodi/usluge: Električna signalizacijska oprema za željeznice 📦
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:jamstveni rok; Ponder (iznos ili opis):10 bodova
Cijena ✅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Dodjela ugovora
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
590645_384208
Datum sklapanja ugovora: 2023-02-28 📅
Naslov: 21592534.70
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
381/22/AM
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: ALTPRO d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
62534176727
Poštanska adresa: ORAHOVAC 4
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Zagrebačka županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: antonija.matovina@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 16011701 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro, malo ili srednje poduzeće
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HŽ Infrastruktura d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
39901919995
Poštanska adresa: Mihanovićeva 12
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Antonija matovina
E-pošta: antonija.matovina@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 14534535 📞
URL: http://www.hzinfra.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Željezničke usluge
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2024/S 035-100982 (2024-02-15)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2590411.69 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: centralno skladište HŽ INFRASTRUKTURE, Strojarska 11A
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-20 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2590411.69 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Naziv i adresa izvođača
Poštanska adresa: Orahovac 4
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Andrea Lončar
E-pošta: sales@altpro.hr 📧
Telefon: +385 16011700 📞
URL: https://altpro.com/hr/ 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o.
Poštanska adresa: Mihanovićeva ulica 12
Poštanski broj: 10 000
Kontaktna točka: Mara Drmić
E-pošta: mara.drmic@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 01 453 4600 📞
URL: https://hzinfra.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izmjene
Druge dodatne informacije
potrebna dodatna količina opreme
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst: Ugovara se dodatna količina opreme i produljuje se rok za isporuku opreme
Izvor: OJS 2026/S 145-528459 (2026-07-29)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 2590411.69 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
381/22/AM
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: centralno skladište HŽ INFRASTRUKTURE, Strojarska 11A
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Grad Zagreb 🏙️
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
1A
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-20 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 2590411.69 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ponuda 1
Naziv i adresa izvođača
Poštanska adresa: Orahovac 4
Mjesto: Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Andrea Lončar
E-pošta: sales@altpro.hr 📧
Telefon: +385 16011700 📞
URL: https://altpro.com/hr/ 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o.
Poštanska adresa: Mihanovićeva ulica 12
Poštanski broj: 10 000
Kontaktna točka: Mara Drmić
E-pošta: mara.drmic@hzinfra.hr 📧
Telefon: +385 01 453 4600 📞
URL: https://hzinfra.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Izmjene
Druge dodatne informacije
potrebna dodatna količina opreme
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst: Ugovara se dodatna količina opreme i produljuje se rok za isporuku opreme
Izvor: OJS 2026/S 145-528459 (2026-07-29)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu (>20 nove nabave)