PROJEKT POBOLJŠANJA VODNO-KOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE SPLIT-SOLIN, SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ (Ugovor 1)
Vodovod i kanalizacija d.o.o. Split
SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2022-05-24. Nabava je objavljena 2022-04-05.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima › Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2022-04-05 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2022-06-13 | Dodatni podaci |
| 2022-07-22 | Dodatni podaci |
| 2022-08-04 | Dodatni podaci |
| 2022-08-25 | Dodatni podaci |
| 2022-09-09 | Dodatni podaci |
| 2022-09-22 | Dodatni podaci |
| 2022-10-03 | Dodatni podaci |
| 2022-10-14 | Dodatni podaci |
| 2022-10-28 | Dodatni podaci |
| 2022-11-15 | Dodatni podaci |
| 2022-11-25 | Dodatni podaci |
| 2022-12-05 | Dodatni podaci |
| 2023-11-17 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-28 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2022-04-05)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
Referentni broj: 2022-AURSS/01
Kratki opis:
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Pružatelj komunalnih usluga
Naziv tijela koje dodjeljuje: VODOVOD I KANALIZACIJA d.o.o. SPLIT
Poštanska adresa: Hercegovačka 8
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Kontakt
Internetska adresa: http://www.vik-split.hr 🌏
E-pošta: jadranka.duvancic@vik-split.hr 📧
Telefon: +385 21546100 📞
Faks: +385 21546100 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0013716 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-04-05 📅
Rok za dostavu: 2022-05-24 📅
Datum objave: 2022-04-08 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 070-187283
Izdanje SL-S: 70
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 216 352 857 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 216 352 857 HRK 💰
Trajanje: 33 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: GRAD SPLIT I STOBREČ
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Izvršenje ugovora
Tražene depozite i jamstva:
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju: 7.26 Knjiga 1 DoN
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor:
Uvjeti izvršenja ugovora: Knjiga 2 DoN
Postupak
Pravna osnova: 32014L0025
Vrijeme za primanje ponuda: 09:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-05-24 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 09:00
Mjesto: Vodovod i kanalizacija d.o.o. Split Hercegovačka 8, soba br. 39, Velika dvorana, 21000 Split, Republika Hrvatska
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično stručno iskustvo Stručnjaka
Kriterij kvalitete (težina): 25
Cijena (težina): 75
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 56826138353
Kontakt
Kontaktna točka: Jadranka Duvančić, dipl.iur.
Internetska adresa: www.vik-split.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.vik-split.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0013716 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke: 7.31 Knjiga 1 DoN
Izvor: OJS 2022/S 070-187283 (2022-04-05)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
Referentni broj: 2022-AURSS/01
Kratki opis:
SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Pružatelj komunalnih usluga
Naziv tijela koje dodjeljuje: VODOVOD I KANALIZACIJA d.o.o. SPLIT
Poštanska adresa: Hercegovačka 8
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Kontakt
Internetska adresa: http://www.vik-split.hr 🌏
E-pošta: jadranka.duvancic@vik-split.hr 📧
Telefon: +385 21546100 📞
Faks: +385 21546100 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0013716 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-04-05 📅
Rok za dostavu: 2022-05-24 📅
Datum objave: 2022-04-08 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 070-187283
Izdanje SL-S: 70
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 216 352 857 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 216 352 857 HRK 💰
Trajanje: 33 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: GRAD SPLIT I STOBREČ
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekt u obvezi je dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegovog poslovnog nastana.
Dostatan dokaz da ne postoje osnove za isključenje po ovoj točki je: Izvadak iz sudskog, obrtnog, strukovnog ili drugog odgovarajućeg registra koji se vodi u državi članici njegova poslovnog nastana.
Tražene depozite i jamstva:
- Jamstvo za ozbiljnost ponude
- Jamstvo za uredno ispunjenje ugovora o javnoj nabavi
- Jamstvo za povrat avansa
- Jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku
Pravni oblik koji će preuzeti skupina gospodarskih subjekata kojoj se dodjeljuje ugovor:
7.6 Knjiga 1 DoN
Ukoliko zajednica gospodarskih subjekata bude odabrana kao najpovoljniji ponuditelj s kojim Naručitelj namjerava sklopiti ugovor, obvezna je, u roku od 8 (osam) dana od dana izvršnosti odluke o odabiru, Naručitelju dostaviti sporazum o osnivanju zajednice gospodarskih subjekata za izvršenje ugovora iz kojeg je vidljivo:
Prikaži više
- dio kojeg će izvršavati svaki od članova zajednice gospodarskih subjekata i kojem članu zajednice gospodarskih subjekata će se taj dio ugovora plaćati,
- odgovornost članova zajednice gospodarskih subjekata, preuzimanje obveza i odgovornosti ukoliko jedan ili više članova zajednice gospodarskih subjekata ne mogu izvršiti ugovorne obveze,
- podatke o potpisniku /potpisnicima ugovora o javnoj nabavi.
- sporazum mora biti potpisan od svih članova zajednice gospodarskih subjekata.
Postupak
Pravna osnova: 32014L0025
Vrijeme za primanje ponuda: 09:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-05-24 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 09:00
Mjesto: Vodovod i kanalizacija d.o.o. Split Hercegovačka 8, soba br. 39, Velika dvorana, 21000 Split, Republika Hrvatska
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično stručno iskustvo Stručnjaka
Kriterij kvalitete (težina): 25
Cijena (težina): 75
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 56826138353
Kontakt
Kontaktna točka: Jadranka Duvančić, dipl.iur.
Internetska adresa: www.vik-split.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.vik-split.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F5-0013716 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke: 7.31 Knjiga 1 DoN
Izvor: OJS 2022/S 070-187283 (2022-04-05)
Dodatni podaci (2022-06-13)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-06-13 📅
Rok za dostavu: 2022-07-27 📅
Datum objave: 2022-06-17 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 116-328162
Odnosi se na obavijest: 2022/S 070-187283
Izdanje SL-S: 116
Izvor: OJS 2022/S 116-328162 (2022-06-13)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-06-13 📅
Rok za dostavu: 2022-07-27 📅
Datum objave: 2022-06-17 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 116-328162
Odnosi se na obavijest: 2022/S 070-187283
Izdanje SL-S: 116
Izvor: OJS 2022/S 116-328162 (2022-06-13)
Dodatni podaci (2022-07-22)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-07-22 📅
Rok za dostavu: 2022-08-12 📅
Datum objave: 2022-07-27 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 143-410521
Izdanje SL-S: 143
Izvor: OJS 2022/S 143-410521 (2022-07-22)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-07-22 📅
Rok za dostavu: 2022-08-12 📅
Datum objave: 2022-07-27 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 143-410521
Izdanje SL-S: 143
Izvor: OJS 2022/S 143-410521 (2022-07-22)
Dodatni podaci (2022-08-04)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-08-04 📅
Rok za dostavu: 2022-08-30 📅
Datum objave: 2022-08-09 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 152-435824
Izdanje SL-S: 152
Izvor: OJS 2022/S 152-435824 (2022-08-04)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-08-04 📅
Rok za dostavu: 2022-08-30 📅
Datum objave: 2022-08-09 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 152-435824
Izdanje SL-S: 152
Izvor: OJS 2022/S 152-435824 (2022-08-04)
Dodatni podaci (2022-08-25)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-08-25 📅
Rok za dostavu: 2022-09-14 📅
Datum objave: 2022-08-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 166-472424
Izdanje SL-S: 166
Izvor: OJS 2022/S 166-472424 (2022-08-25)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-08-25 📅
Rok za dostavu: 2022-09-14 📅
Datum objave: 2022-08-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 166-472424
Izdanje SL-S: 166
Izvor: OJS 2022/S 166-472424 (2022-08-25)
Dodatni podaci (2022-09-09)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-09-09 📅
Rok za dostavu: 2022-09-28 📅
Datum objave: 2022-09-14 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 177-502256
Izdanje SL-S: 177
Izvor: OJS 2022/S 177-502256 (2022-09-09)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-09-09 📅
Rok za dostavu: 2022-09-28 📅
Datum objave: 2022-09-14 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 177-502256
Izdanje SL-S: 177
Izvor: OJS 2022/S 177-502256 (2022-09-09)
Dodatni podaci (2022-09-22)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-09-22 📅
Rok za dostavu: 2022-10-07 📅
Datum objave: 2022-09-27 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 186-527784
Izdanje SL-S: 186
Izvor: OJS 2022/S 186-527784 (2022-09-22)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-09-22 📅
Rok za dostavu: 2022-10-07 📅
Datum objave: 2022-09-27 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 186-527784
Izdanje SL-S: 186
Izvor: OJS 2022/S 186-527784 (2022-09-22)
Dodatni podaci (2022-10-03)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-03 📅
Rok za dostavu: 2022-10-20 📅
Datum objave: 2022-10-07 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 194-550849
Izdanje SL-S: 194
Izvor: OJS 2022/S 194-550849 (2022-10-03)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-03 📅
Rok za dostavu: 2022-10-20 📅
Datum objave: 2022-10-07 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 194-550849
Izdanje SL-S: 194
Izvor: OJS 2022/S 194-550849 (2022-10-03)
Dodatni podaci (2022-10-14)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-14 📅
Rok za dostavu: 2022-11-03 📅
Datum objave: 2022-10-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 202-576338
Izdanje SL-S: 202
Izvor: OJS 2022/S 202-576338 (2022-10-14)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-14 📅
Rok za dostavu: 2022-11-03 📅
Datum objave: 2022-10-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 202-576338
Izdanje SL-S: 202
Izvor: OJS 2022/S 202-576338 (2022-10-14)
Dodatni podaci (2022-10-28)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-28 📅
Rok za dostavu: 2022-11-15 📅
Datum objave: 2022-11-02 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 211-608932
Izdanje SL-S: 211
Izvor: OJS 2022/S 211-608932 (2022-10-28)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-28 📅
Rok za dostavu: 2022-11-15 📅
Datum objave: 2022-11-02 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 211-608932
Izdanje SL-S: 211
Izvor: OJS 2022/S 211-608932 (2022-10-28)
Dodatni podaci (2022-11-15)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-11-15 📅
Rok za dostavu: 2022-12-05 📅
Datum objave: 2022-11-18 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 223-640151
Izdanje SL-S: 223
Izvor: OJS 2022/S 223-640151 (2022-11-15)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-11-15 📅
Rok za dostavu: 2022-12-05 📅
Datum objave: 2022-11-18 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 223-640151
Izdanje SL-S: 223
Izvor: OJS 2022/S 223-640151 (2022-11-15)
Dodatni podaci (2022-11-25)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-11-25 📅
Rok za dostavu: 2022-12-08 📅
Datum objave: 2022-11-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 231-665896
Izdanje SL-S: 231
Izvor: OJS 2022/S 231-665896 (2022-11-25)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-11-25 📅
Rok za dostavu: 2022-12-08 📅
Datum objave: 2022-11-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 231-665896
Izdanje SL-S: 231
Izvor: OJS 2022/S 231-665896 (2022-11-25)
Dodatni podaci (2022-12-05)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-12-05 📅
Rok za dostavu: 2022-12-20 📅
Datum objave: 2022-12-09 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 238-682545
Izdanje SL-S: 238
Izvor: OJS 2022/S 238-682545 (2022-12-05)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-12-05 📅
Rok za dostavu: 2022-12-20 📅
Datum objave: 2022-12-09 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 238-682545
Izdanje SL-S: 238
Izvor: OJS 2022/S 238-682545 (2022-12-05)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2023-11-17)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 41776085.08 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-11-17 📅
Datum objave: 2023-11-22 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 225-708869
Izdanje SL-S: 225
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-11-10 📅
Naziv: STRABAG d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 74971361430
Poštanska adresa: Ulica Petra Hektorovića 2
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 16392100 📞
E-pošta: iva.brkljacic@strabag.com 📧
Naziv: POMGRAD INŽENJERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 31765830203
Poštanska adresa: Stinice 26/B
Mjesto: Split
Poštanski broj: 21000
Telefon: +385 21340740 📞
E-pošta: pomgrad@pomgrad.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 41776085.08 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Izvor: OJS 2023/S 225-708869 (2023-11-17)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 41776085.08 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-11-17 📅
Datum objave: 2023-11-22 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 225-708869
Izdanje SL-S: 225
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-11-10 📅
Naziv: STRABAG d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 74971361430
Poštanska adresa: Ulica Petra Hektorovića 2
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 16392100 📞
E-pošta: iva.brkljacic@strabag.com 📧
Naziv: POMGRAD INŽENJERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 31765830203
Poštanska adresa: Stinice 26/B
Mjesto: Split
Poštanski broj: 21000
Telefon: +385 21340740 📞
E-pošta: pomgrad@pomgrad.hr 📧
Ukupna vrijednost nabave: 41776085.08 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Izvor: OJS 2023/S 225-708869 (2023-11-17)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: PROJEKT POBOLJŠANJA VODNO-KOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE SPLIT-SOLIN, SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ (Ugovor 1)
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 49268067.42 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Područje Grada Splita
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-22 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 49268067.42 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: STRABAG d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Petra Hektorovića 2
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Aleksandra Bodružić
E-pošta: aleksandra.bodruzic@strabag.com 📧
Telefon: +385 16392100 📞
URL: https://www.strabag.hr/ 🌏
Naziv: POMGRAD INŽENJERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Stinice 26B
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivica Prelas
E-pošta: ivica.prelas@pomgrad.com 📧
Telefon: +385 98309836 📞
URL: https://www.pomgrad.com 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: VODOVOD I KANALIZACIJA, d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Hercegovačka 8
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Gordan Harašić
E-pošta: info@vik-split.hr 📧
Telefon: +385 021546900 📞
URL: https://www.vik-split.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izmjene
Druge dodatne informacije
Povećanje ugovorene vrijednosti radova
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: Povećanje ugovorene vrijednosti radova
Izvor: OJS 2026/S 167-598615 (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: PROJEKT POBOLJŠANJA VODNO-KOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE SPLIT-SOLIN, SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ (Ugovor 1)
Referentni broj:
2022-AURSS/01
Kratki opis:
PROJEKT POBOLJŠANJA VODNO-KOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE SPLIT-SOLIN, SPOJ SUSTAVA ODVODNJE JUŽNOG SLIVA GRADA SPLITA NA UPOV STUPE I DOGRADNJA PODMORSKOG ISPUSTA STOBREČ (Ugovor 1)
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 49268067.42 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
2022-AURSS/01
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Područje Grada Splita
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/25/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
5594
Datum sklapanja ugovora: 2026-04-22 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 49268067.42 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Ponuda 1
Voditelj ponuditelja ✅
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Informacije o ponudama
Ugovor je dodijeljen skupini gospodarskih subjekata ✅
Naziv i adresa izvođača
Naziv: STRABAG d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
74971361430
Poštanska adresa: Ulica Petra Hektorovića 2
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Aleksandra Bodružić
E-pošta: aleksandra.bodruzic@strabag.com 📧
Telefon: +385 16392100 📞
URL: https://www.strabag.hr/ 🌏
Naziv: POMGRAD INŽENJERING d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
31765830203
Poštanska adresa: Stinice 26B
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Kontaktna točka: Ivica Prelas
E-pošta: ivica.prelas@pomgrad.com 📧
Telefon: +385 98309836 📞
URL: https://www.pomgrad.com 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: VODOVOD I KANALIZACIJA, d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
56826138353
Poštanska adresa: Hercegovačka 8
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Gordan Harašić
E-pošta: info@vik-split.hr 📧
Telefon: +385 021546900 📞
URL: https://www.vik-split.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Izmjene
Druge dodatne informacije
Povećanje ugovorene vrijednosti radova
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: Povećanje ugovorene vrijednosti radova
Izvor: OJS 2026/S 167-598615 (2026-08-28)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Građevinski radovi (14 nove nabave)
- Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje (14)