Izgradnja državne ceste D10 dionica Križevci – Kloštar Vojakovački, cca L=7,5 km
Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Izgradnja državne ceste D10 dionica Križevci – Kloštar Vojakovački, cca L=7,5 km.
RokRok za zaprimanje ponuda bio je 2020-02-07. Nabava je objavljena 2019-12-24.
DobavljačiSljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:
Tko? Što?- • Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju › Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
Povijest nabave
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2019-12-24 | Obavijest o javnoj nabavi |
| 2020-01-30 | Dodatni podaci |
| 2020-02-05 | Dodatni podaci |
| 2020-03-02 | Dodatni podaci |
| 2020-03-17 | Dodatni podaci |
| 2020-04-10 | Dodatni podaci |
| 2020-05-11 | Dodatni podaci |
| 2020-05-28 | Dodatni podaci |
| 2020-11-19 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
| 2026-09-03 | Obavijest o sklopljenim ugovorima |
Obavijest o javnoj nabavi (2019-12-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
Referentni broj: 1.801.-400/19;
Kratki opis:
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Koprivničko-križevačka županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Poštanska adresa: Vončinina 3
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.hrvatske-ceste.hr 🌏
E-pošta: renata.lukacic@hrvatske-ceste.hr 📧
Telefon: +385 14722571 📞
Faks: +385 14722511 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2019/S+0F2-0050468 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2019-12-24 📅
Rok za dostavu: 2020-02-07 📅
Datum objave: 2019-12-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2019/S 250-620037
Izdanje SL-S: 250
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 266 100 000 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 266 100 000 HRK 💰
Trajanje: 30 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Križevci – Kloštar Vojakovački.
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti: Sukladno Dokumentaciji o nabavi.
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: Sukladno Dokumentaciji o nabavi.
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 11:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 5 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2020-02-07 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 11:00
Mjesto: Hrvatske ceste d.o.o., Vončinina 3, Zagreb, HRVATSKA.
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Kriterij jamstvo
Kriterij kvalitete (težina): 20 bodova
Kriterij troška (naziv): Kriterij cijena
Kriterij troška (težina): 80 bodova
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 55545787885
Kontakt
Kontaktna točka: Renata Lukačić, dipl. ing. građ.
Internetska adresa: www.hrvatske-ceste.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2019/S+0F2-0050468 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke: Sukladno Zakonu o javnoj nabavi ZJN 2016.
Izvor: OJS 2019/S 250-620037 (2019-12-24)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
Referentni broj: 1.801.-400/19;
Kratki opis:
Izgradnja državne ceste D10 dionica Križevci – Kloštar Vojakovački, cca L=7,5 km.
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Radovi
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta 📦
Dodatna CPV oznaka: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Koprivničko-križevačka županija 🏙️
Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda
Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Poštanska adresa: Vončinina 3
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
Internetska adresa: http://www.hrvatske-ceste.hr 🌏
E-pošta: renata.lukacic@hrvatske-ceste.hr 📧
Telefon: +385 14722571 📞
Faks: +385 14722511 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2019/S+0F2-0050468 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2019-12-24 📅
Rok za dostavu: 2020-02-07 📅
Datum objave: 2019-12-30 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2019/S 250-620037
Izdanje SL-S: 250
Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 266 100 000 HRK 💰
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 266 100 000 HRK 💰
Trajanje: 30 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Križevci – Kloštar Vojakovački.
Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti: Sukladno Dokumentaciji o nabavi.
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: Sukladno Dokumentaciji o nabavi.
Postupak
Pravna osnova: 32014L0024
Vrijeme za primanje ponuda: 11:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 5 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2020-02-07 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 11:00
Mjesto: Hrvatske ceste d.o.o., Vončinina 3, Zagreb, HRVATSKA.
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Kriterij jamstvo
Kriterij kvalitete (težina): 20 bodova
Kriterij troška (naziv): Kriterij cijena
Kriterij troška (težina): 80 bodova
Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 55545787885
Kontakt
Kontaktna točka: Renata Lukačić, dipl. ing. građ.
Internetska adresa: www.hrvatske-ceste.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2019/S+0F2-0050468 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Informacije o rokovima za žalbene postupke: Sukladno Zakonu o javnoj nabavi ZJN 2016.
Izvor: OJS 2019/S 250-620037 (2019-12-24)
Dodatni podaci (2020-01-30)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-01-30 📅
Rok za dostavu: 2020-02-17 📅
Datum objave: 2020-02-04 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 024-052775
Odnosi se na obavijest: 2019/S 250-620037
Izdanje SL-S: 24
Javni naručitelj
Kontakt
Kontaktna točka: Renata Lukačić. dipl. ing. građ.
Izvor: OJS 2020/S 024-052775 (2020-01-30)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-01-30 📅
Rok za dostavu: 2020-02-17 📅
Datum objave: 2020-02-04 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 024-052775
Odnosi se na obavijest: 2019/S 250-620037
Izdanje SL-S: 24
Javni naručitelj
Kontakt
Kontaktna točka: Renata Lukačić. dipl. ing. građ.
Izvor: OJS 2020/S 024-052775 (2020-01-30)
Dodatni podaci (2020-02-05)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-02-05 📅
Rok za dostavu: 2020-03-13 📅
Datum objave: 2020-02-10 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 028-063750
Izdanje SL-S: 28
Izvor: OJS 2020/S 028-063750 (2020-02-05)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-02-05 📅
Rok za dostavu: 2020-03-13 📅
Datum objave: 2020-02-10 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 028-063750
Izdanje SL-S: 28
Izvor: OJS 2020/S 028-063750 (2020-02-05)
Dodatni podaci (2020-03-02)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-03-02 📅
Rok za dostavu: 2020-04-07 📅
Datum objave: 2020-03-05 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 046-107997
Izdanje SL-S: 46
Izvor: OJS 2020/S 046-107997 (2020-03-02)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-03-02 📅
Rok za dostavu: 2020-04-07 📅
Datum objave: 2020-03-05 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 046-107997
Izdanje SL-S: 46
Izvor: OJS 2020/S 046-107997 (2020-03-02)
Dodatni podaci (2020-03-17)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-03-17 📅
Rok za dostavu: 2020-04-21 📅
Datum objave: 2020-03-20 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 057-134995
Izdanje SL-S: 57
Izvor: OJS 2020/S 057-134995 (2020-03-17)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-03-17 📅
Rok za dostavu: 2020-04-21 📅
Datum objave: 2020-03-20 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 057-134995
Izdanje SL-S: 57
Izvor: OJS 2020/S 057-134995 (2020-03-17)
Dodatni podaci (2020-04-10)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-04-10 📅
Rok za dostavu: 2020-05-21 📅
Datum objave: 2020-04-15 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 074-175762
Izdanje SL-S: 74
Izvor: OJS 2020/S 074-175762 (2020-04-10)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-04-10 📅
Rok za dostavu: 2020-05-21 📅
Datum objave: 2020-04-15 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 074-175762
Izdanje SL-S: 74
Izvor: OJS 2020/S 074-175762 (2020-04-10)
Dodatni podaci (2020-05-11)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-05-11 📅
Rok za dostavu: 2020-06-03 📅
Datum objave: 2020-05-14 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 094-223676
Izdanje SL-S: 94
Izvor: OJS 2020/S 094-223676 (2020-05-11)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-05-11 📅
Rok za dostavu: 2020-06-03 📅
Datum objave: 2020-05-14 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 094-223676
Izdanje SL-S: 94
Izvor: OJS 2020/S 094-223676 (2020-05-11)
Dodatni podaci (2020-05-28)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-05-28 📅
Rok za dostavu: 2020-06-09 📅
Datum objave: 2020-06-02 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 105-253017
Izdanje SL-S: 105
Izvor: OJS 2020/S 105-253017 (2020-05-28)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-05-28 📅
Rok za dostavu: 2020-06-09 📅
Datum objave: 2020-06-02 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 105-253017
Izdanje SL-S: 105
Izvor: OJS 2020/S 105-253017 (2020-05-28)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2020-11-19)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 286047250.68 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-11-19 📅
Datum objave: 2020-11-24 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 229-563340
Izdanje SL-S: 229
Postupak
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Kriterij Jamstvo
Kriterij troška (naziv): Kriterij Cijena
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2020-11-04 📅
Naziv: Kamgrad d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 89931241548
Poštanska adresa: Josipa Lončara 1h
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10090
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 3430300 📞
E-pošta: eojn@kamgrad.hr 📧
Država: Grad Zagreb 🏙️
Ukupna vrijednost nabave: 228837800.54 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 6
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Informacije o rokovima za žalbene postupke: Sukladno Zakonu o javnoj nabavi ZJN-a 2016.
Izvor: OJS 2020/S 229-563340 (2020-11-19)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 286047250.68 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima
Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2020-11-19 📅
Datum objave: 2020-11-24 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2020/S 229-563340
Izdanje SL-S: 229
Postupak
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Kriterij Jamstvo
Kriterij troška (naziv): Kriterij Cijena
Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2020-11-04 📅
Naziv: Kamgrad d.o.o.
Nacionalni registracijski broj: 89931241548
Poštanska adresa: Josipa Lončara 1h
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10090
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 3430300 📞
E-pošta: eojn@kamgrad.hr 📧
Država: Grad Zagreb 🏙️
Ukupna vrijednost nabave: 228837800.54 HRK 💰
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 6
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Informacije o rokovima za žalbene postupke: Sukladno Zakonu o javnoj nabavi ZJN-a 2016.
Izvor: OJS 2020/S 229-563340 (2020-11-19)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2026-09-03)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izgradnja državne ceste D10 dionica: Križevci – Kloštar Vojakovački, cca L=7,5 km
Referentni broj:
Kratki opis:
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na temelju za autoceste, ceste, ulice i pješačke staze 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 30470250.14 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Križevci – Kloštar Vojakovački
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Koprivničko-križevačka županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
Broj ugovora:
Datum sklapanja ugovora: 2026-01-20 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 30470250.14 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KAMGRAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica Josipa Lončara 1H
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Magdalena Martinović
E-pošta: eojn@kamgrad.hr 📧
Telefon: +385 13430300 📞
URL: https://www.kamgrad.hr/hr/ 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Hrvatske ceste d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Vončinina ulica 3
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Renata Lukačić, dipl.ing.građ.
E-pošta: renata.lukacic@hrvatske-ceste.hr 📧
Telefon: +385 14722571 📞
URL: https://hrvatske-ceste.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Izmjene
Druge dodatne informacije
DODATNI RADOVI
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: DODATNI RADOVI
Izvor: OJS 2026/S 171-611776 (2026-09-03)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Izgradnja državne ceste D10 dionica: Križevci – Kloštar Vojakovački, cca L=7,5 km
Referentni broj:
1.801.-400/19
Kratki opis:
Izgradnja državne ceste D10 dionica: Križevci – Kloštar Vojakovački, cca L=7,5 km
Vrsta ugovora: Radovi
Proizvodi/usluge: Građevinski radovi na temelju za autoceste, ceste, ulice i pješačke staze 📦
Ukupna vrijednost nabave (bez PDV-a): 30470250.14 EUR 💰
Opis
Interna identifikacijska oznaka:
1.801.-400/19
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Križevci – Kloštar Vojakovački
Država: Hrvatska 🇭🇷
Mjesto izvršenja: Koprivničko-križevačka županija 🏙️
Maksimalan broj obnavljanja: 0
Naslov
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Postupak
Vrsta postupka
Pravna osnova: Direktiva 2014/24/EU
Dodjela ugovora
Identifikacijski broj grupe:
LOT-0000
Broj ugovora:
VI.DODATAK
Datum sklapanja ugovora: 2026-01-20 📅
Informacije o vrijednosti ugovora/grupe (bez PDV-a)
Ukupna vrijednost ugovora/grupe: 30470250.14 EUR 💰
Ponude su rangirane
Mjesto na ljestvici pobjednika: 1
Identifikacijska oznaka ponude:
Ponuda 1
Identifikacijska oznaka grupe ili skupine grupâ:
LOT-0000
Naziv i adresa izvođača
Naziv: KAMGRAD d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
89931241548
Poštanska adresa: Ulica Josipa Lončara 1H
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Magdalena Martinović
E-pošta: eojn@kamgrad.hr 📧
Telefon: +385 13430300 📞
URL: https://www.kamgrad.hr/hr/ 🌏
Javni naručitelj
Naziv i adrese
Naziv: Hrvatske ceste d.o.o.
Nacionalni registracijski broj:
55545787885
Poštanska adresa: Vončinina ulica 3
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Grad Zagreb
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Država: Hrvatska 🇭🇷
Kontaktna točka: Renata Lukačić, dipl.ing.građ.
E-pošta: renata.lukacic@hrvatske-ceste.hr 📧
Telefon: +385 14722571 📞
URL: https://hrvatske-ceste.hr/ 🌏
Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Nacionalni registracijski broj:
95857869241
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 23/V
Regija: Grad Zagreb 🏙️
Kontaktna točka: Kontakt
Telefon: +385 14559 930 📞
URL: https://www.dkom.hr/ 🌏
Tijelo od kojeg se mogu dobiti informacije o postupku pravne zaštite
Isto kao: Naziv i adrese
Postupak pregleda
Opis postupka pravne zaštite:
Rok za izjavljivanje žalbe iznosi deset (10) dana i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje, u odnosu na sadržaj poziva ili dokumentacije o nabavi
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
3. objave izmjene dokumentacije o nabavi, u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije
4. otvaranja ponuda u odnosu na propuštanje naručitelja da valjano odgovori na pravodobno dostavljen zahtjev dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene dokumentacije o nabavi te na postupak otvaranja ponuda
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Sukladno članku 405. stavku 2. ZJN 2016 žalba se dostavlja elektroničkim sredstvima komunikacije putem EOJN RH.
Prikaži više
Izmjene
Druge dodatne informacije
DODATNI RADOVI
Glavni razlog promjene: Potreba za dodatnim radovima, uslugama ili robom prvotnog ugovaratelja.
Nova vrijednost
Tekst: DODATNI RADOVI
Izvor: OJS 2026/S 171-611776 (2026-09-03)
Nove nabave u povezanim kategorijama 🆕