Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja. Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija). Radovi u okviru ovog ugovora se sastoje od: (1) projektiranja (idejni projekt – izmjena/dopuna ako je nužno, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja), (2) ishođenja odobrenja i dozvola, (3) izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda, (4) puštanje Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u pogon, (5) obuke osoblja Naručitelja, (6) dokazivanja traženih parametara u pokusnom radu i tijekom testova po dovršetku, i (7) otklanjanja nedostataka tijekom Razdoblja odgovornosti za nedostatke.
Rok
Rok za zaprimanje ponuda bio je 2019-10-17.
Nabava je objavljena 2019-09-04.
Obavijest o javnoj nabavi (2019-09-04) Predmet Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi na uređaju za obradu otpadnih voda
Referentni broj: EV-V-04/2019
Kratki opis:
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja.
Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Radovi u okviru ovog ugovora se sastoje od:
(1) projektiranja (idejni projekt – izmjena/dopuna ako je nužno, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja),
(2) ishođenja odobrenja i dozvola,
(3) izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda,
(4) puštanje Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u pogon,
(5) obuke osoblja Naručitelja,
(6) dokazivanja traženih parametara u pokusnom radu i tijekom testova po dovršetku, i
(7) otklanjanja nedostataka tijekom Razdoblja odgovornosti za nedostatke.
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja.
Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Radovi u okviru ovog ugovora se sastoje od:
(1) projektiranja (idejni projekt – izmjena/dopuna ako je nužno, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja),
(2) ishođenja odobrenja i dozvola,
(3) izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda,
(4) puštanje Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u pogon,
(5) obuke osoblja Naručitelja,
(6) dokazivanja traženih parametara u pokusnom radu i tijekom testova po dovršetku, i
(7) otklanjanja nedostataka tijekom Razdoblja odgovornosti za nedostatke.
Referenca Datumi
Datum slanja: 2019-09-04 📅
Rok za dostavu: 2019-10-17 📅
Datum objave: 2019-09-09 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2019/S 173-422895
Izdanje SL-S: 173
Predmet Opseg nabave
Kratki opis:
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja.
Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Radovi u okviru ovog ugovora se sastoje od:
(1) projektiranja (idejni projekt – izmjena/dopuna ako je nužno, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja),
(2) ishođenja odobrenja i dozvola,
(3) izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda,
(4) puštanje Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u pogon,
(5) obuke osoblja Naručitelja,
(6) dokazivanja traženih parametara u pokusnom radu i tijekom testova po dovršetku, i
(7) otklanjanja nedostataka tijekom Razdoblja odgovornosti za nedostatke.
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13 000 ES, III. stupanj pročišćavanja.Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13 000 ES, III. stupanj pročišćavanja.Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 33 775 000 HRK 💰
Trajanje: 26 mjeseci
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Projekt sufinanciran sredstvima EU fonda
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Izvadak iz sudskog, obrtnog, strukovnog ili drugog odgovarajućeg registra koji se vodi u državi članici njegova poslovnog nastana.
Postupak
Pravna osnova: 32014L0025
Vrijeme za primanje ponuda: 11:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2019-10-17 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 11:00
Mjesto: Sjedište Naručitelja.
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Jamčeni godišnji operativni troškovi UPOV-a
Kriterij kvalitete (težina): 20 bodova (20 %)
Kriterij kvalitete (naziv): Stručno iskustvo ključnih stručnjaka
Kriterij kvalitete (težina): 10 bodova (10 %)
Kriterij troška (naziv): Cijena ponude
Kriterij troška (težina): 70 bodova (70 %)
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930📞
E-pošta: dkom@dkom.hr📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava. Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana:
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje određenog ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava. Žalba se izjavljuje u roku od 10 dana, i to od dana:
— objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi,
— objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka,
— objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije,
— otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje Naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda,
— primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno gore navedenim opcijama nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u članku 420. ZJN 2016.
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite Isto kao: Tijelo za pregled
Izvor: OJS 2019/S 173-422895 (2019-09-04)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2020-02-24) Predmet Opseg nabave
Kratki opis:
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja.
Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Radovi u okviru ovog ugovora se sastoje od:
(1) projektiranja (idejni projekt – izmjena/dopuna ako je nužno, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja);
(2) ishođenja odobrenja i dozvola;
(3) izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda;
(4) puštanje Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u pogon;
(5) obuke osoblja Naručitelja;
(6) dokazivanja traženih parametara u pokusnom radu i tijekom testova po dovršetku, i
(7) otklanjanja nedostataka tijekom Razdoblja odgovornosti za nedostatke.
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja.
Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Radovi u okviru ovog ugovora se sastoje od:
(1) projektiranja (idejni projekt – izmjena/dopuna ako je nužno, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja);
(2) ishođenja odobrenja i dozvola;
(3) izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda;
(4) puštanje Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u pogon;
(5) obuke osoblja Naručitelja;
(6) dokazivanja traženih parametara u pokusnom radu i tijekom testova po dovršetku, i
(7) otklanjanja nedostataka tijekom Razdoblja odgovornosti za nedostatke.
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca Datumi
Datum slanja: 2020-02-24 📅
Datum objave: 2020-02-28 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 042-100194
Odnosi se na obavijest: 2019/S 173-422895
Izdanje SL-S: 42
Predmet Opseg nabave
Kratki opis:
(1) projektiranja (idejni projekt – izmjena/dopuna ako je nužno, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja);
(2) ishođenja odobrenja i dozvola;
(3) izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda;
(4) puštanje Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u pogon;
(5) obuke osoblja Naručitelja;
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja.Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Izgradnja Uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Donja Dubrava (za dio područja Grada Preloga, te područja općina Sveta Marija, Donji Vidovec, Donja Dubrava i Kotoriba) kapaciteta 13.000 ES, III. stupanj pročišćavanja.Radovi će se izvršavati po uvjetima FIDIC Žute knjige, osim odredbi koje su izmijenjene Knjigom 2 (Ugovorna dokumentacija).
Naziv projekta ili programa koji financira EU: Projekt sufinanciran sredstvima EU fonda.
Dopunske informacije Tijelo za pregled
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u članku 420. ZJN-a 2016.