Grupa 1. Usluga skeniranja postojećih akata za gradnju – MPGI – ponovljeni postupak

Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine

Potrebno je skenirati i metapodatkovno obraditi slijedeće akte izdane od strane Ministarstva prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine:
- završni akti o gradnji – predviđena količina 21.000 akata
- rješenja iz drugostupanjskih postupaka – predviđena količina 118.000 akata
Ukupna predviđena količina akata koje je potrebno skenirati i metapodatkovno obraditi je 139.000 akata, odnosno 387.810 stranica.

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2022-10-20. Nabava je objavljena 2022-09-14.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2022-09-14 Obavijest o javnoj nabavi
2022-10-11 Dodatni podaci
2023-06-27 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2022-09-14)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge skaniranja
Referentni broj: 02/2022-MV
Kratki opis:
Potrebno je skenirati i metapodatkovno obraditi slijedeće akte izdane od strane Ministarstva prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine: - završni akti o gradnji – predviđena količina 21.000 akata - rješenja iz drugostupanjskih postupaka – predviđena količina 118.000 akata Ukupna predviđena količina akata koje je potrebno skenirati i metapodatkovno obraditi je 139.000 akata, odnosno 387.810 stranica.
Prikaži više
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge skaniranja 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge skaniranja 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️

Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda

Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo ili neko drugo nacionalno ili savezno tijelo vlasti
Naziv tijela koje dodjeljuje: Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine
Poštanska adresa: Ulica Republike Austrije 20
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: https://mpgi.gov.hr 🌏
E-pošta: nabava@mpgi.hr 📧
Telefon: +385 13782426 📞
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0036470 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-09-14 📅
Rok za dostavu: 2022-10-20 📅
Datum objave: 2022-09-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 180-509903
Izdanje SL-S: 180

Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Potrebno je skenirati i metapodatkovno obraditi slijedeće akte izdane od strane Ministarstva prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine:
- završni akti o gradnji – predviđena količina 21.000 akata
- rješenja iz drugostupanjskih postupaka – predviđena količina 118.000 akata
Ukupna predviđena količina akata koje je potrebno skenirati i metapodatkovno obraditi je 139.000 akata, odnosno 387.810 stranica.
Procijenjena ukupna vrijednost: 1 500 000 HRK 💰
Kratki opis:
Potrebno je skenirati i metapodatkovno obraditi slijedeće akte izdane od strane Ministarstva prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine:- završni akti o gradnji – predviđena količina 21.000 akata- rješenja iz drugostupanjskih postupaka – predviđena količina 118.000 akataUkupna predviđena količina akata koje je potrebno skenirati i metapodatkovno obraditi je 139.000 akata, odnosno 387.810 stranica.
Prikaži više
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 1 500 000 HRK 💰
Trajanje: 9 mjeseci
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte financirane iz EU strukturnih i investicijskih fondova u financijskom razdoblju 2014. – 2020., ISPU i njegovi moduli, KK.02.2.1.01.0020
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto pružanja usluge je sjedište Naručitelja, Ulica Republike Austrije 20, 10 000 Zagreb.

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Gospodarski subjekt mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegova poslovnog nastana.
Za potrebe utvrđivanja gore navedenog, gospodarski subjekt u ponudi dostavlja:
- ispunjeni eESPD obrazac u kojem mora biti popunjeno: ispunjeni eESPD obrazac u dijelu IV. Kriteriji za odabir gospodarskog subjekta, Odjeljak A: Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti, za sve gospodarske subjekte u ponudi.
Naručitelj će prije donošenja odluke o odabiru od ponuditelja koji je dostavio ekonomski najpovoljniju ponudu zatražiti da u primjerenom roku, ne kraćem od 5 (pet) dana, dostavi ažurirane popratne dokumente kojim dokazuje uvjete sposobnosti, osim ako već posjeduje te dokumente:
Prikaži više
- izvadak iz sudskog, obrtnog ili drugog odgovarajućeg registra koji se vodi u državi njegova poslovnog nastana.
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: Sukladno Dokumentaciji o nabavi

Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 10:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 3 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2022-10-20 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 10:00
Mjesto: Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine, Ulica Republike Austrije 20, 10 000 Zagreb
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Duljina izvršenja usluge
Kriterij kvalitete (težina): 40% - 40 bodova
Kriterij troška (naziv): Cijena ponude
Kriterij troška (težina): 60% - 60 bodova

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 95093210687
Kontakt
Kontaktna točka: Anja Galić
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2022/S+0F2-0036470 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
U otvorenom postupku žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana:
• objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi,
• objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka,
• objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije,
• otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda,
• primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Tijelo za pregled
Izvor: OJS 2022/S 180-509903 (2022-09-14)
Dodatni podaci (2022-10-11)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2022-10-11 📅
Datum objave: 2022-10-14 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2022/S 199-566483
Odnosi se na obavijest: 2022/S 180-509903
Izdanje SL-S: 199
Izvor: OJS 2022/S 199-566483 (2022-10-11)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2023-06-27)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 155520.61 EUR 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima

Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se

Javni naručitelj
Identitet
Poštanska adresa: Ulica Republike Austrije 14

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2023-06-27 📅
Datum objave: 2023-06-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2023/S 124-390038
Izdanje SL-S: 124

Predmet
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
Mjesto pružanja usluge je sjedište Naručitelja, Ulica Republike Austrije 20, i Ulica Republike Austrije 14, 10 000 Zagreb.

Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2023-06-12 📅
Naziv: Iron Mountain Hrvatska d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 10009650154
Poštanska adresa: Stupničke šipkovine 62
Mjesto: Donji Stupnik
Poštanski broj: 10255
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 16177777 📞
Ukupna vrijednost nabave: 155520.61 EUR 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23
Izvor: OJS 2023/S 124-390038 (2023-06-27)