Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava – Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno
Agencija za obalni linijski pomorski promet
Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava – Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno.
Procijenjena vrijednost nabave za ukupno razdoblje obavljanja od 6 godina iznosi 36 031 396,44 HRK odnosno 6 005 232,74 HRK godišnje. Ponuda ne smije premašiti naprijed navedeni godišnji iznos procijenjene vrijednosti nabave.
Minimalna propisana učestalost na liniji je propisana Odlukom Vlade Republike Hrvatske o određivanju državnih linija u javnom prijevozu u linijskom obalnom pomorskom prijevozu.
Rok za zaprimanje ponuda bio je 2020-12-03. Nabava je objavljena 2020-10-27.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2020-10-27 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2020-11-13 | Dodatni podaci |
| 2021-02-16 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-07-17 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2020-10-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge transporta vode
Referentni broj: EBN 3/2020 B
Kratki opis:
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge transporta vode 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge transporta vode 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Jadranska Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Nacionalna ili savezna agencija/ured
Naziv tijela koje dodjeljuje: Agencija za obalni linijski pomorski promet
Poštanska adresa: Ulica grada Antofagaste 6
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Kontakt
Internetska adresa: http://www.agencija-zolpp.hr 🌏
E-pošta: info@agencija-zolpp.hr 📧
Telefon: +385 21329370 📞
Faks: +385 21329379 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2020/S+0F2-0039022 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-10-27 📅
Rok za dostavu: 2020-12-03 📅
Datum objave: 2020-10-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 212-518474
Izdanje SL-S: 212
Dodatne informacije
Postupak otvaranja provodi stručno povjerenstvo.
Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Procijenjena ukupna vrijednost: 36031396.44 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 36031396.44 HRK 💰
Trajanje: 72 mjeseci
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 10:15
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2020-12-03 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 10:15
Mjesto: Agencija za obalni linijski pomorski promet, Antofagaste 6, HR-21000 Split.
Dodatne informacije: Postupak otvaranja provodi stručno povjerenstvo.
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Tehnički elementi sukladno člancima 6.-9. Uredbe o uvjetima i vrednovanju kriterija za davanje koncesije i sklapanje ugovora o javnoj usluzi (NN 31/14)
Kriterij kvalitete (težina): 50 %
Kriterij troška (naziv): Ekonomsko financijski elementi sukladno člancima 6.-9. Uredbe o uvjetima i vrednovanju kriterija za davanje koncesije i sklapanje ugovora o javnoj usluzi (NN 31/14)
Kriterij troška (težina): 50 %
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 27735395987
Kontakt
Kontaktna točka: Milan Mravulj Paula Vidović
Internetska adresa: www.agencija-zolpp.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2020/S+0F2-0039022 🌏
Referenca
Dodatne informacije
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Naziv: Služba za pravne, kadrovske, opće i koncesijske poslove
Poštanska adresa: Agencija za obalni linijski pomorski promet, Ulica grada Antofagaste 6
Mjesto: Split
Poštanski broj: 21000
Telefon: +385 21329370 📞
E-pošta: info@agencija-zolpp.hr 📧
Faks: +385 21329379 📠
Izvor: OJS 2020/S 212-518474 (2020-10-27)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge transporta vode
Referentni broj: EBN 3/2020 B
Kratki opis:
Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava – Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno.
Procijenjena vrijednost nabave za ukupno razdoblje obavljanja od 6 godina iznosi 36 031 396,44 HRK odnosno 6 005 232,74 HRK godišnje. Ponuda ne smije premašiti naprijed navedeni godišnji iznos procijenjene vrijednosti nabave.
Minimalna propisana učestalost na liniji je propisana Odlukom Vlade Republike Hrvatske o određivanju državnih linija u javnom prijevozu u linijskom obalnom pomorskom prijevozu.
Prikaži više
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge transporta vode 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge transporta vode 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Jadranska Hrvatska 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Nacionalna ili savezna agencija/ured
Naziv tijela koje dodjeljuje: Agencija za obalni linijski pomorski promet
Poštanska adresa: Ulica grada Antofagaste 6
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Kontakt
Internetska adresa: http://www.agencija-zolpp.hr 🌏
E-pošta: info@agencija-zolpp.hr 📧
Telefon: +385 21329370 📞
Faks: +385 21329379 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2020/S+0F2-0039022 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-10-27 📅
Rok za dostavu: 2020-12-03 📅
Datum objave: 2020-10-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 212-518474
Izdanje SL-S: 212
Dodatne informacije
Postupak otvaranja provodi stručno povjerenstvo.
Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava – Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno.
Procijenjena vrijednost nabave za ukupno razdoblje obavljanja od 6 godina iznosi 36 031 396,44 HRK odnosno 6 005 232,74 HRK godišnje. Ponuda ne smije premašiti naprijed navedeni godišnji iznos procijenjene vrijednosti nabave.
Minimalna propisana učestalost na liniji je propisana Odlukom Vlade Republike Hrvatske o određivanju državnih linija u javnom prijevozu u linijskom obalnom pomorskom prijevozu.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 36031396.44 HRK 💰
Trajanje: 72 mjeseci
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 10:15
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2020-12-03 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 10:15
Mjesto: Agencija za obalni linijski pomorski promet, Antofagaste 6, HR-21000 Split.
Dodatne informacije: Postupak otvaranja provodi stručno povjerenstvo.
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Tehnički elementi sukladno člancima 6.-9. Uredbe o uvjetima i vrednovanju kriterija za davanje koncesije i sklapanje ugovora o javnoj usluzi (NN 31/14)
Kriterij kvalitete (težina): 50 %
Kriterij troška (naziv): Ekonomsko financijski elementi sukladno člancima 6.-9. Uredbe o uvjetima i vrednovanju kriterija za davanje koncesije i sklapanje ugovora o javnoj usluzi (NN 31/14)
Kriterij troška (težina): 50 %
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 27735395987
Kontakt
Kontaktna točka: Milan Mravulj Paula Vidović
Internetska adresa: www.agencija-zolpp.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2020/S+0F2-0039022 🌏
Referenca
Dodatne informacije
U dokumentaciji za nadmetanje (dio I i dio II) detaljno su navedeni razlozi isključenja, uvjeti financijske sposobnosti, uvjeti tehničke i stručne sposobnosti te drugi uvjeti koje mora ispuniti ponuditelj uključujući odredbe o ponudi i poslovnom planu.
Prikaži više
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
U otvorenom postupku žalba se izjavljuje u roku od deset dana, i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi,
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka,
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije,
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda,
5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno točkama 1.-5. nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Naziv: Služba za pravne, kadrovske, opće i koncesijske poslove
Poštanska adresa: Agencija za obalni linijski pomorski promet, Ulica grada Antofagaste 6
Mjesto: Split
Poštanski broj: 21000
Telefon: +385 21329370 📞
E-pošta: info@agencija-zolpp.hr 📧
Faks: +385 21329379 📠
Izvor: OJS 2020/S 212-518474 (2020-10-27)
Dodatni podaci (2020-11-13)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-11-13 📅
Rok za dostavu: 2020-12-15 📅
Datum objave: 2020-11-18 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 225-554368
Odnosi se na obavijest: 2020/S 212-518474
Izdanje SL-S: 225
Javni naručitelj
Kontakt
Kontaktna točka: Milan Mravulj, Paula Vidović
Izvor: OJS 2020/S 225-554368 (2020-11-13)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-11-13 📅
Rok za dostavu: 2020-12-15 📅
Datum objave: 2020-11-18 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 225-554368
Odnosi se na obavijest: 2020/S 212-518474
Izdanje SL-S: 225
Javni naručitelj
Kontakt
Kontaktna točka: Milan Mravulj, Paula Vidović
Izvor: OJS 2020/S 225-554368 (2020-11-13)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2021-02-16)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 36 030 000 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2021-02-16 📅
Datum objave: 2021-02-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2021/S 035-087803
Izdanje SL-S: 35
Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2021-02-05 📅
Naziv: G&V Line Iadera doo
Nacionalni registracijski broj: 16518780172
Poštanska adresa: Poljana Natka Nodila 7
Mjesto: Zadar
Poštanski broj: 23000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 23250733 📞
Država: Jadranska Hrvatska 🏙️
Ukupna vrijednost nabave: 36 030 000 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Izvor: OJS 2021/S 035-087803 (2021-02-16)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 36 030 000 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2021-02-16 📅
Datum objave: 2021-02-19 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2021/S 035-087803
Izdanje SL-S: 35
Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava – Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2021-02-05 📅
Naziv: G&V Line Iadera doo
Nacionalni registracijski broj: 16518780172
Poštanska adresa: Poljana Natka Nodila 7
Mjesto: Zadar
Poštanski broj: 23000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 23250733 📞
Država: Jadranska Hrvatska 🏙️
Ukupna vrijednost nabave: 36 030 000 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 1
Izvor: OJS 2021/S 035-087803 (2021-02-16)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava – Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Usluge transporta vode 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 5330290.91 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Opis nabave:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Luke: Rava, Mala Rava, Veli Iž, Mali Iž, Zadar, Sali, Zaglav
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zadarska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-01 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5330290.91 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: G & V LINE IADERA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Poljana Natka Nodila 7
Poštanski broj: 23000
Mjesto: Zadar
Regija: Zadarska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dražen montana
E-pošta: zdenka@gv-zadar.hr 📧
Telefon: +385 023250773 📞
URL: https://gv-zadar.hr/ 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Agencija za obalni linijski pomorski promet
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Antofagaste 6
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Paula Vidović
E-pošta: info@agencija-zolpp.hr 📧
Telefon: +385 21329370 📞
URL: https://agencija-zolpp.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izmjene
Druge dodatne informacije
Glavni razlog promjene: Potreba za izmjenama zbog okolnosti koje pažljiv kupac nije mogao predvidjeti.
Nova vrijednost
Tekst:
Izvor: OJS 2026/S 137-499235 (2026-07-17)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava – Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno
Referentni broj:
3/2020 B
Kratki opis:
Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava –
Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno.
Vrsta ugovora: Usluge
Proizvodi/usluge: Usluge transporta vode 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 5330290.91 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
3/2020 B
Opis nabave:
Obavljanje linijskog obalnog pomorskog prijevoza na državnim brodskim linijama 405 Rava – (Mala Rava –
Veli Iž – Mali Iž) - Zadar i obratno i 406 Zadar – Sali – Zaglav i obratno.
Procijenjena vrijednost nabave za ukupno razdoblje obavljanja od 6 godina iznosi 36 031 396,44 HRK odnosno 6 005 232,74 HRK godišnje. Ponuda ne smije premašiti naprijed navedeni godišnji iznos procijenjene vrijednosti nabave.
Minimalna propisana učestalost na liniji je propisana Odlukom Vlade Republike Hrvatske o određivanju državnih linija u javnom prijevozu u linijskom obalnom pomorskom prijevozu.
Prikaži više
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Zadarska županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
3520-1/2026
Datum sklapanja ugovora: 2026-07-01 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 5330290.91 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Ponuda 1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: G & V LINE IADERA d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
16518780172
Poštanska adresa: Poljana Natka Nodila 7
Poštanski broj: 23000
Mjesto: Zadar
Regija: Zadarska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Dražen montana
E-pošta: zdenka@gv-zadar.hr 📧
Telefon: +385 023250773 📞
URL: https://gv-zadar.hr/ 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Agencija za obalni linijski pomorski promet
Nacionalni registracijski broj:
27735395987
Poštanska adresa: Ulica Antofagaste 6
Poštanski broj: 21000
Mjesto: Split
Regija: Splitsko-dalmatinska županija 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Paula Vidović
E-pošta: info@agencija-zolpp.hr 📧
Telefon: +385 21329370 📞
URL: https://agencija-zolpp.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
U otvorenom postupku žalba se izjavljuje u roku od deset dana, i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije,
objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno točkama 1.-5. nema pravo na žalbu
u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Prikaži više
Izmjene
Druge dodatne informacije
Postupajući po zahtjevu Brodara, Agencija je ispitala opravdanost povećanja naknada za javnu uslugu te je utvrdila uvidom u statističke podatke Državnog zavoda za statistiku o inflatornim kretanjima u razdoblju od veljače 2021. godine do svibnja 2026. godine (mjesec za koji su dostupni podaci o inflaciji) da stopa inflacije u navedenom razdoblju iznosi 37 %.
Također je uvidom u statističke podatke za isto razdoblje utvrđen rast cijena goriva od 30% do 50% ovisno o tjednim oscilacijama na tržištu.
Uvidom u dostavljenu financijsku dokumentaciju Brodara utvrđeno je da troškovi zbog kojih Brodar traži povećanje iznosa naknade za javnu uslugu, predstavljaju okolnosti koje istog Brodara dovode u nemogućnost izvršavanja obveza po sklopljenom Ugovoru.
Sve utvrđene činjenice predstavljaju okolnosti koje Agencija kao pažljiv javni naručitelj nije mogla predvidjeti u trenutku sklapanja Ugovora.
Prikaži više
Nova vrijednost
Tekst:
Izmjenom Ugovora ne mijenja se priroda ugovora te povećanje naknade (izmjena ugovorenog iznosa) nije veće od 50 % vrijednosti prvotnog ugovora, obzirom da je vrijednost osnovnog Ugovora za šestogodišnje razdoblje iznosila 4.782.002,79 eura a povećanje naknade (izmjena ugovorenog iznosa) iznosi 548.288,12 eura a što predstavlja povećanje vrijednosti prvotnog ugovora od 11,47%.
Prikaži više
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕