Usluga izrade glavnog i izvedbenog projekta i projektantskog nadzora za OHBP i dnevne bolnice KBC-a Osijek

Klinički bolnički centar Osijek

Predmet nabave jest usluga izrade glavnog i izvedbenog projekta za zgradu objedinjenog hitnog bolničkog prijema i dnevne bolnice Kliničkog bolničkog centra Osijek, kao i usluga projektantskog nadzora za vrijeme trajanja ugovora o izvođenju radova na izgradnji zgrade (počevši od objave nabave za izvođenje radova do uspješno provedenog tehničkog pregleda).

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2018-02-16. Nabava je objavljena 2018-01-11.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2018-01-11 Obavijest o javnoj nabavi
2018-02-14 Dodatni podaci
2018-04-30 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2018-01-11)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge projektiranja u arhitekturi
Referentni broj: VV-17/24.1
Kratki opis:
Predmet nabave jest usluga izrade glavnog i izvedbenog projekta za zgradu objedinjenog hitnog bolničkog prijema i dnevne bolnice Kliničkog bolničkog centra Osijek, kao i usluga projektantskog nadzora za vrijeme trajanja ugovora o izvođenju radova na izgradnji zgrade (počevši od objave nabave za izvođenje radova do uspješno provedenog tehničkog pregleda).
Prikaži više
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge projektiranja u arhitekturi 📦
Dodatna CPV oznaka: Usluge projektiranja u arhitekturi 📦
Mjesto izvršenja
NUTS regija: Hrvatska 🏙️

Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Ekonomski najpovoljnija ponuda

Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Klinički bolnički centar Osijek
Poštanska adresa: Josipa Huttlera 4
Poštanski broj: 31000
Mjesto: Osijek
Kontakt
Internetska adresa: http://www.kbco.hr 🌏
E-pošta: javna.nabava@kbco.hr 📧
Telefon: +385 31511111 📞
Faks: +385 31512210 📠
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2018/S+0F2-0000776 🌏
URL za sudjelovanje: https://eojn.nn.hr/Oglasnik 🌏

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2018-01-11 📅
Rok za dostavu: 2018-02-16 📅
Datum objave: 2018-01-13 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2018/S 009-016146
Izdanje SL-S: 9

Predmet
Opseg nabave
Procijenjena ukupna vrijednost: 3 000 000 HRK 💰
Kratki opis:
Usluga izrade glavnog i izvedbenog projekta za zgradu objedinjenog hitnog bolničkog prijema i dnevne bolnice Kliničkog bolničkog centra Osijek, kao i usluga projektantskog nadzora za vrijeme trajanja ugovora o izvođenju radova na izgradnji zgrade.
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 3 000 000 HRK 💰
Trajanje: 32 mjeseci
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja:
— u prostorijama (uredu) Ponuditelja;
— na lokaciji budućeg gradilišta zgrade objedinjenog hitnog bolničkog prijema i dnevne bolnice, te na lokaciji ureda Naručitelja, u Kliničkom bolničkom centru Osi.

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Za potrebe dokazivanja sposobnosti za obavljanje profesionalne djelatnosti gospodarski subjekt mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar u državi njegova poslovnog nastana.
Izvršenje ugovora
Uvjeti izvršenja ugovora: Sukladno uvjetima DON-a.

Postupak
Vrijeme za primanje ponuda: 12:00
Jezici na kojima se mogu podnijeti ponude ili zahtjevi za sudjelovanje: hrvatski 🗣️
Razdoblje valjanosti ponude: 4 mjeseci
Datum otvaranja ponuda: 2018-02-16 📅
Vrijeme otvaranja ponuda: 12:00
Mjesto: Služba za poslove nabave KBC-a Osijek, J. Huttlera 4, 31000 Osijek.
Kriteriji za dodjelu
Kriterij kvalitete (naziv): Specifično iskustvo ključnih stručnjaka
Kriterij kvalitete (težina): 50 %
Ponder cijene: 50 %

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 89819375646
Kontakt
Kontaktna točka: Boris Flegar, dipl. oec.
Internetska adresa: www.kbco.hr 🌏
Adresa profila naručitelja: www.kbco.hr 🌏
URL dokumenata: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2018/S+0F2-0000776 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
Telefon: +385 14559930 📞
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Faks: +385 14559933 📠
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Izvor: OJS 2018/S 009-016146 (2018-01-11)
Dodatni podaci (2018-02-14)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2018-02-14 📅
Rok za dostavu: 2018-02-26 📅
Datum objave: 2018-02-16 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2018/S 033-072453
Odnosi se na obavijest: 2018/S 009-016146
Izdanje SL-S: 33
Izvor: OJS 2018/S 033-072453 (2018-02-14)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2018-04-30)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 1 360 000 HRK 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima

Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2018-04-30 📅
Datum objave: 2018-05-05 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2018/S 087-196014
Izdanje SL-S: 87

Dodjela ugovora
Datum sklapanja ugovora: 2018-04-23 📅
Izvor: OJS 2018/S 087-196014 (2018-04-30)