Održavanje i rezervni dijelovi ispravljačkih i transformatorskih stanica podružnice zet

Zagrebački holding d.o.o.

ODRŽAVANJE I REZERVNI DIJELOVI ISPRAVLJAČKIH I TRANSFORMATORSKIH STANICA PODRUŽNICE ZET

Rok

Rok za zaprimanje ponuda bio je 2013-09-02. Nabava je objavljena 2013-07-22.

Dobavljači

Sljedeći dobavljači spominju se u odlukama o dodjeli ili drugim dokumentima o nabavi:

Tko? Što? Gdje?
Povijest nabave
Datum Dokument
2013-07-22 Obavijest o javnoj nabavi
2013-08-26 Dodatni podaci
2013-09-10 Dodatni podaci
2013-09-24 Dodatni podaci
2013-12-19 Obavijest o sklopljenim ugovorima
Obavijest o javnoj nabavi (2013-07-22)
Predmet
Opseg nabave
Naslov: Usluge popravaka i održavanja električnih strojeva, aparata i pripadajuće opreme
Količina ili opseg:
Predviđene količine predmeta nabave za vrijeme trajanja Okvirnog sporazuma na 2 godine po pojedinim vrstama usluge specificirane su troškovnikom.2 500 000
Ukupna vrijednost nabave: 2 500 000 💰
Metapodaci obavijesti
Izvorni jezik: hrvatski 🗣️
Vrsta dokumenta: Obavijest o javnoj nabavi
Priroda ugovora: Usluge
Propis: Europska unija
Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
Oznaka: Usluge popravaka i održavanja električnih strojeva, aparata i pripadajuće opreme 📦

Postupak
Vrsta postupka: Otvoreni postupak
Vrsta ponude: Podnošenje ponude za sve lotove
Kriteriji za dodjelu
Najniža cijena

Javni naručitelj
Identitet
Država: Hrvatska 🇭🇷
Vrsta tijela koje dodjeljuje: Osoba javnog prava
Naziv tijela koje dodjeljuje: Zagrebački holding d.o.o.
Poštanska adresa: Ulica grada Vukovara 41
Poštanski broj: 10000
Mjesto: Zagreb
Kontakt
E-pošta: denisa.vukovic@zgh.hr 📧
Telefon: +385 16420662 📞
Faks: +385 16420669 📠

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2013-07-22 📅
Rok za dostavu: 2013-09-02 📅
Datum objave: 2013-07-24 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2013/S 142-247555
Izdanje SL-S: 142
Dodatne informacije
Ukoliko naručitelj ne dobije 3 sposobna gospodarska subjekata i/ili valjane ponude koje zadovoljavaju kriterije za odabir ponude, naručitelj će sklopiti Okvirni sporazum s manjim brojem sposobnih gospodarskih subjekata. Ukoliko naručitelj u postupku javne nabave za sklapanje ovog Okvirnog sporazuma s više gospodarskih subjekata dobije samo 1 valjanu ponudu, sklopit će Okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom. (čl. 38. st. 9.). Okvirni sporazum sklopljen s jednim gospodarskim subjektom ne obvezuje na sklapanje ugovora o javnoj nabavi na temelju tog Okvirnog sporazuma.
Prikaži više

Predmet
Opseg nabave
Kratki opis:
ODRŽAVANJE I REZERVNI DIJELOVI ISPRAVLJAČKIH I TRANSFORMATORSKIH STANICA PODRUŽNICE ZET
Količina ili opseg:
Predviđene količine predmeta nabave za vrijeme trajanja Okvirnog sporazuma na 2 godine po pojedinim vrstama usluge specificirane su troškovnikom.
Referentni broj: 2013-3147
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Lokacije naručitelja u gradu Zagrebu i poslovni prostor ponuditelja.

Pravne, ekonomske, financijske i tehničke informacije
Uvjeti za sudjelovanje
Sposobnost obavljanja profesionalne djelatnosti:
Dokaz o nekažnjavanju - sukladno Dokumentaciji za nadmetanje.
Dokaz o plaćenim dospjelim poreznim obvezama i obvezama za mirovinsko i zdravstveno osiguranje - sukladno Dokumentaciji za nadmetanje.
Istinitost podataka - sukladno Dokumentaciji za nadmetanje.
Ponuditelj mora dokazati upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar države sjedišta gospodarskog subjekta – sukladno Dokumentaciji za nadmetanje.
Tehnička i stručna sposobnost:
1. popis ugovora o uslugama izvršenih u godini u kojoj je započet postupak javne nabave i tijekom 3 godine koje prethode toj godini. Popis ugovora sadrži iznos, datum pružene usluge i naziv druge ugovorne strane. Ako je druga ugovorna strana naručitelj u smislu odredaba Zakona o javnoj nabavi, popis kao dokaz o uredno pruženoj usluzi sadrži ili mu se prilaže potvrda potpisana ili izdana od naručitelja. Ako je druga ugovorna strana privatni subjekt, popis kao dokaz o uredno pruženoj usluzi sadrži ili mu se prilaže potvrda tog subjekta, a u nedostatku iste vrijedi izjava gospodarskog subjekta uz dokaz da je potvrda zatražena. Ukoliko javni naručitelj utvrdi da je to potrebno, može izravno od druge ugovorne strane zatražiti provjeru istinitosti potvrde.
Prikaži više
2. obrazovne i stručne kvalifikacije pružatelja usluge i/ili osoba njegova voditeljskog kadra, a posebice osobe ili osoba odgovornih za pružanje usluga.
2.1. ponuditelj dokazuje da će tijekom trajanja okvirnog sporazuma u svrhu kvalitetnog izvršenja predmeta nabave raspolagati s ukupno najmanje 4 osobe elektrotehničkog usmjerenja i to najmanje:
— 1 osobom VSS/VŠS - elektrotehničkog usmjerenja s položenim stručnim ispitom za obavljanje poslova graditeljstva, strukovno područje elektrotehnike
— 3 osobe SSS/VKV/KV elektrotehničkog usmjerenja osposobljene za ispitivača za obavljanje pregleda i ispitivanja mjere zaštite na električnim mrežama i instalacijama
Kao dokaz stručne kvalifikacije ponuditelj dostavlja:
— za 1 osobu VSS/VŠS elektrotehničkog usmjerenja
— dokaz o položenom stručnom ispitu za obavljanje poslova graditeljstva, strukovno područje elektrotehnike - za 3 osobe SSS/VKV/KV elektrotehničkog usmjerenja
— dokaz o osposobljenosti za ispitivača za obavljanje pregleda i ispitivanja mjere zaštite na električnim mrežama i instalacijama
2.2. ponuditelj za sve osobe navedene u toč. 18. b) 2.1. dokazuje osposobljenost za rad na poslovima s posebnim uvjetima rada. Kao dokaz stručne kvalifikacije za sve osobe navedene u toč. 18. b) 2.1. ponuditelj dostavlja:
— dokaz da su osposobljeni za rad na siguran način sukladno čl. 3. al.
10. Pravilnika o poslovima s posebnim uvjetima rada (NN 005/1984)
17. Pravilnika o poslovima s posebnim uvjetima rada (NN 005/1984)
— dokaz o zdravstvenoj sposobnosti sukladno toč.
10. Popisa poslova s posebnim uvjetima rada, uvjeti koje moraju ispunjavati radnici i rokovi za ponovnu provjeru sposobnosti radnika Pravilnika o poslovima s posebnim uvjetima rada (NN 005/1984)
17. Popisa poslova s posebnim uvjetima rada, uvjeti koje moraju ispunjavati radnici i rokovi za ponovnu provjeru sposobnosti radnika Pravilnika o poslovima s posebnim uvjetima rada (NN 005/1984)
3. izjava o alatima, uređajima ili tehničkoj opremi koja je pružatelju usluga na raspolaganju u svrhu izvršenja ugovora Traženim dokazom tehničke i stručne sposobnosti ponuditelj izjavljuje da će tijekom trajanja Okvirnog sporazuma, sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i/ili izdanih ugovor-narudžbenica o javnoj nabavi temeljem Okvirnog sporazuma, u svrhu kvalitetnog izvršenja predmeta nabave raspolagati sa slijedećim instrumentima i uređajima potrebnim za obavljanje usluga mjerenja/ispitivanja/snimanja:
Prikaži više
— Uređaj za mjerenje otpora izolacije mjerno područje 10 kOhm – 15 TOhm, mjerni napon od 250 V do 5 kV - Uređaj mjerenje prijenosnog omjera transformatora pomoću kompenzatora, , točnosti 0.03 – 0.2 %, ovisno o prijenosnom omjeru
— mjerenje otpora namota transformatora, mjerno područje 0.1uOhm – 2kOhm, struja od 5 mA – 50 A
— Uređaj za ispitivanje transformatora udarnim naponom, generator udarnog napona 400kV/10kJ,
— Promjenljivi izvor napona 0 do 700 V, 50 Hz, 250 kVA, za terećenje diodnog ispravljača u sklopu ispitivanja.
— Trofazni naponsko strujni transformator 700 V / 5000 A za terećenje diodnog ispravljača u sklopu ispitivanja
— Izvor napona 0-20 kV, 50 Hz za ispitivanje otpora izolacije (VN test) u sklopu ispitivanja diodnog ispravljača i transformatora Predmetne usluge sastavni su dio održavanja elektrovučne infrastrukture ZET-a. Kako ispravljačke i transformatorske stanice predstavljaju bitan i izuzetno osjetljiv dio javnog gradskog prijevoza grada Zagreba bez kojeg nije moguće njegovo normalno odvijanje, obveza je Naručitelja da predmetno održavanje i popravke izvodi uz minimalne obustave prometa.
Prikaži više
Minimalna razina (razine) standarda:
1. potvrdama izdanim ili potpisanim od strane naručitelja u smislu odredaba Zakona o javnoj nabavi, odnosno potvrdama izdanim od privatnog subjekta ili priloženim izjavama gospodarskog subjekta o uredno izvršenim ugovorima uz dokaz da su potvrde zatražene, ponuditelj mora dokazati da je izvršio iste ili slične ugovore zbrojena vrijednosti kojih mora iznositi najmanje 875 000,00 HRK (što čini 70 % procijenjene vrijednosti nabave podijeljene s brojem godina za vrijeme na koje se sklapa Okvirni sporazum).
Prikaži više
Izvršenje ugovora
Tražene depozite i jamstva:
a) U ponudi je ponuditelj obvezan priložiti jamstvo za ozbiljnost ponude u obliku garancije banke koja mora biti neopoziva, bezuvjetna i na prvi pisani poziv ili položiti depozit na žiro račun Naručitelja br.: HR882500009-1101216196 u iznosu od 37 500,00 HRK.
Prikaži više
Trajanje jamstva za ozbiljnost ponude ne smije biti kraće od roka valjanosti ponude.
b) Naručitelj može zatražiti jamstvo za uredno ispunjenje ugovora za slučaj povrede ugovornih obveza iz ugovora o javnoj nabavi sklopljenih na temelju Okvirnog sporazuma u obliku garancije banke bez prava prigovora, na prvi pisani poziv, u iznosu od 10 % vrijednosti ugovora o javnoj nabavi na temelju Okvirnog sporazuma, uvećano za PDV, kod sklapanja ugovora o javnoj nabavi na temelju Okvirnog sporazuma, u roku od 15 dana od dana primitka obostrano potpisanog ugovora o javnoj nabavi na temelju Okvirnog sporazuma
Prikaži više
c) Naručitelj može zatražiti jamstvo za uredno ispunjenje ugovor-narudžbenica o javnoj nabavi ispostavljenih na temelju Okvirnog sporazuma u obliku garancije banke bez prava prigovora, na prvi pisani poziv, u iznosu od 10 % vrijednosti ugovor-narudžbenice o javnoj nabavi izdane temeljem Okvirnog sporazuma, uvećano za PDV,u roku od 5 dana od dana primitka ugovora-narudžbenice.
Prikaži više
Glavni uvjeti financiranja i načini plaćanja i/ili upućivanje na relevantne odredbe koje ih uređuju:
Predujam isključen.
Plaćanje će se izvršiti temeljem ispostavljenog računa u roku 60 dana za naručenu i nesporno pruženu uslugu.
Za zakašnjela plaćanja ponuditelj ima pravo obračunati zateznu kamatu maksimalno u visini važeće eskontne stope Hrvatske narodne banke.
Ukupna plaćanja bez poreza na dodanu vrijednost na temelju svih ugovora sklopljenih na temelju ovog Okvirnog sporazuma i ugovor-narudžbenica o javnoj nabavi izdanih na temelju ovog Okvirnog sporazuma ne smiju prelaziti procijenjenu vrijednost nabave.
Prikaži više

Postupak
Broj gospodarskih subjekata u okvirnom sporazumu: 3
Trajanje okvirnog sporazuma u godinama: 2
Razdoblje valjanosti ponude: 2013-12-31 📅
Datum otvaranja ponuda: 2013-09-02 📅
Mjesto otvaranja: Zagrebački holding d.o.o., Zagreb, Avenija Marina Držića 4/IV
Mjesto: Zagrebački holding d.o.o., Zagreb, Avenija Marina Držića 4/IV
Jezici
Jezik: hrvatski 🗣️

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 85584865987
95857869241
Kontakt
Kontaktna točka: Služba za nabavu
Denisa Vuković
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2013%2fS+002-0065344 🌏

Referenca
Identifikatori
Referentni broj koji je dodijelio javni naručitelj: 2013-3147
Dodatne informacije
Ukoliko naručitelj ne dobije 3 sposobna gospodarska subjekata i/ili valjane ponude koje zadovoljavaju kriterije za odabir ponude, naručitelj će sklopiti Okvirni sporazum s manjim brojem sposobnih gospodarskih subjekata.
Ukoliko naručitelj u postupku javne nabave za sklapanje ovog Okvirnog sporazuma s više gospodarskih subjekata dobije samo 1 valjanu ponudu, sklopit će Okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom. (čl. 38. st. 9.). Okvirni sporazum sklopljen s jednim gospodarskim subjektom ne obvezuje na sklapanje ugovora o javnoj nabavi na temelju tog Okvirnog sporazuma.
Prikaži više

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Naziv: Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave
Poštanska adresa: Koturaška cesta 43/IV
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷
E-pošta: dkom@dkom.hr 📧
Telefon: +385 14559930 📞
Internetska adresa: www.dkom.hr 🌏
Faks: +385 14559933 📠
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
Žalba se izjavljuje u pisanom obliku. Žalba se dostavlja neposredno, poštom, kao i elektroničkim putem ako su za to ostvareni obostrani uvjeti dostavljanja elektroničkih isprava u skladu s propisom o elektroničkom potpisu.
Istodobno s dostavljanjem žalbe Državnoj komisiji, žalitelj je obvezan primjerak žalbe dostaviti i naručitelju na dokaziv način.
U otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti žalba se izjavljuje u roku 10 dana, i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje u odnosu na sadržaj poziva na nadmetanje i dokumentacije za nadmetanje, te
dodatne dokumentacije ako postoji,
2. objave izmjene dokumentacije za nadmetanje u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije,
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno navedenim odredbama nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Žalba mora sadržavati najmanje podatke i dokaze navedene u čl. 159. Zakona o javnoj nabavi.
Naručitelj će, po primitku primjerka žalbe na dokumentaciju za nadmetanje ili izmjenu dokumentacije za nadmetanje, bez odgađanja na isti način i na istim internetskim stranicama na kojima je objavljena osnovna dokumentacija za nadmetanje objaviti informaciju da je izjavljena žalba i da se zaustavlja postupak javne nabave.
Prikaži više
Izvor: OJS 2013/S 142-247555 (2013-07-22)
Dodatni podaci (2013-08-26)
Predmet
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Dodatni podaci

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2013-08-26 📅
Rok za dostavu: 2013-09-12 📅
Datum objave: 2013-08-28 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2013/S 166-288696
Odnosi se na obavijest: 2013/S 142-247555
Izdanje SL-S: 166
Izvor: OJS 2013/S 166-288696 (2013-08-26)
Dodatni podaci (2013-09-10)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2013-09-10 📅
Rok za dostavu: 2013-09-25 📅
Datum objave: 2013-09-12 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2013/S 177-305554
Izdanje SL-S: 177
Izvor: OJS 2013/S 177-305554 (2013-09-10)
Dodatni podaci (2013-09-24)
Referenca
Datumi
Datum slanja: 2013-09-24 📅
Rok za dostavu: 2013-10-10 📅
Datum objave: 2013-09-26 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2013/S 187-322652
Izdanje SL-S: 187
Izvor: OJS 2013/S 187-322652 (2013-09-24)
Obavijest o sklopljenim ugovorima (2013-12-19)
Predmet
Opseg nabave
Ukupna vrijednost nabave: 0 💰
Metapodaci obavijesti
Vrsta dokumenta: Obavijest o sklopljenim ugovorima

Postupak
Vrsta ponude: Ne primjenjuje se

Referenca
Datumi
Datum slanja: 2013-12-19 📅
Datum objave: 2013-12-21 📅
Identifikatori
Broj obavijesti: 2013/S 248-433576
Izdanje SL-S: 248

Predmet
Mjesto izvršenja
Glavno mjesto ili lokacija izvršenja: Lokacije naručitelja u Gradu Zagrebu i poslovni prostor ponuditelja.

Dodjela ugovora

1️⃣
Datum sklapanja ugovora: 2013-11-25 📅
Naziv: KONČAR - INEM d.o.o.
Poštanska adresa: Fallerovo šetalište 22
Mjesto: Zagreb
Poštanski broj: 10000
Država: Hrvatska 🇭🇷

2️⃣
Naziv: Zajednica ponuditelja: Industrooprema d.o.o.; MIK-ELING d.o.o.
Poštanska adresa: CMP Obrtnička 1
E-pošta: mario.domek@industrooprema.t-com.hr 📧
Informacije o ponudama
Broj zaprimljenih ponuda: 2

Javni naručitelj
Identitet
Nacionalni registracijski broj: 18545665005
01291306683
Kontakt
URL za dokumente: https://eojn.nn.hr/SPIN/application/ipn/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?OznakaDokumenta=2013%2fS+003-0102412 🌏

Dopunske informacije
Tijelo za pregled
Informacije o rokovima za žalbene postupke:
U otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti žalba se izjavljuje u roku od deset dana, i to od dana:
1. objave poziva na nadmetanje u odnosu na sadržaj poziva na nadmetanje i dokumentacije za nadmetanje, te dodatne dokumentacije ako postoji,
2. objave izmjene dokumentacije za nadmetanje u odnosu na sadržaj izmjene dokumentacije.
Izvor: OJS 2013/S 248-433576 (2013-12-19)