Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
Lučka uprava Split
Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2022-12-14. Nabava je objavljena 2022-11-14.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Radovi na podizanju zgrada › Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz
- • Videomonitori › Oprema za videonadzor
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2022-11-14 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2022-12-12 | Dodatni podaci |
| 2023-01-03 | Dodatni podaci |
| 2023-01-11 | Dodatni podaci |
| 2023-01-16 | Dodatni podaci |
| 2024-02-12 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-28 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-08-28 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-09-01 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-09-01 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2022-11-14)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz
Referentni broj: 02/2022
Kratki opis:
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz 📦
Oprema za videonadzor 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Lučka uprava Split
Poštanska adresa: Gat sv. Duje 1
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Kontakt
Internetska adresa: http://www.portsplit.hr 🌏
E-pošta: miranda.saban@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21390222 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0045231 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-11-14 📅
Rok za dostavu: 2022-12-14 📅
Datum objave: 2022-11-18 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 223-640360
Izdanje SL-S: 223
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 89322679.12 HRK 💰
Naslov grupe: Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
Broj grupe: 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 81486259.12 HRK 💰
Trajanje: 450 dana
Naslov grupe: Nabava i montaža opreme
Broj grupe: 2
Kratki opis: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički terminal
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 686 420 HRK 💰
Trajanje: 510 dana
Naslov grupe: Nabava i montaža video nadzor
Broj grupe: 3
Kratki opis: Nabava i montaža opreme za videonadzor
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 HRK 💰
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 10:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-12-14 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 10:00
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): iskustvo stručnjaka 1
Kriterij kvalitete (težina): 20%
Kriterij kvalitete (naziv): jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10%
Cijena (težina): 70%
80%
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 06992092556
Kontakt
Kontaktna točka: Miranda Šaban
Internetska adresa: www.portsplit.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0045231 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Izvor: OJS 2022/S 223-640360 (2022-11-14)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz
Referentni broj: 02/2022
Kratki opis:
Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz 📦
Oprema za videonadzor 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Lučka uprava Split
Poštanska adresa: Gat sv. Duje 1
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Kontakt
Internetska adresa: http://www.portsplit.hr 🌏
E-pošta: miranda.saban@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21390222 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0045231 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-11-14 📅
Rok za dostavu: 2022-12-14 📅
Datum objave: 2022-11-18 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 223-640360
Izdanje SL-S: 223
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 89322679.12 HRK 💰
Naslov grupe: Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
Broj grupe: 1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 81486259.12 HRK 💰
Trajanje: 450 dana
Naslov grupe: Nabava i montaža opreme
Broj grupe: 2
Kratki opis: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički terminal
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 686 420 HRK 💰
Trajanje: 510 dana
Naslov grupe: Nabava i montaža video nadzor
Broj grupe: 3
Kratki opis: Nabava i montaža opreme za videonadzor
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 HRK 💰
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekt koji samostalno dostavlja ponudu, a u slučaju zajednice gospodarskih subjekata, svi članovi zajednice gospodarskih subjekata pojedinačno, te ukoliko gospodarski subjekt namjerava dati dio ugovora o javnoj nabavi u podugovor jednom ili više podugovaratelja, za svakog podugovaratelja pojedinačno u ovom postupku javne nabave mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegova poslovnog nastana.
Prikaži više
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 10:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-12-14 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 10:00
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): iskustvo stručnjaka 1
Kriterij kvalitete (težina): 20%
Kriterij kvalitete (naziv): jamstveni rok
Kriterij kvalitete (težina): 10%
Cijena (težina): 70%
80%
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 06992092556
Kontakt
Kontaktna točka: Miranda Šaban
Internetska adresa: www.portsplit.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0045231 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Žalba se izjavljuje u roku od 10 (deset) dana, od dana:
1.objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Dodatni podaci (2022-12-12)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Oprema za videonadzor 📦
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-12-12 📅
Rok za dostavu: 2023-01-09 📅
Datum objave: 2022-12-16 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 243-700277
Odnosi se na obavijest: 2022/S 223-640360
Izdanje SL-S: 243
Izvor: OJS 2022/S 243-700277 (2022-12-12)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Oprema za videonadzor 📦
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-12-12 📅
Rok za dostavu: 2023-01-09 📅
Datum objave: 2022-12-16 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 243-700277
Odnosi se na obavijest: 2022/S 223-640360
Izdanje SL-S: 243
Izvor: OJS 2022/S 243-700277 (2022-12-12)
Dodatni podaci (2023-01-03)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-03 📅
Rok za dostavu: 2023-01-18 📅
Datum objave: 2023-01-06 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 005-008353
Izdanje SL-S: 5
Izvor: OJS 2023/S 005-008353 (2023-01-03)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-03 📅
Rok za dostavu: 2023-01-18 📅
Datum objave: 2023-01-06 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 005-008353
Izdanje SL-S: 5
Izvor: OJS 2023/S 005-008353 (2023-01-03)
Dodatni podaci (2023-01-11)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-11 📅
Rok za dostavu: 2023-01-24 📅
Datum objave: 2023-01-16 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 011-026186
Izdanje SL-S: 11
Izvor: OJS 2023/S 011-026186 (2023-01-11)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-11 📅
Rok za dostavu: 2023-01-24 📅
Datum objave: 2023-01-16 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 011-026186
Izdanje SL-S: 11
Izvor: OJS 2023/S 011-026186 (2023-01-11)
Dodatni podaci (2023-01-16)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-16 📅
Rok za dostavu: 2023-01-30 📅
Datum objave: 2023-01-20 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 015-038411
Izdanje SL-S: 15
Izvor: OJS 2023/S 015-038411 (2023-01-16)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-01-16 📅
Rok za dostavu: 2023-01-30 📅
Datum objave: 2023-01-20 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 015-038411
Izdanje SL-S: 15
Izvor: OJS 2023/S 015-038411 (2023-01-16)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2024-02-12)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
Referentni broj:
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 89322679.12 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 13070600.19 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 81486259.12 EUR 💰
Opis nabave:
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:iskustvo stručnjaka 1; Ponder (iznos ili opis):20%
Opis kriterija kvalitete:jamstveni rok; Ponder (iznos ili opis):10%
Cijena ✅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Nabava i montaža opreme
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 686 420 EUR 💰
Opis nabave: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički terminal
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:jamstveni rok; Ponder (iznos ili opis):20%
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Nabava i montaža video nadzor
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 EUR 💰
Opis nabave: Nabava i montaža opreme za videonadzor
Dodatni proizvodi/usluge: Oprema za videonadzor 📦
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2024-01-18 📅
Naslov: 81486259.12
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Lavčević - inženjering d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Bihaćka 2
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: miranda.saban@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21407410 📞
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Bonavia d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Osječka 190
Poštanski broj: 31207
Mjesto: Tenja
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Telefon: +385 31201105 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro, malo ili srednje poduzeće
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv: Electronic security d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: POLJIČKA CESTA 71
Mjesto: Split
Telefon: +385 21474574 📞
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Lučka uprava Split
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Gat sv. Duje 1
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Miranda Šaban
E-pošta: miranda.saban@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21390222 📞
URL: http://www.portsplit.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Pravna služba Lučke uprave Split
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Gat sv. Duje 1
Poštanski broj: 21 000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: lusplit@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21390222 📞
URL: http://www.portsplit.hr 🌏
Izvor: OJS 2024/S 032-093591 (2024-02-12)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
Referentni broj:
02/2022
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz 📦
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 89322679.12 EUR 💰
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 13070600.19 EUR 💰
Informacije o grupama
Ovaj ugovor je podijeljen na grupe ✅
1️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
1
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 81486259.12 EUR 💰
Opis nabave:
Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split
Dodatni proizvodi/usluge: Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz
📦
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:iskustvo stručnjaka 1; Ponder (iznos ili opis):20%
Opis kriterija kvalitete:jamstveni rok; Ponder (iznos ili opis):10%
Cijena ✅
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
2️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
2
Naslov: Nabava i montaža opreme
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 686 420 EUR 💰
Opis nabave: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički terminal
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Opis kriterija kvalitete:jamstveni rok; Ponder (iznos ili opis):20%
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
3️⃣
Interna identifikacijska oznaka:
3
Naslov: Nabava i montaža video nadzor
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 150 000 EUR 💰
Opis nabave: Nabava i montaža opreme za videonadzor
Dodatni proizvodi/usluge: Oprema za videonadzor 📦
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Postupak
Vrsta postupka
Otvoreni postupak ✅
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Dodjela ugovora
1️⃣
Ugovor/grupa je dodijeljena ✅
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0001
Broj ugovora:
642197_383677
Datum sklapanja ugovora: 2024-01-18 📅
Naslov: 81486259.12
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 3
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 3
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 2
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz država članica izvan EU-a: 0
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 1
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
02/2022
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0001
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Lavčević - inženjering d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
61073136920
Poštanska adresa: Bihaćka 2
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: miranda.saban@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21407410 📞
2️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0002
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Broj ponuda zaprimljenih elektroničkim sredstvima: 1
Broj zaprimljenih ponuda od MSP-ova: 1
Broj ponuda zaprimljenih od ponuditelja iz drugih država članica EU-a: 0
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0002
Naziv i adresa izvođača
Naziv: Bonavia d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
33660638418
Poštanska adresa: Osječka 190
Poštanski broj: 31207
Mjesto: Tenja
Regija: Osječko-baranjska županija 🏙️
Telefon: +385 31201105 📞
Veličina gospodarskog subjekta: Mikro, malo ili srednje poduzeće
3️⃣
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0003
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0003
Naziv: Electronic security d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
03489581187
Poštanska adresa: POLJIČKA CESTA 71
Mjesto: Split
Telefon: +385 21474574 📞
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Lučka uprava Split
Nacionalni registracijski broj:
06992092556
Poštanska adresa: Gat sv. Duje 1
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Miranda Šaban
E-pošta: miranda.saban@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21390222 📞
URL: http://www.portsplit.hr 🌏
Vrsta javnog naručitelja
Osoba javnog prava
Glavna djelatnost
Javna uprava
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
URL: http://www.dkom.hr 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Pravna služba Lučke uprave Split
Nacionalni registracijski broj:
06992092556
Poštanska adresa: Gat sv. Duje 1
Poštanski broj: 21 000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: lusplit@portsplit.hr 📧
Telefon: +385 21390222 📞
URL: http://www.portsplit.hr 🌏
Izvor: OJS 2024/S 032-093591 (2024-02-12)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Lučka uprava Split
Kratki opis:
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 12279685.82 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Grupa 1. Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala
Opis nabave: Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Lučko područje lučke uprave Split – Bazen Gradska luka Split
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2024-10-08 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12279685.82 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: LAVČEVIĆ - INŽENJERING d.o.o.
Kontaktna točka: Primož Martić
E-pošta: info@lavcevic-inz.hr 📧
Telefon: +385 21407407 📞
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Lučka uprava split
Kontaktna točka: Miranda šaban
E-pošta: lusplit@portsplit.hr 📧
URL: https://www.portsplit.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Lučka uprava split
Poštanski broj: 21000
Kontaktna točka: Miranda šaban
URL: https://www.portsplit.hr 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izmjene
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst:
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Lučka uprava Split
Kratki opis:
Predmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u Gradskoj luci Split. Predmet nabave je podijeljen na grupe i to:
Grupa 1. Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala
Grupa 2. Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički terminal
Grupa 3. Nabava i montaža video nadzora za novi međunarodni putnički terminal
Prikaži više
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
02/2022-1
Naslov: Grupa 1. Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala
Opis nabave: Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Lučko područje lučke uprave Split – Bazen Gradska luka Split
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
I. za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2024-10-08 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12279685.82 EUR 💰
Identifikacijska oznaka ponude:
Ponuda 1
Naziv i adresa izvođača
Naziv: LAVČEVIĆ - INŽENJERING d.o.o.
Kontaktna točka: Primož Martić
E-pošta: info@lavcevic-inz.hr 📧
Telefon: +385 21407407 📞
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Lučka uprava split
Kontaktna točka: Miranda šaban
E-pošta: lusplit@portsplit.hr 📧
URL: https://www.portsplit.hr 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Lučka uprava split
Poštanski broj: 21000
Kontaktna točka: Miranda šaban
URL: https://www.portsplit.hr 🌏
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Izmjene
Druge dodatne informacije
Dodatak I. Osnovnog ugovora sklapa se temeljem zahtjeva Ugovaratelja za produljenjem roka izvedbe radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split, sukladno članku 6. Osnovnog ugovora. U svom zahtjevu Izvođač radova navodi glavne razloge na kojima temelji svoj zahtjev za produljenjem roka i to:
- Loše stanje postojećeg obalnog zida
- Projektno nepredviđene okolnosti loše nosivosti temeljnog tla, što je impliciralo djelomičnu zamjenu temeljnog tla i promjenu statičkog sustava temeljenja
- Usklađenje projektne dokumentacije čelične konstrukcije i odgođeni početak radioničke izrade, a samim tim dopreme i montaže iste.
Prikaži više
Nova vrijednost
Tekst:
Dodatkom 1. Osnovnog ugovora produžava se rok izvedbe radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split, u trajanju od 133 kalendarska
dana, odnosno do 06. rujna 2025. godine.
Izvor: OJS 2026/S 167-597826 (2026-08-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 763 549 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Naslov: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički Terminal
Opis nabave: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički Terminal
Dodatni proizvodi/usluge:
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2025-08-13 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 763 549 EUR 💰
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BONAVIA d.o.o.
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Kontaktna točka: Marko Preradović
E-pošta: bonavia@bonavia-design.hr 📧
Telefon: +385 31 201 105 📞
URL: https://bonavia-design.hr 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena roka isporuke.
Izvor: OJS 2026/S 167-599246 (2026-08-28)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 763 549 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
02/2022-2
Naslov: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički Terminal
Opis nabave: Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički Terminal
Dodatni proizvodi/usluge:
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
I. za grupu 2
Datum sklapanja ugovora: 2025-08-13 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 763 549 EUR 💰
Naziv i adresa izvođača
Naziv: BONAVIA d.o.o.
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Kontaktna točka: Marko Preradović
E-pošta: bonavia@bonavia-design.hr 📧
Telefon: +385 31 201 105 📞
URL: https://bonavia-design.hr 🌏
Izmjene
Druge dodatne informacije
Dodatkom I. ugovora mijenja se čl. 3. st. 4. Osnovnog ugovora koji sada glasi: „Očekivani datum izdavanja naloga za početak isporuke je najkasnije 1. travnja 2026.godine."
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst: Izmjena roka isporuke.
Izvor: OJS 2026/S 167-599246 (2026-08-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 977342.72 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-24 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 977342.72 EUR 💰
Izmjene
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst:
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 977342.72 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
II. za grupu 2
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-24 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 977342.72 EUR 💰
Izmjene
Druge dodatne informacije
Dodatak II. osnovnog ugovora sklapa se temeljem zahtjeva izvođača radova Lavčević d.d. za produljenjem roka izvođenja radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split zaključno sa 31.07.2026, te razlike u količinama (višak - manjak) zbog okolnosti na koje Naručitelj i Ugovaratelj nisu mogli utjecati.
Prikaži više
Nova vrijednost
Tekst:
Produljenje roka isporuke te izmjena cijene zbog nepredviđenih okolnosti (višak-manjak).
Izvor: OJS 2026/S 169-604514 (2026-09-01)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-09-01)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 12279685.82 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2025-07-29 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12279685.82 EUR 💰
Izmjene
Druge dodatne informacije
Nova vrijednost
Tekst:
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 12279685.82 EUR 💰
Dodjela ugovora
Broj ugovora:
II. za grupu 1
Datum sklapanja ugovora: 2025-07-29 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 12279685.82 EUR 💰
Izmjene
Druge dodatne informacije
Promijenjene okolnosti do kojih je došlo tijekom građenja, a odnose se na izmjene i dopune glavnog projekta koje uvjetuju izmjenu i dopunu građevinske dozvole.
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst:
Dodatkom II. Osnovnog ugovora produžava se rok izvedbe radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u bazenu Gradske luke Split, do 31. svibnja 2026.
Izvor: OJS 2026/S 169-605197 (2026-09-01)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕
- Građevinski radovi (14 nove nabave)